Tahm Kench ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Tahm Kench bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Tahm Kench en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Tahm Kench ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Tahm Kench ARAM build in patch 26.20 is Unending Despair, Spirit Visage en Heartsteel, met Grasp of the Undying en Flash en Mark: die build wint 62,5% van zijn 8 games. De meeste spelers van Tahm Kench starten met Giant's Belt en Ruby Crystal en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 42 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Tahm Kench 57,1%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Unending Despair + Spirit Visage + Heartsteel | 19,0% | 62,5% | 8 |
| Spirit Visage + Warmog's Armor + Heartsteel | 9,5% | 25,0% | 4 |
| Unending Despair + Thornmail + Heartsteel | 7,1% | 33,3% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel | 90,5% | 52,6% | 38 |
| Thornmail | 47,6% | 45,0% | 20 |
| Spirit Visage | 45,2% | 57,9% | 19 |
| Unending Despair | 40,5% | 58,8% | 17 |
| Warmog's Armor | 28,6% | 58,3% | 12 |
| Randuin's Omen | 11,9% | 60,0% | 5 |
| Dusk and Dawn | 9,5% | 75,0% | 4 |
| Jak'Sho, The Protean | 9,5% | 50,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 71,4% | 53,3% | 30 |
| Plated Steelcaps | 23,8% | 70,0% | 10 |
| Boots of Swiftness | 2,4% | 100,0% | 1 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 45,2% | 52,6% | 19 |
| Giant's Belt + Tear of the Goddess | 26,2% | 54,5% | 11 |
| Ruby Crystal + Guardian's Horn | 9,5% | 75,0% | 4 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 57,1% | 58,3% | 24 |
| Q > E > W | 35,7% | 60,0% | 15 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying | 85,7% | 55,6% | 36 |
| Aftershock | 7,1% | 66,7% | 3 |
| Dark Harvest | 2,4% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying · Shield Bash · Second Wind · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph | 42,9% | 50,0% | 18 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 83,3% | 54,3% | 35 |
| Flash + Ignite | 4,8% | 100,0% | 2 |
Meer over Tahm Kench: Tahm Kench build · Tahm Kench counters · Tahm Kench skins
ARAM-balanswijzigingen van Tahm Kench
ARAM-balanswijzigingen van Tahm Kench: +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Ontvangen damage | +5% |
Is Tahm Kench goed in ARAM?
Tahm Kench is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 23 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Tahm Kench ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Tahm Kench in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Unending Despair | 40% | onder 3% |
| Spirit Visage | 45% | 17% |
| Thornmail | 48% | 20% |
| Heartsteel | 90% | 63% |
| Warmog's Armor | 29% | 3% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Locket of the Iron Solari | onder 7% | 23% |
| Knight's Vow | onder 7% | 22% |
Waar de ARAM-data van Tahm Kench vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Tahm Kench bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Tahm Kench ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Tahm Kench gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Tahm Kench ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Tahm Kench: +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Tahm Kench goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Tahm Kench met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Tahm Kench genoeg games heeft.
Waarmee start Tahm Kench in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Tahm Kench in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.