Taliyah ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Taliyah bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Taliyah en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Taliyah ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Taliyah ARAM build in patch 26.20 is Shadowflame, Stormsurge en Luden's Echo, met Dark Harvest en Flash en Ghost: die build wint 50,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Taliyah starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 28 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Taliyah 42,9%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Shadowflame + Stormsurge + Luden's Echo | 14,3% | 50,0% | 4 |
| Rabadon's Deathcap + Shadowflame + Luden's Echo | 10,7% | 33,3% | 3 |
| Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment + Luden's Echo | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Luden's Echo | 60,7% | 41,2% | 17 |
| Shadowflame | 46,4% | 46,2% | 13 |
| Liandry's Torment | 46,4% | 38,5% | 13 |
| Rylai's Crystal Scepter | 39,3% | 45,5% | 11 |
| Blackfire Torch | 32,1% | 44,4% | 9 |
| Rabadon's Deathcap | 32,1% | 33,3% | 9 |
| Stormsurge | 28,6% | 37,5% | 8 |
| Zhonya's Hourglass | 21,4% | 50,0% | 6 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sorcerer's Shoes | 64,3% | 38,9% | 18 |
| Ionian Boots of Lucidity | 10,7% | 33,3% | 3 |
| Mercury's Treads | 7,1% | 100,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 71,4% | 55,0% | 20 |
| Boots + Sapphire Crystal + Amplifying Tome + Tear of the Goddess | 7,1% | 0,0% | 2 |
| Sapphire Crystal + Amplifying Tome + Glowing Mote + Tear of the Goddess | 7,1% | 0,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 89,3% | 44,0% | 25 |
| Q > W > E | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 60,7% | 47,1% | 17 |
| Electrocute | 25,0% | 42,9% | 7 |
| Grasp of the Undying | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind | 21,4% | 66,7% | 6 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Ghost | 42,9% | 33,3% | 12 |
| Flash + Heal | 17,9% | 60,0% | 5 |
Meer over Taliyah: Taliyah build · Taliyah counters · Taliyah skins
ARAM-balanswijzigingen van Taliyah
ARAM-balanswijzigingen van Taliyah: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Taliyah heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Taliyah goed in ARAM?
Taliyah is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 100 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Taliyah ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Taliyah in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Luden's Echo | 61% | 15% |
| Rabadon's Deathcap | 32% | 6% |
| Liandry's Torment | 46% | 23% |
| Stormsurge | 29% | onder 6% |
| Shadowflame | 46% | 33% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Blackfire Torch | 32% | 65% |
Waar de ARAM-data van Taliyah vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Taliyah bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Taliyah ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Taliyah gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Taliyah ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Taliyah: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Taliyah goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Taliyah met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Taliyah genoeg games heeft.
Waarmee start Taliyah in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Taliyah in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.