Taliyah ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Taliyah bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Taliyah en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Taliyah ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Taliyah ARAM build in patch 26.20 is Shadowflame, Stormsurge en Luden's Echo, met Dark Harvest en Flash en Ghost: die build wint 50,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Taliyah starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 28 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Taliyah 42,9%.

Meest gebouwde ARAM core items van Taliyah
ItemsPick rateWin rateGames
Shadowflame + Stormsurge + Luden's Echo14,3%50,0%4
Rabadon's Deathcap + Shadowflame + Luden's Echo10,7%33,3%3
Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment + Luden's Echo7,1%50,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Taliyah
ItemPick rateWin rateGames
Luden's Echo60,7%41,2%17
Shadowflame46,4%46,2%13
Liandry's Torment46,4%38,5%13
Rylai's Crystal Scepter39,3%45,5%11
Blackfire Torch32,1%44,4%9
Rabadon's Deathcap32,1%33,3%9
Stormsurge28,6%37,5%8
Zhonya's Hourglass21,4%50,0%6
Meest gebouwde ARAM boots van Taliyah
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes64,3%38,9%18
Ionian Boots of Lucidity10,7%33,3%3
Mercury's Treads7,1%100,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Taliyah
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter71,4%55,0%20
Boots + Sapphire Crystal + Amplifying Tome + Tear of the Goddess7,1%0,0%2
Sapphire Crystal + Amplifying Tome + Glowing Mote + Tear of the Goddess7,1%0,0%2
Maxvolgorde van de skills van Taliyah in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W89,3%44,0%25
Q > W > E7,1%50,0%2
Meest gebruikte ARAM keystones van Taliyah
KeystonePick rateWin rateGames
Dark Harvest60,7%47,1%17
Electrocute25,0%42,9%7
Grasp of the Undying3,6%100,0%1
Meest gebruikte ARAM rune page van Taliyah
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind21,4%66,7%6
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Taliyah
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Ghost42,9%33,3%12
Flash + Heal17,9%60,0%5

Meer over Taliyah: Taliyah build · Taliyah counters · Taliyah skins

ARAM-balanswijzigingen van Taliyah

ARAM-balanswijzigingen van Taliyah: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

Taliyah heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.

Is Taliyah goed in ARAM?

Taliyah is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 100 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Taliyah ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Taliyah in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Taliyah in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Luden's Echo61%15%
Rabadon's Deathcap32%6%
Liandry's Torment46%23%
Stormsurge29%onder 6%
Shadowflame46%33%
Items die minder vaak gebouwd worden op Taliyah in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Blackfire Torch32%65%

Waar de ARAM-data van Taliyah vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Taliyah bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Taliyah ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Taliyah gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Taliyah ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Taliyah: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Taliyah goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Taliyah met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Taliyah genoeg games heeft.

Waarmee start Taliyah in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Taliyah in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.