Trundle ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Trundle bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Trundle en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Trundle ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Trundle ARAM build in patch 26.20 is Spirit Visage, Blade of The Ruined King en Sundered Sky, met Grasp of the Undying en Flash en Mark: die build wint 50,0% van zijn 2 games. De meeste spelers van Trundle starten met Giant's Belt en Ruby Crystal en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 28 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Trundle 46,4%.

Meest gebouwde ARAM core items van Trundle
ItemsPick rateWin rateGames
Spirit Visage + Blade of The Ruined King + Sundered Sky7,1%50,0%2
Thornmail + Trinity Force + Blade of The Ruined King3,6%100,0%1
Thornmail + Warmog's Armor + Heartsteel3,6%100,0%1
Meest gebouwde ARAM-items van Trundle
ItemPick rateWin rateGames
Blade of The Ruined King50,0%35,7%14
Thornmail46,4%46,2%13
Sundered Sky42,9%66,7%12
Spirit Visage42,9%50,0%12
Heartsteel42,9%41,7%12
Trinity Force25,0%71,4%7
Titanic Hydra10,7%66,7%3
Randuin's Omen10,7%66,7%3
Meest gebouwde ARAM boots van Trundle
ItemPick rateWin rateGames
Mercury's Treads42,9%41,7%12
Plated Steelcaps39,3%63,6%11
Berserker's Greaves7,1%0,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Trundle
ItemsPick rateWin rateGames
Giant's Belt + Ruby Crystal25,0%57,1%7
Tunneler + Glowing Mote14,3%50,0%4
Guardian's Horn + Tear of the Goddess10,7%100,0%3
Maxvolgorde van de skills van Trundle in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > W > E75,0%42,9%21
Q > E > W10,7%66,7%3
Meest gebruikte ARAM keystones van Trundle
KeystonePick rateWin rateGames
Grasp of the Undying35,7%30,0%10
Press the Attack28,6%62,5%8
Lethal Tempo14,3%50,0%4
Meest gebruikte ARAM rune page van Trundle
RunesPick rateWin rateGames
Grasp of the Undying · Font of Life · Conditioning · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph28,6%25,0%8
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Trundle
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark60,7%52,9%17
Flash + Ghost17,9%20,0%5

Meer over Trundle: Trundle build · Trundle counters · Trundle skins

ARAM-balanswijzigingen van Trundle

ARAM-balanswijzigingen van Trundle: +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Trundle
WijzigingWaarde
Ontvangen damage+5%

Is Trundle goed in ARAM?

Trundle is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 58 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Trundle ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Trundle in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Trundle in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Thornmail46%onder 5%
Sundered Sky43%onder 5%
Heartsteel43%onder 5%
Spirit Visage43%12%
Items die minder vaak gebouwd worden op Trundle in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Ravenous Hydraonder 7%76%
Trinity Force25%57%
Hullbreakeronder 7%24%

Waar de ARAM-data van Trundle vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Trundle bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Trundle ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Trundle gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Trundle ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Trundle: +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Trundle goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Trundle met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Trundle genoeg games heeft.

Waarmee start Trundle in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Trundle in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.