Tryndamere ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Tryndamere bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Tryndamere en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Tryndamere ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Tryndamere ARAM build in patch 26.20 is Phantom Dancer, Heartsteel en Randuin's Omen, met Press the Attack en Flash en Mark: die build wint 100,0% van zijn 1 games. De meeste spelers van Tryndamere starten met Dagger en Berserker's Greaves en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 17 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Tryndamere 52,9%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Phantom Dancer + Heartsteel + Randuin's Omen | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Infinity Edge + Blade of The Ruined King + Stridebreaker | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Infinity Edge + Lord Dominik's Regards + Ravenous Hydra | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Blade of The Ruined King | 58,8% | 50,0% | 10 |
| Phantom Dancer | 52,9% | 66,7% | 9 |
| Infinity Edge | 52,9% | 66,7% | 9 |
| Kraken Slayer | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Heartsteel | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Navori Flickerblade | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Lord Dominik's Regards | 17,6% | 66,7% | 3 |
| The Collector | 17,6% | 33,3% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Berserker's Greaves | 58,8% | 60,0% | 10 |
| Mercury's Treads | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Plated Steelcaps | 11,8% | 0,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dagger + Berserker's Greaves | 29,4% | 60,0% | 5 |
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Dagger + Dagger + Vampiric Scepter | 11,8% | 100,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 64,7% | 72,7% | 11 |
| E > Q > W | 29,4% | 20,0% | 5 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Press the Attack | 58,8% | 60,0% | 10 |
| Lethal Tempo | 17,6% | 66,7% | 3 |
| Hail of Blades | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Press the Attack · Triumph · Legend: Alacrity · Last Stand · Sudden Impact · Ultimate Hunter | 47,1% | 50,0% | 8 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 70,6% | 50,0% | 12 |
| Flash + Ghost | 11,8% | 50,0% | 2 |
Meer over Tryndamere: Tryndamere build · Tryndamere counters · Tryndamere skins
ARAM-balanswijzigingen van Tryndamere
ARAM-balanswijzigingen van Tryndamere: +10% toegebrachte damage, -10% ontvangen damage en +20% healing. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +10% |
| Ontvangen damage | -10% |
| Healing | +20% |
Is Tryndamere goed in ARAM?
Tryndamere is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 52 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Tryndamere ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Tryndamere in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Blade of The Ruined King | 59% | 9% |
| Phantom Dancer | 53% | 18% |
| Infinity Edge | 53% | 26% |
| Kraken Slayer | 24% | onder 9% |
| Heartsteel | 24% | onder 9% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ravenous Hydra | 12% | 58% |
| Yun Tal Wildarrows | onder 12% | 53% |
| Lord Dominik's Regards | 18% | 36% |
Waar de ARAM-data van Tryndamere vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Tryndamere bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Tryndamere ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Tryndamere gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Tryndamere ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Tryndamere: +10% toegebrachte damage, -10% ontvangen damage en +20% healing. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Tryndamere goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Tryndamere met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Tryndamere genoeg games heeft.
Waarmee start Tryndamere in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Tryndamere in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.