Udyr ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Udyr bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Udyr en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Udyr ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Udyr ARAM build in patch 26.20 is Rylai's Crystal Scepter, Malignance en Liandry's Torment, met Grasp of the Undying en Flash en Mark: die build wint 75,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Udyr starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde W > E > Q. Over alle 22 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Udyr 59,1%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Rylai's Crystal Scepter + Malignance + Liandry's Torment | 18,2% | 75,0% | 4 |
| Malignance + Shadowflame + Liandry's Torment | 9,1% | 50,0% | 2 |
| Malignance + Stormsurge + Liandry's Torment | 4,5% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Liandry's Torment | 54,5% | 66,7% | 12 |
| Malignance | 40,9% | 77,8% | 9 |
| Rylai's Crystal Scepter | 36,4% | 87,5% | 8 |
| Shadowflame | 18,2% | 75,0% | 4 |
| Jak'Sho, The Protean | 18,2% | 50,0% | 4 |
| Heartsteel | 18,2% | 25,0% | 4 |
| Spirit Visage | 18,2% | 25,0% | 4 |
| Stormsurge | 13,6% | 66,7% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 50,0% | 45,5% | 11 |
| Plated Steelcaps | 13,6% | 66,7% | 3 |
| Sorcerer's Shoes | 13,6% | 66,7% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 45,5% | 70,0% | 10 |
| Guardian's Horn + Tear of the Goddess | 18,2% | 75,0% | 4 |
| Ruby Crystal + Guardian's Horn | 4,5% | 100,0% | 1 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| W > E > Q | 54,5% | 75,0% | 12 |
| E > W > Q | 18,2% | 25,0% | 4 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying | 31,8% | 71,4% | 7 |
| Dark Harvest | 31,8% | 71,4% | 7 |
| Conqueror | 22,7% | 60,0% | 5 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Axiom Arcanist · Gathering Storm | 31,8% | 71,4% | 7 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 81,8% | 66,7% | 18 |
| Flash + Ghost | 9,1% | 0,0% | 2 |
Meer over Udyr: Udyr build · Udyr counters · Udyr skins
ARAM-balanswijzigingen van Udyr
ARAM-balanswijzigingen van Udyr: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Udyr heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Udyr goed in ARAM?
Udyr is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 60 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Udyr ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Udyr in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Malignance | 41% | onder 11% |
| Rylai's Crystal Scepter | 36% | onder 11% |
| Liandry's Torment | 55% | 30% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Spear of Shojin | onder 9% | 49% |
| Death's Dance | onder 9% | 38% |
| Dead Man's Plate | onder 9% | 25% |
| Experimental Hexplate | onder 9% | 21% |
Waar de ARAM-data van Udyr vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Udyr bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Udyr ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Udyr gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Udyr ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Udyr: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Udyr goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Udyr met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Udyr genoeg games heeft.
Waarmee start Udyr in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Udyr in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.