Urgot ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Urgot bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Urgot en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Urgot ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Urgot ARAM build in patch 26.20 is Black Cleaver, Heartsteel en Titanic Hydra, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 25,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Urgot starten met Giant's Belt en Ruby Crystal en maxen in de volgorde W > E > Q. Over alle 33 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Urgot 39,4%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Black Cleaver + Heartsteel + Titanic Hydra | 12,1% | 25,0% | 4 |
| Heartsteel + Titanic Hydra + Jak'Sho, The Protean | 9,1% | 0,0% | 3 |
| Unending Despair + Thornmail + Heartsteel | 6,1% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel | 72,7% | 33,3% | 24 |
| Black Cleaver | 63,6% | 33,3% | 21 |
| Titanic Hydra | 39,4% | 30,8% | 13 |
| Jak'Sho, The Protean | 33,3% | 18,2% | 11 |
| Thornmail | 21,2% | 42,9% | 7 |
| Warmog's Armor | 18,2% | 50,0% | 6 |
| Kaenic Rookern | 15,2% | 20,0% | 5 |
| Sterak's Gage | 12,1% | 75,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 69,7% | 30,4% | 23 |
| Plated Steelcaps | 18,2% | 66,7% | 6 |
| Boots of Swiftness | 3,0% | 0,0% | 1 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 48,5% | 31,3% | 16 |
| Ruby Crystal + Crystalline Bracer | 6,1% | 50,0% | 2 |
| Giant's Belt + Tear of the Goddess | 6,1% | 50,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| W > E > Q | 51,5% | 35,3% | 17 |
| W > Q > E | 36,4% | 58,3% | 12 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 66,7% | 31,8% | 22 |
| Press the Attack | 21,2% | 71,4% | 7 |
| Grasp of the Undying | 9,1% | 0,0% | 3 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Triumph · Legend: Haste · Last Stand · Conditioning · Overgrowth | 30,3% | 30,0% | 10 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 90,9% | 40,0% | 30 |
| Flash + Heal | 3,0% | 100,0% | 1 |
Meer over Urgot: Urgot build · Urgot counters · Urgot skins
ARAM-balanswijzigingen van Urgot
ARAM-balanswijzigingen van Urgot: +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Ontvangen damage | +5% |
Is Urgot goed in ARAM?
Urgot is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 135 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Urgot ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Urgot in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Heartsteel | 73% | onder 6% |
| Titanic Hydra | 39% | onder 6% |
| Thornmail | 21% | onder 6% |
| Warmog's Armor | 18% | onder 6% |
| Jak'Sho, The Protean | 33% | 23% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Sterak's Gage | 12% | 75% |
| Black Cleaver | 64% | 96% |
Waar de ARAM-data van Urgot vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Urgot bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Urgot ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Urgot gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Urgot ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Urgot: +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Urgot goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Urgot met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Urgot genoeg games heeft.
Waarmee start Urgot in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Urgot in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.