Veigar ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Veigar bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Veigar en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Veigar ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Veigar ARAM build in patch 26.20 is Shadowflame, Stormsurge en Luden's Echo, met Dark Harvest en Flash en Mark: die build wint 44,4% van zijn 9 games. De meeste spelers van Veigar starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 77 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Veigar 41,6%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Shadowflame + Stormsurge + Luden's Echo | 11,7% | 44,4% | 9 |
| Rabadon's Deathcap + Void Staff + Luden's Echo | 11,7% | 22,2% | 9 |
| Rabadon's Deathcap + Shadowflame + Luden's Echo | 9,1% | 42,9% | 7 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Luden's Echo | 77,9% | 45,0% | 60 |
| Rabadon's Deathcap | 57,1% | 36,4% | 44 |
| Shadowflame | 55,8% | 51,2% | 43 |
| Stormsurge | 37,7% | 48,3% | 29 |
| Void Staff | 37,7% | 37,9% | 29 |
| Rod of Ages | 24,7% | 42,1% | 19 |
| Zhonya's Hourglass | 15,6% | 33,3% | 12 |
| Warmog's Armor | 10,4% | 62,5% | 8 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sorcerer's Shoes | 75,3% | 37,9% | 58 |
| Ionian Boots of Lucidity | 14,3% | 54,5% | 11 |
| Mercury's Treads | 3,9% | 0,0% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 62,3% | 41,7% | 48 |
| Blasting Wand + Tear of the Goddess | 18,2% | 50,0% | 14 |
| Catalyst of Aeons | 7,8% | 33,3% | 6 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 72,7% | 46,4% | 56 |
| Q > E > W | 13,0% | 30,0% | 10 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 63,6% | 42,9% | 49 |
| Arcane Comet | 29,9% | 43,5% | 23 |
| Stormraider's Surge | 2,6% | 50,0% | 2 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Manaflow Band · Transcendence | 28,6% | 50,0% | 22 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 37,7% | 41,4% | 29 |
| Flash + 13 | 14,3% | 36,4% | 11 |
Meer over Veigar: Veigar build · Veigar counters · Veigar skins
ARAM-balanswijzigingen van Veigar
ARAM-balanswijzigingen van Veigar: -7% toegebrachte damage en +10% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | -7% |
| Ontvangen damage | +10% |
Is Veigar goed in ARAM?
Veigar is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 121 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Veigar ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Veigar in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Luden's Echo | 78% | 28% |
| Shadowflame | 56% | 18% |
| Void Staff | 38% | 12% |
| Stormsurge | 38% | 19% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Rod of Ages | 25% | 57% |
Waar de ARAM-data van Veigar vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Veigar bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Veigar ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Veigar gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Veigar ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Veigar: -7% toegebrachte damage en +10% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Veigar goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Veigar met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Veigar genoeg games heeft.
Waarmee start Veigar in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Veigar in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.