Vi ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Vi bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Vi en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Vi ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Vi ARAM build in patch 26.20 is Death's Dance, Sundered Sky en Eclipse, met Hail of Blades en Flash en Mark: die build wint 71,4% van zijn 7 games. De meeste spelers van Vi starten met Tunneler en Glowing Mote en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 35 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Vi 57,1%.

Meest gebouwde ARAM core items van Vi
ItemsPick rateWin rateGames
Death's Dance + Sundered Sky + Eclipse20,0%71,4%7
Death's Dance + The Collector + Eclipse5,7%100,0%2
Infinity Edge + Lord Dominik's Regards + The Collector5,7%50,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Vi
ItemPick rateWin rateGames
Sundered Sky54,3%52,6%19
Death's Dance48,6%64,7%17
Eclipse48,6%64,7%17
The Collector28,6%70,0%10
Black Cleaver17,1%50,0%6
Infinity Edge11,4%50,0%4
Sterak's Gage11,4%50,0%4
Maw of Malmortius11,4%25,0%4
Meest gebouwde ARAM boots van Vi
ItemPick rateWin rateGames
Mercury's Treads71,4%60,0%25
Plated Steelcaps17,1%33,3%6
Gluttonous Greaves2,9%100,0%1
Meest gekochte ARAM starting items van Vi
ItemsPick rateWin rateGames
Tunneler + Glowing Mote40,0%64,3%14
Boots + Serrated Dirk17,1%66,7%6
Long Sword + Caulfield's Warhammer14,3%40,0%5
Maxvolgorde van de skills van Vi in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W68,6%54,2%24
Q > W > E14,3%60,0%5
Meest gebruikte ARAM keystones van Vi
KeystonePick rateWin rateGames
Hail of Blades57,1%75,0%20
Conqueror28,6%30,0%10
Dark Harvest8,6%33,3%3
Meest gebruikte ARAM rune page van Vi
RunesPick rateWin rateGames
Hail of Blades · Sudden Impact · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Coup de Grace · Triumph37,1%61,5%13
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Vi
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark82,9%55,2%29
Flash + Ignite5,7%50,0%2

Meer over Vi: Vi build · Vi counters · Vi skins

ARAM-balanswijzigingen van Vi

ARAM-balanswijzigingen van Vi: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Vi
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+5%
Ontvangen damage-5%

Is Vi goed in ARAM?

Vi is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 37 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Vi ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Vi in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Vi in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Sundered Sky54%17%
Eclipse49%16%
Death's Dance49%24%
Items die minder vaak gebouwd worden op Vi in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Trinity Forceonder 9%56%
Black Cleaver17%47%

Waar de ARAM-data van Vi vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Vi bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Vi ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Vi gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Vi ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Vi: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Vi goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Vi met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Vi genoeg games heeft.

Waarmee start Vi in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Vi in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.