Vladimir ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Vladimir bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Vladimir en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Vladimir ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Vladimir ARAM build in patch 26.20 is Spirit Visage, Cosmic Drive en Riftmaker, met Stormraider's Surge en Flash en Ghost: die build wint 100,0% van zijn 3 games. De meeste spelers van Vladimir starten met Haunting Guise en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 32 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Vladimir 40,6%.

Meest gebouwde ARAM core items van Vladimir
ItemsPick rateWin rateGames
Spirit Visage + Cosmic Drive + Riftmaker9,4%100,0%3
Rabadon's Deathcap + Shadowflame + Stormsurge6,3%100,0%2
Rabadon's Deathcap + Hextech Rocketbelt + Cosmic Drive6,3%0,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Vladimir
ItemPick rateWin rateGames
Riftmaker56,3%44,4%18
Rabadon's Deathcap56,3%33,3%18
Cosmic Drive43,8%42,9%14
Spirit Visage43,8%35,7%14
Shadowflame25,0%50,0%8
Liandry's Torment21,9%71,4%7
Stormsurge21,9%57,1%7
Void Staff21,9%42,9%7
Meest gebouwde ARAM boots van Vladimir
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes62,5%45,0%20
Ionian Boots of Lucidity21,9%28,6%7
Mercury's Treads6,3%50,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Vladimir
ItemsPick rateWin rateGames
Haunting Guise34,4%45,5%11
Boots + Hextech Alternator15,6%20,0%5
Amplifying Tome + Fiendish Codex9,4%0,0%3
Maxvolgorde van de skills van Vladimir in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W87,5%39,3%28
W > Q > E6,3%50,0%2
Meest gebruikte ARAM keystones van Vladimir
KeystonePick rateWin rateGames
Stormraider's Surge53,1%52,9%17
Dark Harvest34,4%27,3%11
Grasp of the Undying6,3%50,0%2
Meest gebruikte ARAM rune page van Vladimir
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Taste of Blood · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Gathering Storm · Transcendence28,1%22,2%9
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Vladimir
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Ghost59,4%36,8%19
Flash + Mark31,3%50,0%10

Meer over Vladimir: Vladimir build · Vladimir counters · Vladimir skins

ARAM-balanswijzigingen van Vladimir

ARAM-balanswijzigingen van Vladimir: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

Vladimir heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.

Is Vladimir goed in ARAM?

Vladimir is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 140 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Vladimir ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Vladimir in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Vladimir in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Spirit Visage44%onder 4%
Riftmaker56%22%
Cosmic Drive44%16%
Shadowflame25%10%
Items die minder vaak gebouwd worden op Vladimir in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Stormsurge22%77%

Waar de ARAM-data van Vladimir vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Vladimir bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Vladimir ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Vladimir gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Vladimir ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Vladimir: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Vladimir goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Vladimir met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Vladimir genoeg games heeft.

Waarmee start Vladimir in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Vladimir in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.