Warwick ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Warwick bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Warwick en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Warwick ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Warwick ARAM build in patch 26.20 is Spirit Visage, Thornmail en Blade of The Ruined King, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 50,0% van zijn 2 games. De meeste spelers van Warwick starten met Tiamat en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 17 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Warwick 58,8%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Spirit Visage + Thornmail + Blade of The Ruined King | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Spirit Visage + Thornmail + Titanic Hydra | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Spirit Visage + Thornmail + Sundered Sky | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Blade of The Ruined King | 70,6% | 75,0% | 12 |
| Spirit Visage | 58,8% | 90,0% | 10 |
| Thornmail | 47,1% | 62,5% | 8 |
| Heartsteel | 29,4% | 80,0% | 5 |
| Sundered Sky | 29,4% | 60,0% | 5 |
| Death's Dance | 17,6% | 66,7% | 3 |
| Ravenous Hydra | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Titanic Hydra | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 70,6% | 41,7% | 12 |
| Plated Steelcaps | 17,6% | 100,0% | 3 |
| Boots of Swiftness | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Tiamat | 17,6% | 33,3% | 3 |
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 11,8% | 100,0% | 2 |
| Tunneler + Glowing Mote | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 88,2% | 60,0% | 15 |
| Q > W > E | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 52,9% | 44,4% | 9 |
| Grasp of the Undying | 29,4% | 80,0% | 5 |
| Press the Attack | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying · Font of Life · Conditioning · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph | 29,4% | 80,0% | 5 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 88,2% | 53,3% | 15 |
| Flash + Ghost | 5,9% | 100,0% | 1 |
Meer over Warwick: Warwick build · Warwick counters · Warwick skins
ARAM-balanswijzigingen van Warwick
ARAM-balanswijzigingen van Warwick: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
| Ontvangen damage | -5% |
Is Warwick goed in ARAM?
Warwick is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 52 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Warwick ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Warwick in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Thornmail | 47% | 7% |
| Spirit Visage | 59% | 19% |
| Heartsteel | 29% | onder 5% |
| Sundered Sky | 29% | onder 5% |
| Blade of The Ruined King | 71% | 60% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Stridebreaker | onder 6% | 57% |
| Death's Dance | 18% | 34% |
| Kraken Slayer | onder 6% | 22% |
Waar de ARAM-data van Warwick vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Warwick bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Warwick ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Warwick gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Warwick ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Warwick: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Warwick goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Warwick met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Warwick genoeg games heeft.
Waarmee start Warwick in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Warwick in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.