Wukong ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Wukong bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Wukong en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Wukong ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Wukong ARAM build in patch 26.20 is Trinity Force, Death's Dance en Sundered Sky, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 100,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Wukong starten met Tunneler en Glowing Mote en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 33 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Wukong 66,7%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Trinity Force + Death's Dance + Sundered Sky | 12,1% | 100,0% | 4 |
| Trinity Force + Sundered Sky + Eclipse | 9,1% | 33,3% | 3 |
| Maw of Malmortius + Sundered Sky + Eclipse | 6,1% | 100,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sundered Sky | 69,7% | 69,6% | 23 |
| Death's Dance | 66,7% | 63,6% | 22 |
| Trinity Force | 51,5% | 70,6% | 17 |
| Black Cleaver | 36,4% | 58,3% | 12 |
| Eclipse | 33,3% | 72,7% | 11 |
| Maw of Malmortius | 21,2% | 100,0% | 7 |
| The Collector | 18,2% | 66,7% | 6 |
| Sterak's Gage | 18,2% | 50,0% | 6 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 75,8% | 68,0% | 25 |
| Plated Steelcaps | 6,1% | 50,0% | 2 |
| Gluttonous Greaves | 6,1% | 50,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Tunneler + Glowing Mote | 24,2% | 62,5% | 8 |
| Boots + Phage | 24,2% | 62,5% | 8 |
| Long Sword + Caulfield's Warhammer | 9,1% | 66,7% | 3 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 90,9% | 66,7% | 30 |
| E > Q > W | 6,1% | 50,0% | 2 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 72,7% | 70,8% | 24 |
| Dark Harvest | 24,2% | 50,0% | 8 |
| Electrocute | 3,0% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Triumph · Legend: Haste · Coup de Grace · Sudden Impact · Treasure Hunter | 42,4% | 92,9% | 14 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 81,8% | 74,1% | 27 |
| Flash + Ignite | 6,1% | 50,0% | 2 |
Meer over Wukong: Wukong build · Wukong counters · Wukong skins
ARAM-balanswijzigingen van Wukong
ARAM-balanswijzigingen van Wukong: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Wukong heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Wukong goed in ARAM?
Wukong is S tier in ARAM in patch 26.20, plek 8 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Wukong ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Wukong in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Sundered Sky | 70% | 18% |
| Eclipse | 33% | onder 2% |
| Death's Dance | 67% | 41% |
| The Collector | 18% | onder 2% |
| Sterak's Gage | 18% | 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Trinity Force | 52% | 96% |
| Black Cleaver | 36% | 64% |
Waar de ARAM-data van Wukong vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Wukong bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Wukong ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Wukong gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Wukong ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Wukong: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Wukong goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Wukong met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Wukong genoeg games heeft.
Waarmee start Wukong in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Wukong in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.