Xin Zhao ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Xin Zhao bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Xin Zhao en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Xin Zhao ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Xin Zhao ARAM build in patch 26.20 is Death's Dance, Sundered Sky en Eclipse, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 100,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Xin Zhao starten met Tunneler en Glowing Mote en maxen in de volgorde W > E > Q. Over alle 33 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Xin Zhao 54,5%.

Meest gebouwde ARAM core items van Xin Zhao
ItemsPick rateWin rateGames
Death's Dance + Sundered Sky + Eclipse12,1%100,0%4
Blade of The Ruined King + Sundered Sky + Eclipse9,1%100,0%3
Dusk and Dawn + Spirit Visage + Statikk Shiv3,0%100,0%1
Meest gebouwde ARAM-items van Xin Zhao
ItemPick rateWin rateGames
Sundered Sky72,7%58,3%24
Eclipse51,5%58,8%17
Blade of The Ruined King39,4%69,2%13
Death's Dance39,4%61,5%13
Dusk and Dawn27,3%55,6%9
Spirit Visage18,2%66,7%6
Statikk Shiv12,1%50,0%4
Titanic Hydra9,1%66,7%3
Meest gebouwde ARAM boots van Xin Zhao
ItemPick rateWin rateGames
Mercury's Treads66,7%59,1%22
Plated Steelcaps15,2%40,0%5
Gluttonous Greaves6,1%50,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Xin Zhao
ItemsPick rateWin rateGames
Tunneler + Glowing Mote36,4%66,7%12
Long Sword + Caulfield's Warhammer12,1%75,0%4
Tunneler6,1%0,0%2
Maxvolgorde van de skills van Xin Zhao in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
W > E > Q60,6%60,0%20
Q > E > W12,1%50,0%4
Meest gebruikte ARAM keystones van Xin Zhao
KeystonePick rateWin rateGames
Conqueror66,7%54,5%22
Hail of Blades27,3%66,7%9
Aftershock3,0%0,0%1
Meest gebruikte ARAM rune page van Xin Zhao
RunesPick rateWin rateGames
Conqueror · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Sudden Impact · Treasure Hunter42,4%64,3%14
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Xin Zhao
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark90,9%53,3%30
Flash + Ignite3,0%100,0%1

Meer over Xin Zhao: Xin Zhao build · Xin Zhao counters · Xin Zhao skins

ARAM-balanswijzigingen van Xin Zhao

ARAM-balanswijzigingen van Xin Zhao: -5% toegebrachte damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Xin Zhao
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-5%

Is Xin Zhao goed in ARAM?

Xin Zhao is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 39 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Xin Zhao ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Xin Zhao in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Xin Zhao in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Eclipse52%onder 6%
Sundered Sky73%32%
Blade of The Ruined King39%onder 6%
Dusk and Dawn27%6%
Spirit Visage18%8%
Items die minder vaak gebouwd worden op Xin Zhao in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Black Cleaveronder 3%64%
Titanic Hydra9%70%

Waar de ARAM-data van Xin Zhao vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Xin Zhao bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Xin Zhao ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Xin Zhao gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Xin Zhao ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Xin Zhao: -5% toegebrachte damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Xin Zhao goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Xin Zhao met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Xin Zhao genoeg games heeft.

Waarmee start Xin Zhao in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Xin Zhao in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.