Zilean ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Zilean bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Zilean en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Zilean ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Zilean ARAM build in patch 26.20 is Shadowflame, Stormsurge en Luden's Echo, met Dark Harvest en Flash en 13: die build wint 28,6% van zijn 7 games. De meeste spelers van Zilean starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 44 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Zilean 40,9%.

Meest gebouwde ARAM core items van Zilean
ItemsPick rateWin rateGames
Shadowflame + Stormsurge + Luden's Echo15,9%28,6%7
Cryptbloom + Stormsurge + Luden's Echo4,5%100,0%2
Rabadon's Deathcap + Stormsurge + Luden's Echo4,5%50,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Zilean
ItemPick rateWin rateGames
Luden's Echo70,5%41,9%31
Stormsurge31,8%42,9%14
Shadowflame29,5%30,8%13
Rabadon's Deathcap25,0%36,4%11
Cosmic Drive22,7%20,0%10
Malignance20,5%44,4%9
Void Staff18,2%12,5%8
Cryptbloom13,6%50,0%6
Meest gebouwde ARAM boots van Zilean
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes54,5%41,7%24
Ionian Boots of Lucidity31,8%35,7%14
Mercury's Treads2,3%100,0%1
Meest gekochte ARAM starting items van Zilean
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter77,3%38,2%34
Tear of the Goddess + Guardian's Orb6,8%0,0%3
Sapphire Crystal + Amplifying Tome + Glowing Mote + Tear of the Goddess2,3%100,0%1
Maxvolgorde van de skills van Zilean in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > W > E75,0%39,4%33
Q > E > W20,5%55,6%9
Meest gebruikte ARAM keystones van Zilean
KeystonePick rateWin rateGames
Dark Harvest52,3%30,4%23
Arcane Comet36,4%56,3%16
Summon Aery4,5%50,0%2
Meest gebruikte ARAM rune page van Zilean
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Manaflow Band · Transcendence31,8%35,7%14
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Zilean
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + 1340,9%27,8%18
Exhaust + Flash20,5%66,7%9

Meer over Zilean: Zilean build · Zilean counters · Zilean skins

ARAM-balanswijzigingen van Zilean

ARAM-balanswijzigingen van Zilean: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Zilean
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+5%
Ontvangen damage-5%

Is Zilean goed in ARAM?

Zilean is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 127 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Zilean ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Zilean in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Zilean in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Luden's Echo70%3%
Stormsurge32%onder 3%
Shadowflame30%onder 3%
Rabadon's Deathcap25%onder 3%
Malignance20%onder 3%
Items die minder vaak gebouwd worden op Zilean in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Shurelya's Battlesongonder 9%63%
Locket of the Iron Solarionder 9%25%
Bandlepipesonder 9%23%

Waar de ARAM-data van Zilean vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Zilean bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Zilean ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Zilean gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Zilean ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Zilean: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Zilean goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Zilean met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Zilean genoeg games heeft.

Waarmee start Zilean in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Zilean in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.