Annie ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Annie ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Annie i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Annie ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Annie ARAM build w patchu 26.20 to Złowrogość, Płomień Cienia i Przepływ Burzy, z runą Mroczne Żniwa i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 33,3% z 3 gier. Większość graczy bohatera Annie zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 39), Annie wygrywa 53,8%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Złowrogość + Płomień Cienia + Przepływ Burzy | 7,7% | 33,3% | 3 |
| Złowrogość + Płomień Cienia + Udręka Liandry'ego | 5,1% | 100,0% | 2 |
| Złowrogość + Udręka Liandry'ego + Echo Luden | 5,1% | 100,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Złowrogość | 74,4% | 55,2% | 29 |
| Płomień Cienia | 48,7% | 52,6% | 19 |
| Echo Luden | 41,0% | 56,3% | 16 |
| Udręka Liandry'ego | 28,2% | 72,7% | 11 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 28,2% | 54,5% | 11 |
| Przepływ Burzy | 25,6% | 50,0% | 10 |
| Klepsydra Zhonyi | 17,9% | 14,3% | 7 |
| Kostur Pustki | 10,3% | 25,0% | 4 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Maga | 87,2% | 52,9% | 34 |
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 7,7% | 33,3% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 74,4% | 55,2% | 29 |
| Wzmacniająca Księga + Zaginiony Rozdział | 5,1% | 100,0% | 2 |
| Różdżka Zniszczenia + Wzmacniająca Księga | 5,1% | 50,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 74,4% | 58,6% | 29 |
| W > Q > E | 12,8% | 20,0% | 5 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa | 69,2% | 55,6% | 27 |
| Elektryzacja | 20,5% | 50,0% | 8 |
| Ognisty Dotyk | 5,1% | 50,0% | 2 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa · Cios Poniżej Pasa · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Transcendencja · Nadchodząca Burza | 20,5% | 62,5% | 8 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 71,8% | 50,0% | 28 |
| Błysk + Duch | 7,7% | 66,7% | 3 |
Więcej o bohaterze Annie: Annie build · Annie counter · Skórki bohatera Annie
Annie: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Annie: -5% zadawanych obrażeń, +5% otrzymywanych obrażeń i -10% siły tarcz. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | -5% |
| Otrzymywane obrażenia | +5% |
| Tarcze | -10% |
Annie w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Annie ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 50 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Annie: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Annie budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Echo Luden | 41% | 13% |
| Udręka Liandry'ego | 28% | 6% |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 28% | 12% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Hextechowy Pas Rakietowy | poniżej 8% | 27% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Annie
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Annie zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Annie ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Annie w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Annie ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Annie w ARAM-ie: -5% zadawanych obrażeń, +5% otrzymywanych obrażeń i -10% siły tarcz. Działają tylko na Howling Abyss.
Annie w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Annie z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Annie będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Annie w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Annie kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.