Aurora ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Aurora ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Aurora i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Aurora ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Aurora ARAM build w patchu 26.20 to Płomień Cienia, Przepływ Burzy i Echo Luden, z runą Elektryzacja i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 44,4% z 9 gier. Większość graczy bohatera Aurora zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 30), Aurora wygrywa 40,0%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Płomień Cienia + Przepływ Burzy + Echo Luden | 30,0% | 44,4% | 9 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona + Przepływ Burzy + Echo Luden | 10,0% | 33,3% | 3 |
| Złowrogość + Klepsydra Zhonyi + Płomień Cienia | 6,7% | 100,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Płomień Cienia | 70,0% | 52,4% | 21 |
| Echo Luden | 66,7% | 30,0% | 20 |
| Przepływ Burzy | 60,0% | 44,4% | 18 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 50,0% | 33,3% | 15 |
| Kostur Pustki | 30,0% | 44,4% | 9 |
| Złowrogość | 23,3% | 71,4% | 7 |
| Klepsydra Zhonyi | 20,0% | 50,0% | 6 |
| Udręka Liandry'ego | 20,0% | 33,3% | 6 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Maga | 100,0% | 40,0% | 30 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 93,3% | 42,9% | 28 |
| Buty + Alternator Hextech | 6,7% | 0,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 90,0% | 40,7% | 27 |
| E > Q > W | 6,7% | 0,0% | 2 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Elektryzacja | 70,0% | 38,1% | 21 |
| Mroczne Żniwa | 23,3% | 42,9% | 7 |
| Ognisty Dotyk | 3,3% | 100,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Elektryzacja · Cios Poniżej Pasa · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Ostateczny Cios · Rozwój Myśli | 30,0% | 44,4% | 9 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 53,3% | 37,5% | 16 |
| Błysk + Duch | 23,3% | 57,1% | 7 |
Więcej o bohaterze Aurora: Aurora build · Aurora counter · Skórki bohatera Aurora
Aurora: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Aurora: +10 pkt. przyspieszenia umiejętności. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Przyspieszenie umiejętności | +10 |
Aurora w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Aurora ma w ARAM-ie tier D w patchu 26.20: miejsce 155 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Aurora: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Aurora budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Echo Luden | 67% | 37% |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 50% | 28% |
| Złowrogość | 23% | 3% |
| Udręka Liandry'ego | 20% | poniżej 3% |
| Kostur Pustki | 30% | 17% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Aurora
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Aurora zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Aurora ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Aurora w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Aurora ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Aurora w ARAM-ie: +10 pkt. przyspieszenia umiejętności. Działają tylko na Howling Abyss.
Aurora w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Aurora z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Aurora będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Aurora w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Aurora kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.