Diana ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Diana ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Diana i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Diana ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Diana ARAM build w patchu 26.20 to Klepsydra Zhonyi, Płomień Cienia i Przepływ Burzy, z runą Mroczne Żniwa i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 0,0% z 3 gier. Większość graczy bohatera Diana zaczyna od: Buty i Alternator Hextech i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 28), Diana wygrywa 21,4%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Klepsydra Zhonyi + Płomień Cienia + Przepływ Burzy | 10,7% | 0,0% | 3 |
| Stalowe Serce + Klepsydra Zhonyi + Echo Luden | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona + Płomień Cienia + Przepływ Burzy | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Klepsydra Zhonyi | 57,1% | 18,8% | 16 |
| Przepływ Burzy | 53,6% | 20,0% | 15 |
| Płomień Cienia | 39,3% | 18,2% | 11 |
| Echo Luden | 28,6% | 25,0% | 8 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 28,6% | 25,0% | 8 |
| Stalowe Serce | 28,6% | 12,5% | 8 |
| Zmierzch i Brzask | 21,4% | 33,3% | 6 |
| Hextechowy Pas Rakietowy | 17,9% | 40,0% | 5 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Maga | 64,3% | 33,3% | 18 |
| Obuwie Merkurego | 21,4% | 0,0% | 6 |
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 3,6% | 0,0% | 1 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Buty + Alternator Hextech | 32,1% | 22,2% | 9 |
| Zaginiony Rozdział | 28,6% | 50,0% | 8 |
| Pas Giganta + Rubinowy Kryształ | 17,9% | 0,0% | 5 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 75,0% | 19,0% | 21 |
| Q > E > W | 21,4% | 33,3% | 6 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa | 53,6% | 33,3% | 15 |
| Zdobywca | 32,1% | 11,1% | 9 |
| Elektryzacja | 7,1% | 0,0% | 2 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa · Niespodziewane Uderzenie · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Ostateczny Cios · Rozwój Myśli | 35,7% | 40,0% | 10 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 92,9% | 23,1% | 26 |
| Błysk + Duch | 3,6% | 0,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Diana: Diana build · Diana counter · Skórki bohatera Diana
Diana: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Diana: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Diana nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Diana w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Diana ma w ARAM-ie tier D w patchu 26.20: miejsce 170 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Diana: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Diana budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Przepływ Burzy | 54% | 4% |
| Echo Luden | 29% | poniżej 4% |
| Stalowe Serce | 29% | poniżej 4% |
| Płomień Cienia | 39% | 20% |
| Nieskończona Rozpacz | 14% | poniżej 4% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Zmierzch i Brzask | 21% | 74% |
| Szczelinotwórca | 14% | 58% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Diana
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Diana zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Diana ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Diana w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Diana ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Diana w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Diana w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Diana z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Diana będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Diana w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Diana kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.