Diana ARAM Build

Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Diana ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Diana i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.

Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.

Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Najlepszy Diana ARAM build w patchu 26.20

Najczęściej budowany Diana ARAM build w patchu 26.20 to Klepsydra Zhonyi, Płomień Cienia i Przepływ Burzy, z runą Mroczne Żniwa i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 0,0% z 3 gier. Większość graczy bohatera Diana zaczyna od: Buty i Alternator Hextech i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 28), Diana wygrywa 21,4%.

Diana: najczęściej budowany rdzeń w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Klepsydra Zhonyi + Płomień Cienia + Przepływ Burzy10,7%0,0%3
Stalowe Serce + Klepsydra Zhonyi + Echo Luden3,6%100,0%1
Zabójczy Kapelusz Rabadona + Płomień Cienia + Przepływ Burzy3,6%100,0%1
Diana: najczęściej budowane przedmioty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Klepsydra Zhonyi57,1%18,8%16
Przepływ Burzy53,6%20,0%15
Płomień Cienia39,3%18,2%11
Echo Luden28,6%25,0%8
Zabójczy Kapelusz Rabadona28,6%25,0%8
Stalowe Serce28,6%12,5%8
Zmierzch i Brzask21,4%33,3%6
Hextechowy Pas Rakietowy17,9%40,0%5
Diana: najczęściej budowane buty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Obuwie Maga64,3%33,3%18
Obuwie Merkurego21,4%0,0%6
Ioniańskie Buty Jasności Umysłu3,6%0,0%1
Diana: najczęściej kupowane przedmioty startowe w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Buty + Alternator Hextech32,1%22,2%9
Zaginiony Rozdział28,6%50,0%8
Pas Giganta + Rubinowy Kryształ17,9%0,0%5
Diana: kolejność maksowania umiejętności w ARAM-ie
Kolejność maksowania% wyborów% zwycięstwGry
Q > W > E75,0%19,0%21
Q > E > W21,4%33,3%6
Diana: najczęściej używane runy kluczowe w ARAM-ie
Runa kluczowa% wyborów% zwycięstwGry
Mroczne Żniwa53,6%33,3%15
Zdobywca32,1%11,1%9
Elektryzacja7,1%0,0%2
Diana: najczęściej używana strona z runami w ARAM-ie
Runy% wyborów% zwycięstwGry
Mroczne Żniwa · Niespodziewane Uderzenie · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Ostateczny Cios · Rozwój Myśli35,7%40,0%10
Diana: najczęściej używane czary przywoływacza w ARAM-ie
Czary przywoływacza% wyborów% zwycięstwGry
Błysk + Naznaczenie92,9%23,1%26
Błysk + Duch3,6%0,0%1

Więcej o bohaterze Diana: Diana build · Diana counter · Skórki bohatera Diana

Diana: zmiany balansu ARAM

Zmiany balansu ARAM bohatera Diana: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.

Diana nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.

Diana w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

Diana ma w ARAM-ie tier D w patchu 26.20: miejsce 170 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.

Diana: build ARAM a Summoner's Rift

Przedmioty, które gracze bohatera Diana budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.

Diana: przedmioty budowane częściej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Przepływ Burzy54%4%
Echo Luden29%poniżej 4%
Stalowe Serce29%poniżej 4%
Płomień Cienia39%20%
Nieskończona Rozpacz14%poniżej 4%
Diana: przedmioty budowane rzadziej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Zmierzch i Brzask21%74%
Szczelinotwórca14%58%

Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Diana

Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Diana zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.

Najczęstsze pytania

Jaki jest najlepszy Diana ARAM build?

Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Diana w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.

Czy Diana ma zmiany balansu w ARAM-ie?

Zmiany bohatera Diana w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.

Diana w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

ARAM tier list porównuje bohatera Diana z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Diana będzie mieć wystarczająco dużo gier.

Od czego zaczyna Diana w ARAM-ie?

Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Diana kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.

LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.