Ezreal ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Ezreal ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Ezreal i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Ezreal ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Ezreal ARAM build w patchu 26.20 to Moc Trójcy, Włócznia Shojin i Uraza Seryldy, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Uzdrowienie: wygrywa 63,6% z 11 gier. Większość graczy bohatera Ezreal zaczyna od: Blask i Łza Bogini i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 109), Ezreal wygrywa 52,3%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Moc Trójcy + Włócznia Shojin + Uraza Seryldy | 10,1% | 63,6% | 11 |
| Moc Trójcy + Ostrze Zniszczonego Króla + Uraza Seryldy | 4,6% | 80,0% | 5 |
| Moc Trójcy + Włócznia Shojin + Kolekcjoner | 4,6% | 40,0% | 5 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Moc Trójcy | 72,5% | 51,9% | 79 |
| Włócznia Shojin | 47,7% | 50,0% | 52 |
| Uraza Seryldy | 36,7% | 57,5% | 40 |
| Ostrze Zniszczonego Króla | 19,3% | 57,1% | 21 |
| Kolekcjoner | 18,3% | 30,0% | 20 |
| Złodziej Esencji | 12,8% | 57,1% | 14 |
| Bezustanny Głód | 12,8% | 42,9% | 14 |
| Paszcza Malmortiusa | 7,3% | 25,0% | 8 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 62,4% | 45,6% | 68 |
| Obuwie Merkurego | 18,3% | 70,0% | 20 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 7,3% | 75,0% | 8 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Blask + Łza Bogini | 61,5% | 53,7% | 67 |
| Buty + Długi Miecz + Długi Miecz + Łza Bogini | 10,1% | 45,5% | 11 |
| Długi Miecz + Blask | 5,5% | 83,3% | 6 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 72,5% | 51,9% | 79 |
| Q > W > E | 25,7% | 53,6% | 28 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 42,2% | 52,2% | 46 |
| Mroczne Żniwa | 34,9% | 50,0% | 38 |
| Zabójcze Tempo | 20,2% | 59,1% | 22 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa · Smak Krwi · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Ostateczny Cios · Rozwój Myśli | 28,4% | 48,4% | 31 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Uzdrowienie | 41,3% | 51,1% | 45 |
| Błysk + Duch | 19,3% | 47,6% | 21 |
Więcej o bohaterze Ezreal: Ezreal build · Ezreal counter · Skórki bohatera Ezreal
Ezreal: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Ezreal: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Ezreal nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Ezreal w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Ezreal ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 32 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Ezreal: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Ezreal budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ostrze Zniszczonego Króla | 19% | poniżej 2% |
| Kolekcjoner | 18% | poniżej 2% |
| Uraza Seryldy | 37% | 26% |
| Złodziej Esencji | 13% | 3% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Bezustanny Głód | 13% | 38% |
| Moc Trójcy | 72% | 97% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Ezreal
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Ezreal zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Ezreal ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Ezreal w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Ezreal ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Ezreal w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Ezreal w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Ezreal z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Ezreal będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Ezreal w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Ezreal kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.