Hwei ARAM Build

Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Hwei ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Hwei i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.

Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.

Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Najlepszy Hwei ARAM build w patchu 26.20

Najczęściej budowany Hwei ARAM build w patchu 26.20 to Pochodnia Mrocznego Ognia, Płomień Cienia i Udręka Liandry'ego, z runą Mroczne Żniwa i czarami Błysk i 13: wygrywa 50,0% z 8 gier. Większość graczy bohatera Hwei zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 61), Hwei wygrywa 52,5%.

Hwei: najczęściej budowany rdzeń w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Pochodnia Mrocznego Ognia + Płomień Cienia + Udręka Liandry'ego13,1%50,0%8
Pochodnia Mrocznego Ognia + Zabójczy Kapelusz Rabadona + Udręka Liandry'ego4,9%66,7%3
Zabójczy Kapelusz Rabadona + Udręka Liandry'ego + Echo Luden4,9%33,3%3
Hwei: najczęściej budowane przedmioty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Pochodnia Mrocznego Ognia63,9%53,8%39
Udręka Liandry'ego60,7%54,1%37
Płomień Cienia57,4%51,4%35
Zabójczy Kapelusz Rabadona34,4%42,9%21
Echo Luden29,5%44,4%18
Kostur Pustki14,8%44,4%9
Przepływ Burzy11,5%57,1%7
Kryptokwiat8,2%60,0%5
Hwei: najczęściej budowane buty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Obuwie Maga65,6%57,5%40
Ioniańskie Buty Jasności Umysłu14,8%44,4%9
Buty Prędkości3,3%0,0%2
Hwei: najczęściej kupowane przedmioty startowe w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Zaginiony Rozdział82,0%54,0%50
Łza Bogini + Kula Strażnika3,3%0,0%2
Wzmacniająca Księga + Wzmacniająca Księga + Łza Bogini1,6%100,0%1
Hwei: kolejność maksowania umiejętności w ARAM-ie
Kolejność maksowania% wyborów% zwycięstwGry
Q > E > W90,2%54,5%55
Q > W > E8,2%40,0%5
Hwei: najczęściej używane runy kluczowe w ARAM-ie
Runa kluczowa% wyborów% zwycięstwGry
Mroczne Żniwa49,2%56,7%30
Ezoteryczna Kometa31,1%47,4%19
Ognisty Dotyk16,4%40,0%10
Hwei: najczęściej używana strona z runami w ARAM-ie
Runy% wyborów% zwycięstwGry
Mroczne Żniwa · Cios Poniżej Pasa · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Nadchodząca Burza · Opaska Przepływu Many19,7%58,3%12
Hwei: najczęściej używane czary przywoływacza w ARAM-ie
Czary przywoływacza% wyborów% zwycięstwGry
Błysk + 1341,0%56,0%25
Błysk + Duch24,6%53,3%15

Więcej o bohaterze Hwei: Hwei build · Hwei counter · Skórki bohatera Hwei

Hwei: zmiany balansu ARAM

Zmiany balansu ARAM bohatera Hwei: -5% zadawanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.

Hwei: zmiany balansu ARAM
ZmianaWartość
Zadawane obrażenia-5%

Hwei w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

Hwei ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 42 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.

Hwei: build ARAM a Summoner's Rift

Przedmioty, które gracze bohatera Hwei budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.

Hwei: przedmioty budowane częściej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Udręka Liandry'ego61%27%
Echo Luden30%12%
Zabójczy Kapelusz Rabadona34%18%
Hwei: przedmioty budowane rzadziej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Pochodnia Mrocznego Ognia64%84%
Klepsydra Zhonyi7%17%

Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Hwei

Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Hwei zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.

Najczęstsze pytania

Jaki jest najlepszy Hwei ARAM build?

Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Hwei w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.

Czy Hwei ma zmiany balansu w ARAM-ie?

Zmiany bohatera Hwei w ARAM-ie: -5% zadawanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.

Hwei w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

ARAM tier list porównuje bohatera Hwei z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Hwei będzie mieć wystarczająco dużo gier.

Od czego zaczyna Hwei w ARAM-ie?

Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Hwei kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.

LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.