Illaoi ARAM Build

Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Illaoi ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Illaoi i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.

Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.

Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Najlepszy Illaoi ARAM build w patchu 26.20

Najczęściej budowany Illaoi ARAM build w patchu 26.20 to Oblicze Ducha, Rozdarte Niebo i Lodowa Rękawica, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 100,0% z 4 gier. Większość graczy bohatera Illaoi zaczyna od: Róg Strażnika i Łza Bogini i maksuje umiejętności w kolejności E > Q > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 30), Illaoi wygrywa 53,3%.

Illaoi: najczęściej budowany rdzeń w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Oblicze Ducha + Rozdarte Niebo + Lodowa Rękawica13,3%100,0%4
Taniec Śmierci + Rozdarte Niebo + Lodowa Rękawica10,0%100,0%3
Oblicze Ducha + Czarny Tasak + Lodowa Rękawica3,3%100,0%1
Illaoi: najczęściej budowane przedmioty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Rozdarte Niebo60,0%61,1%18
Lodowa Rękawica60,0%61,1%18
Oblicze Ducha56,7%58,8%17
Taniec Śmierci23,3%85,7%7
Kolczasta Kolczuga20,0%66,7%6
Czarny Tasak20,0%50,0%6
Stalowe Serce20,0%33,3%6
Gruboskórność Steraka13,3%50,0%4
Illaoi: najczęściej budowane buty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Obuwie Merkurego63,3%36,8%19
Pancerniaki20,0%83,3%6
Nagolenniki Pasibrzucha10,0%100,0%3
Illaoi: najczęściej kupowane przedmioty startowe w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Róg Strażnika + Łza Bogini16,7%20,0%5
Rubinowy Kryształ + Blask13,3%100,0%4
Tunelowiec + Lśniąca Cząstka13,3%50,0%4
Illaoi: kolejność maksowania umiejętności w ARAM-ie
Kolejność maksowania% wyborów% zwycięstwGry
E > Q > W70,0%61,9%21
Q > E > W10,0%100,0%3
Illaoi: najczęściej używane runy kluczowe w ARAM-ie
Runa kluczowa% wyborów% zwycięstwGry
Zdobywca56,7%52,9%17
Uścisk Nieumarłego43,3%53,8%13
Illaoi: najczęściej używana strona z runami w ARAM-ie
Runy% wyborów% zwycięstwGry
Uścisk Nieumarłego · Demolka · Szkolenie Sprawnościowe · Przerost · Legenda: Przyspieszenie · Triumf30,0%55,6%9
Illaoi: najczęściej używane czary przywoływacza w ARAM-ie
Czary przywoływacza% wyborów% zwycięstwGry
Błysk + Naznaczenie83,3%52,0%25
Błysk + Duch10,0%33,3%3

Więcej o bohaterze Illaoi: Illaoi build · Illaoi counter · Skórki bohatera Illaoi

Illaoi: zmiany balansu ARAM

Zmiany balansu ARAM bohatera Illaoi: -5% zadawanych obrażeń, +5% otrzymywanych obrażeń i -20% leczenia. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.

Illaoi: zmiany balansu ARAM
ZmianaWartość
Zadawane obrażenia-5%
Otrzymywane obrażenia+5%
Leczenie-20%

Illaoi w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

Illaoi ma w ARAM-ie tier C w patchu 26.20: miejsce 117 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.

Illaoi: build ARAM a Summoner's Rift

Przedmioty, które gracze bohatera Illaoi budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.

Illaoi: przedmioty budowane częściej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Rozdarte Niebo60%19%
Oblicze Ducha57%24%
Lodowa Rękawica60%44%
Stalowe Serce20%poniżej 4%
Kolczasta Kolczuga20%9%
Illaoi: przedmioty budowane rzadziej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Czarny Tasak20%66%
Gruboskórność Steraka13%46%

Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Illaoi

Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Illaoi zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.

Najczęstsze pytania

Jaki jest najlepszy Illaoi ARAM build?

Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Illaoi w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.

Czy Illaoi ma zmiany balansu w ARAM-ie?

Zmiany bohatera Illaoi w ARAM-ie: -5% zadawanych obrażeń, +5% otrzymywanych obrażeń i -20% leczenia. Działają tylko na Howling Abyss.

Illaoi w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

ARAM tier list porównuje bohatera Illaoi z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Illaoi będzie mieć wystarczająco dużo gier.

Od czego zaczyna Illaoi w ARAM-ie?

Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Illaoi kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.

LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.