Kai'Sa ARAM Build

Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Kai'Sa ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Kai'Sa i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.

Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.

Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Najlepszy Kai'Sa ARAM build w patchu 26.20

Najczęściej budowany Kai'Sa ARAM build w patchu 26.20 to Skupienie Horyzontalne, Płomień Cienia i Echo Luden, z runą Zabójcze Tempo i czarami Błysk i Duch: wygrywa 25,0% z 8 gier. Większość graczy bohatera Kai'Sa zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności W > Q > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 101), Kai'Sa wygrywa 43,6%.

Kai'Sa: najczęściej budowany rdzeń w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Skupienie Horyzontalne + Płomień Cienia + Echo Luden7,9%25,0%8
Ostrze Gniewu Guinsoo + Ostrze Zniszczonego Króla + Pogromca Krakenów6,9%14,3%7
Kosa Statikka + Ząb Nashora + Ostrze Gniewu Guinsoo5,0%60,0%5
Kai'Sa: najczęściej budowane przedmioty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Pogromca Krakenów48,5%40,8%49
Ostrze Gniewu Guinsoo45,5%45,7%46
Ostrze Zniszczonego Króla41,6%42,9%42
Echo Luden40,6%39,0%41
Ząb Nashora39,6%42,5%40
Kosa Statikka27,7%42,9%28
Ostatni Przystanek20,8%47,6%21
Skupienie Horyzontalne17,8%22,2%18
Kai'Sa: najczęściej budowane buty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Nagolenniki Berserkera66,3%46,3%67
Obuwie Maga17,8%38,9%18
Nagolenniki Pasibrzucha3,0%33,3%3
Kai'Sa: najczęściej kupowane przedmioty startowe w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Zaginiony Rozdział31,7%31,3%32
Ogniolubny Topór28,7%37,9%29
Kilof + Sztylet + Sztylet8,9%88,9%9
Kai'Sa: kolejność maksowania umiejętności w ARAM-ie
Kolejność maksowania% wyborów% zwycięstwGry
W > Q > E52,5%32,1%53
Q > W > E22,8%65,2%23
Kai'Sa: najczęściej używane runy kluczowe w ARAM-ie
Runa kluczowa% wyborów% zwycięstwGry
Zabójcze Tempo54,5%45,5%55
Mroczne Żniwa38,6%41,0%39
Ezoteryczna Kometa4,0%50,0%4
Kai'Sa: najczęściej używana strona z runami w ARAM-ie
Runy% wyborów% zwycięstwGry
Zabójcze Tempo · Rozwój Myśli · Legenda: Rodowód · Ostateczny Cios · Smak Krwi · Łowca Skarbów40,6%46,3%41
Kai'Sa: najczęściej używane czary przywoływacza w ARAM-ie
Czary przywoływacza% wyborów% zwycięstwGry
Błysk + Duch42,6%41,9%43
Błysk + Bariera17,8%55,6%18

Więcej o bohaterze Kai'Sa: Kai'Sa build · Kai'Sa counter · Skórki bohatera Kai'Sa

Kai'Sa: zmiany balansu ARAM

Zmiany balansu ARAM bohatera Kai'Sa: -10% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.

Kai'Sa: zmiany balansu ARAM
ZmianaWartość
Otrzymywane obrażenia-10%

Kai'Sa w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

Kai'Sa ma w ARAM-ie tier C w patchu 26.20: miejsce 129 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.

Kai'Sa: build ARAM a Summoner's Rift

Przedmioty, które gracze bohatera Kai'Sa budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.

Kai'Sa: przedmioty budowane częściej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Ostrze Zniszczonego Króla42%poniżej 5%
Echo Luden41%poniżej 5%
Skupienie Horyzontalne18%poniżej 5%
Kosa Statikka28%16%
Ząb Nashora40%29%
Kai'Sa: przedmioty budowane rzadziej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Ostrze Gniewu Guinsoo46%83%
Pogromca Krakenów49%78%
Ostatni Przystanek21%39%
Klepsydra Zhonyiponiżej 9%22%

Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Kai'Sa

Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Kai'Sa zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.

Najczęstsze pytania

Jaki jest najlepszy Kai'Sa ARAM build?

Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Kai'Sa w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.

Czy Kai'Sa ma zmiany balansu w ARAM-ie?

Zmiany bohatera Kai'Sa w ARAM-ie: -10% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.

Kai'Sa w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

ARAM tier list porównuje bohatera Kai'Sa z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Kai'Sa będzie mieć wystarczająco dużo gier.

Od czego zaczyna Kai'Sa w ARAM-ie?

Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Kai'Sa kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.

LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.