Kindred ARAM Build

Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Kindred ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Kindred i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.

Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.

Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Najlepszy Kindred ARAM build w patchu 26.20

Najczęściej budowany Kindred ARAM build w patchu 26.20 to Huragan Runaana, Ostrze Zniszczonego Króla i Kolekcjoner, z runą Zabójcze Tempo i czarami Błysk i Duch: wygrywa 80,0% z 5 gier. Większość graczy bohatera Kindred zaczyna od: K. W. Miecz i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 46), Kindred wygrywa 50,0%.

Kindred: najczęściej budowany rdzeń w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Huragan Runaana + Ostrze Zniszczonego Króla + Kolekcjoner10,9%80,0%5
Ostrze Nieskończoności + Nieokiełznane Strzały Yun Tal + Kolekcjoner6,5%33,3%3
Ostrze Nieskończoności + Huragan Runaana + Kolekcjoner6,5%0,0%3
Kindred: najczęściej budowane przedmioty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Ostrze Nieskończoności67,4%48,4%31
Kolekcjoner65,2%50,0%30
Ostrze Zniszczonego Króla45,7%57,1%21
Huragan Runaana41,3%42,1%19
Nieokiełznane Strzały Yun Tal37,0%47,1%17
Pozdrowienia Lorda Dominika32,6%60,0%15
Pogromca Krakenów17,4%50,0%8
Krwiopijec17,4%50,0%8
Kindred: najczęściej budowane buty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Nagolenniki Berserkera78,3%47,2%36
Nagolenniki Pasibrzucha6,5%66,7%3
Obuwie Merkurego6,5%33,3%3
Kindred: najczęściej kupowane przedmioty startowe w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
K. W. Miecz23,9%27,3%11
Buty + Ząbkowany Sztylet13,0%50,0%6
Sztylet + Nagolenniki Berserkera10,9%80,0%5
Kindred: kolejność maksowania umiejętności w ARAM-ie
Kolejność maksowania% wyborów% zwycięstwGry
Q > W > E76,1%51,4%35
Q > E > W13,0%33,3%6
Kindred: najczęściej używane runy kluczowe w ARAM-ie
Runa kluczowa% wyborów% zwycięstwGry
Zabójcze Tempo60,9%42,9%28
Do Ataku19,6%55,6%9
Zdobywca15,2%57,1%7
Kindred: najczęściej używana strona z runami w ARAM-ie
Runy% wyborów% zwycięstwGry
Zabójcze Tempo · Triumf · Legenda: Żwawość · Ostateczny Cios · Niespodziewane Uderzenie · Łowca Skarbów30,4%57,1%14
Kindred: najczęściej używane czary przywoływacza w ARAM-ie
Czary przywoływacza% wyborów% zwycięstwGry
Błysk + Duch56,5%53,8%26
Błysk + Uzdrowienie13,0%16,7%6

Więcej o bohaterze Kindred: Kindred build · Kindred counter · Skórki bohatera Kindred

Kindred: zmiany balansu ARAM

Zmiany balansu ARAM bohatera Kindred: +10% zadawanych obrażeń i -10% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.

Kindred: zmiany balansu ARAM
ZmianaWartość
Zadawane obrażenia+10%
Otrzymywane obrażenia-10%

Kindred w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

Kindred ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 66 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.

Kindred: build ARAM a Summoner's Rift

Przedmioty, które gracze bohatera Kindred budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.

Kindred: przedmioty budowane częściej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Ostrze Zniszczonego Króla46%poniżej 2%
Huragan Runaana41%poniżej 2%
Ostrze Nieskończoności67%31%
Nieokiełznane Strzały Yun Tal37%poniżej 2%
Krwiopijec17%poniżej 2%
Kindred: przedmioty budowane rzadziej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Pogromca Krakenów17%60%
Moc Trójcyponiżej 9%39%
Śmiertelne Przypomnienieponiżej 9%23%
Hexoptyka C449%21%

Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Kindred

Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Kindred zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.

Najczęstsze pytania

Jaki jest najlepszy Kindred ARAM build?

Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Kindred w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.

Czy Kindred ma zmiany balansu w ARAM-ie?

Zmiany bohatera Kindred w ARAM-ie: +10% zadawanych obrażeń i -10% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.

Kindred w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

ARAM tier list porównuje bohatera Kindred z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Kindred będzie mieć wystarczająco dużo gier.

Od czego zaczyna Kindred w ARAM-ie?

Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Kindred kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.

LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.