Kog'Maw ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Kog'Maw ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Kog'Maw i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Kog'Maw ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Kog'Maw ARAM build w patchu 26.20 to Huragan Runaana, Ostrze Gniewu Guinsoo i Ostrze Zniszczonego Króla, z runą Zabójcze Tempo i czarami Błysk i Duch: wygrywa 60,0% z 10 gier. Większość graczy bohatera Kog'Maw zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności W > Q > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 58), Kog'Maw wygrywa 56,9%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Huragan Runaana + Ostrze Gniewu Guinsoo + Ostrze Zniszczonego Króla | 17,2% | 60,0% | 10 |
| Złowrogość + Udręka Liandry'ego + Echo Luden | 5,2% | 33,3% | 3 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona + Złowrogość + Udręka Liandry'ego | 5,2% | 33,3% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ostrze Gniewu Guinsoo | 41,4% | 45,8% | 24 |
| Ostrze Zniszczonego Króla | 39,7% | 52,2% | 23 |
| Złowrogość | 36,2% | 61,9% | 21 |
| Huragan Runaana | 34,5% | 60,0% | 20 |
| Płomień Cienia | 27,6% | 68,8% | 16 |
| Udręka Liandry'ego | 25,9% | 53,3% | 15 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 22,4% | 53,8% | 13 |
| Ostatni Przystanek | 22,4% | 46,2% | 13 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nagolenniki Berserkera | 41,4% | 45,8% | 24 |
| Obuwie Maga | 36,2% | 71,4% | 21 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 5,2% | 66,7% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 25,9% | 60,0% | 15 |
| Sztylet + Nagolenniki Berserkera | 19,0% | 54,5% | 11 |
| Szafirowy Kryształ + Wzmacniająca Księga + Lśniąca Cząstka + Łza Bogini | 5,2% | 66,7% | 3 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| W > Q > E | 48,3% | 53,6% | 28 |
| E > Q > W | 34,5% | 55,0% | 20 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zabójcze Tempo | 43,1% | 56,0% | 25 |
| Mroczne Żniwa | 39,7% | 65,2% | 23 |
| Ezoteryczna Kometa | 5,2% | 33,3% | 3 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa · Smak Krwi · Makabryczne Pamiątki · Łowca Skarbów · Ostateczny Cios · Rozwój Myśli | 34,5% | 70,0% | 20 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Duch | 51,7% | 60,0% | 30 |
| Błysk + 13 | 17,2% | 50,0% | 10 |
Więcej o bohaterze Kog'Maw: Kog'Maw build · Kog'Maw counter · Skórki bohatera Kog'Maw
Kog'Maw: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Kog'Maw: -8% zadawanych obrażeń i +10% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | -8% |
| Otrzymywane obrażenia | +10% |
Kog'Maw w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Kog'Maw ma w ARAM-ie tier S w patchu 26.20: miejsce 16 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Kog'Maw: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Kog'Maw budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Złowrogość | 36% | poniżej 9% |
| Udręka Liandry'ego | 26% | poniżej 9% |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 22% | 11% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ostrze Gniewu Guinsoo | 41% | 77% |
| Ostatni Przystanek | 22% | 51% |
| Migoczące Ostrze Navori | poniżej 17% | 37% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Kog'Maw
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Kog'Maw zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Kog'Maw ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Kog'Maw w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Kog'Maw ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Kog'Maw w ARAM-ie: -8% zadawanych obrażeń i +10% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Kog'Maw w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Kog'Maw z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Kog'Maw będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Kog'Maw w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Kog'Maw kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.