K'Sante ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. K'Sante ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera K'Sante i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy K'Sante ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany K'Sante ARAM build w patchu 26.20 to Stalowe Serce, Lodowa Rękawica i Jak'Sho Zmienny, z runą Uścisk Nieumarłego i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 50,0% z 2 gier. Większość graczy bohatera K'Sante zaczyna od: Pas Giganta i Rubinowy Kryształ i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 17), K'Sante wygrywa 41,2%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Stalowe Serce + Lodowa Rękawica + Jak'Sho Zmienny | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Kaeniczna Powłoka + Kolczasta Kolczuga + Stalowe Serce | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Kaeniczna Powłoka + Lodowa Rękawica + Jak'Sho Zmienny | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Stalowe Serce | 70,6% | 41,7% | 12 |
| Jak'Sho Zmienny | 52,9% | 55,6% | 9 |
| Lodowa Rękawica | 35,3% | 66,7% | 6 |
| Kolczasta Kolczuga | 35,3% | 50,0% | 6 |
| Kaeniczna Powłoka | 23,5% | 50,0% | 4 |
| Oblicze Ducha | 11,8% | 0,0% | 2 |
| Plemienna Zbroja | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Siła Natury | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 82,4% | 42,9% | 14 |
| Pancerniaki | 17,6% | 33,3% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Pas Giganta + Rubinowy Kryształ | 35,3% | 33,3% | 6 |
| Buty + Róg Strażnika | 29,4% | 40,0% | 5 |
| Buty + Pas Giganta + Rubinowy Kryształ + Kryształowy Karwasz | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 70,6% | 50,0% | 12 |
| Q > E > W | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego | 70,6% | 50,0% | 12 |
| Reperkusje | 23,5% | 0,0% | 4 |
| Mroczne Żniwa | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego · Grzmotnięcie Tarczą · Drugi Oddech · Przerost · Legenda: Przyspieszenie · Triumf | 52,9% | 55,6% | 9 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 82,4% | 42,9% | 14 |
| Błysk + 13 | 5,9% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze K'Sante: K'Sante build · K'Sante counter · Skórki bohatera K'Sante
K'Sante: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera K'Sante: +5% zadawanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | +5% |
K'Sante w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
K'Sante ma w ARAM-ie tier D w patchu 26.20: miejsce 158 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
K'Sante: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera K'Sante budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Stalowe Serce | 71% | poniżej 6% |
| Jak'Sho Zmienny | 53% | 38% |
| Kolczasta Kolczuga | 35% | 21% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Lodowa Rękawica | 35% | 73% |
| Omen Randuina | 6% | 22% |
| Nieskończona Rozpacz | 6% | 18% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera K'Sante
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera K'Sante zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy K'Sante ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera K'Sante w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy K'Sante ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera K'Sante w ARAM-ie: +5% zadawanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
K'Sante w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera K'Sante z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy K'Sante będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna K'Sante w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera K'Sante kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.