LeBlanc ARAM Build

Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. LeBlanc ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera LeBlanc i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.

Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.

Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Najlepszy LeBlanc ARAM build w patchu 26.20

Najczęściej budowany LeBlanc ARAM build w patchu 26.20 to Zabójczy Kapelusz Rabadona, Płomień Cienia i Echo Luden, z runą Elektryzacja i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 18,2% z 11 gier. Większość graczy bohatera LeBlanc zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności W > Q > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 71), LeBlanc wygrywa 39,4%.

LeBlanc: najczęściej budowany rdzeń w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Zabójczy Kapelusz Rabadona + Płomień Cienia + Echo Luden15,5%18,2%11
Płomień Cienia + Przepływ Burzy + Echo Luden14,1%80,0%10
Klepsydra Zhonyi + Płomień Cienia + Echo Luden8,5%33,3%6
LeBlanc: najczęściej budowane przedmioty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Echo Luden87,3%41,9%62
Płomień Cienia69,0%36,7%49
Przepływ Burzy60,6%51,2%43
Zabójczy Kapelusz Rabadona50,7%27,8%36
Kostur Pustki25,4%22,2%18
Całun Banshee22,5%50,0%16
Klepsydra Zhonyi21,1%46,7%15
Złowrogość18,3%30,8%13
LeBlanc: najczęściej budowane buty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Obuwie Maga81,7%36,2%58
Obuwie Merkurego4,2%66,7%3
Ioniańskie Buty Jasności Umysłu1,4%0,0%1
LeBlanc: najczęściej kupowane przedmioty startowe w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Zaginiony Rozdział78,9%37,5%56
Wzmacniająca Księga + Zaginiony Rozdział5,6%50,0%4
Buty + Alternator Hextech5,6%50,0%4
LeBlanc: kolejność maksowania umiejętności w ARAM-ie
Kolejność maksowania% wyborów% zwycięstwGry
W > Q > E60,6%41,9%43
Q > W > E35,2%32,0%25
LeBlanc: najczęściej używane runy kluczowe w ARAM-ie
Runa kluczowa% wyborów% zwycięstwGry
Elektryzacja59,2%31,0%42
Mroczne Żniwa36,6%53,8%26
Ezoteryczna Kometa1,4%100,0%1
LeBlanc: najczęściej używana strona z runami w ARAM-ie
Runy% wyborów% zwycięstwGry
Mroczne Żniwa · Niespodziewane Uderzenie · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Ostateczny Cios · Rozwój Myśli25,4%50,0%18
LeBlanc: najczęściej używane czary przywoływacza w ARAM-ie
Czary przywoływacza% wyborów% zwycięstwGry
Błysk + Naznaczenie56,3%40,0%40
Błysk + Podpalenie33,8%45,8%24

Więcej o bohaterze LeBlanc: LeBlanc build · LeBlanc counter · Skórki bohatera LeBlanc

LeBlanc: zmiany balansu ARAM

Zmiany balansu ARAM bohatera LeBlanc: +10% zadawanych obrażeń, -10% otrzymywanych obrażeń i +20 pkt. przyspieszenia umiejętności. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.

LeBlanc: zmiany balansu ARAM
ZmianaWartość
Zadawane obrażenia+10%
Otrzymywane obrażenia-10%
Przyspieszenie umiejętności+20

LeBlanc w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

LeBlanc ma w ARAM-ie tier D w patchu 26.20: miejsce 165 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.

LeBlanc: build ARAM a Summoner's Rift

Przedmioty, które gracze bohatera LeBlanc budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.

LeBlanc: przedmioty budowane częściej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Zabójczy Kapelusz Rabadona51%23%
Przepływ Burzy61%33%
Kostur Pustki25%6%
Całun Banshee23%7%
Złowrogość18%5%

Skąd pochodzą dane ARAM bohatera LeBlanc

Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera LeBlanc zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.

Najczęstsze pytania

Jaki jest najlepszy LeBlanc ARAM build?

Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera LeBlanc w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.

Czy LeBlanc ma zmiany balansu w ARAM-ie?

Zmiany bohatera LeBlanc w ARAM-ie: +10% zadawanych obrażeń, -10% otrzymywanych obrażeń i +20 pkt. przyspieszenia umiejętności. Działają tylko na Howling Abyss.

LeBlanc w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

ARAM tier list porównuje bohatera LeBlanc z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy LeBlanc będzie mieć wystarczająco dużo gier.

Od czego zaczyna LeBlanc w ARAM-ie?

Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera LeBlanc kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.

LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.