Lulu ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Lulu ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Lulu i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Lulu ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Lulu ARAM build w patchu 26.20 to Odkupienie, Ognisty Trybularz i Odnowienie Kamienia Księżycowego, z runą Przywołanie Aery i czarami Wyczerpanie i Błysk: wygrywa 0,0% z 5 gier. Większość graczy bohatera Lulu zaczyna od: Łza Bogini i Lustro ze Szkła Bandle i maksuje umiejętności w kolejności E > W > Q. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 45), Lulu wygrywa 33,3%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Odkupienie + Ognisty Trybularz + Odnowienie Kamienia Księżycowego | 11,1% | 0,0% | 5 |
| Pieśń Bitewna Shurelyi + Ognisty Trybularz + Odnowienie Kamienia Księżycowego | 6,7% | 33,3% | 3 |
| Błogosławieństwo Mikaela + Ognisty Trybularz + Odnowienie Kamienia Księżycowego | 4,4% | 100,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Odnowienie Kamienia Księżycowego | 77,8% | 31,4% | 35 |
| Ognisty Trybularz | 62,2% | 39,3% | 28 |
| Odkupienie | 40,0% | 22,2% | 18 |
| Pieśń Bitewna Shurelyi | 26,7% | 25,0% | 12 |
| Błogosławieństwo Mikaela | 17,8% | 50,0% | 8 |
| Naszyjnik Żelaznych Solari | 15,6% | 57,1% | 7 |
| Rdzeń Świtu | 13,3% | 16,7% | 6 |
| Kostur Płynącej Wody | 8,9% | 25,0% | 4 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 71,1% | 28,1% | 32 |
| Obuwie Merkurego | 6,7% | 66,7% | 3 |
| Nagolenniki Berserkera | 6,7% | 33,3% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Łza Bogini + Lustro ze Szkła Bandle | 53,3% | 29,2% | 24 |
| Zaginiony Rozdział | 8,9% | 50,0% | 4 |
| Rubinowy Kryształ + Łza Bogini + Bluźnierczy Bożek | 6,7% | 33,3% | 3 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| E > W > Q | 75,6% | 35,3% | 34 |
| W > E > Q | 8,9% | 25,0% | 4 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Przywołanie Aery | 77,8% | 37,1% | 35 |
| Do Ataku | 15,6% | 14,3% | 7 |
| Elektryzacja | 2,2% | 100,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Przywołanie Aery · Opaska Przepływu Many · Transcendencja · Poparzenie · Przypływ Życia · Rewitalizacja | 44,4% | 40,0% | 20 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Wyczerpanie + Błysk | 55,6% | 24,0% | 25 |
| Błysk + Naznaczenie | 17,8% | 37,5% | 8 |
Więcej o bohaterze Lulu: Lulu build · Lulu counter · Skórki bohatera Lulu
Lulu: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Lulu: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Lulu nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Lulu w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Lulu ma w ARAM-ie tier D w patchu 26.20: miejsce 168 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Lulu: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Lulu budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Odnowienie Kamienia Księżycowego | 78% | 49% |
| Odkupienie | 40% | 12% |
| Rdzeń Świtu | 13% | 2% |
| Naszyjnik Żelaznych Solari | 16% | 5% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Błogosławieństwo Mikaela | 18% | 34% |
| Ognisty Trybularz | 62% | 74% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Lulu
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Lulu zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Lulu ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Lulu w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Lulu ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Lulu w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Lulu w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Lulu z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Lulu będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Lulu w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Lulu kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.