Nilah ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Nilah ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Nilah i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Nilah ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Nilah ARAM build w patchu 26.20 to Ostrze Nieskończoności, Nieokiełznane Strzały Yun Tal i Migoczące Ostrze Navori, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 66,7% z 3 gier. Większość graczy bohatera Nilah zaczyna od: Buty i Ząbkowany Sztylet i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 18), Nilah wygrywa 50,0%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ostrze Nieskończoności + Nieokiełznane Strzały Yun Tal + Migoczące Ostrze Navori | 16,7% | 66,7% | 3 |
| Ostrze Nieskończoności + Migoczące Ostrze Navori + Kolekcjoner | 11,1% | 50,0% | 2 |
| Ostrze Nieskończoności + Nieśmiertelny Łuklerz + Kolekcjoner | 11,1% | 50,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Kolekcjoner | 72,2% | 46,2% | 13 |
| Ostrze Nieskończoności | 72,2% | 46,2% | 13 |
| Migoczące Ostrze Navori | 50,0% | 55,6% | 9 |
| Nieśmiertelny Łuklerz | 44,4% | 62,5% | 8 |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | 38,9% | 42,9% | 7 |
| Krwiopijec | 27,8% | 60,0% | 5 |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 27,8% | 60,0% | 5 |
| Ostrze Zniszczonego Króla | 22,2% | 25,0% | 4 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nagolenniki Berserkera | 72,2% | 46,2% | 13 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 11,1% | 50,0% | 2 |
| Obuwie Merkurego | 5,6% | 100,0% | 1 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Buty + Ząbkowany Sztylet | 33,3% | 50,0% | 6 |
| K. W. Miecz | 27,8% | 40,0% | 5 |
| Buty + Wampiryczny Kostur | 5,6% | 100,0% | 1 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 83,3% | 53,3% | 15 |
| Q > W > E | 16,7% | 33,3% | 3 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 77,8% | 64,3% | 14 |
| Do Ataku | 16,7% | 0,0% | 3 |
| Mroczne Żniwa | 5,6% | 0,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca · Triumf · Legenda: Rodowód · Ostateczny Cios · Smak Krwi · Łowca Skarbów | 33,3% | 50,0% | 6 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 83,3% | 60,0% | 15 |
| Błysk + Uzdrowienie | 5,6% | 0,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Nilah: Nilah build · Nilah counter · Skórki bohatera Nilah
Nilah: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Nilah: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Nilah nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Nilah w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Nilah ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 94 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Nilah: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Nilah budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Migoczące Ostrze Navori | 50% | poniżej 3% |
| Krwiopijec | 28% | poniżej 3% |
| Ostrze Zniszczonego Króla | 22% | 3% |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | 39% | 27% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Taniec Śmierci | poniżej 6% | 24% |
| Ostrze Nieskończoności | 72% | 88% |
| Śmiertelne Przypomnienie | poniżej 6% | 21% |
| Kolekcjoner | 72% | 85% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Nilah
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Nilah zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Nilah ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Nilah w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Nilah ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Nilah w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Nilah w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Nilah z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Nilah będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Nilah w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Nilah kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.