Pantheon ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Pantheon ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Pantheon i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Pantheon ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Pantheon ARAM build w patchu 26.20 to Taniec Śmierci, Rozdarte Niebo i Zaćmienie, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 28,6% z 7 gier. Większość graczy bohatera Pantheon zaczyna od: Buty i Młot Bojowy Caulfielda i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 43), Pantheon wygrywa 37,2%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Taniec Śmierci + Rozdarte Niebo + Zaćmienie | 16,3% | 28,6% | 7 |
| Czarny Tasak + Rozdarte Niebo + Zaćmienie | 9,3% | 75,0% | 4 |
| Taniec Śmierci + Kolekcjoner + Zaćmienie | 7,0% | 33,3% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaćmienie | 67,4% | 34,5% | 29 |
| Rozdarte Niebo | 60,5% | 38,5% | 26 |
| Taniec Śmierci | 41,9% | 44,4% | 18 |
| Kolekcjoner | 32,6% | 42,9% | 14 |
| Czarny Tasak | 27,9% | 50,0% | 12 |
| Paszcza Malmortiusa | 11,6% | 100,0% | 5 |
| Włócznia Shojin | 9,3% | 50,0% | 4 |
| Stalowe Serce | 7,0% | 33,3% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 74,4% | 43,8% | 32 |
| Pancerniaki | 7,0% | 33,3% | 3 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 7,0% | 0,0% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Buty + Młot Bojowy Caulfielda | 27,9% | 33,3% | 12 |
| Długi Miecz + Młot Bojowy Caulfielda | 20,9% | 22,2% | 9 |
| Długi Miecz + Kilof | 9,3% | 25,0% | 4 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 55,8% | 45,8% | 24 |
| Q > W > E | 41,9% | 27,8% | 18 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 60,5% | 42,3% | 26 |
| Mroczne Żniwa | 20,9% | 33,3% | 9 |
| Do Ataku | 11,6% | 20,0% | 5 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca · Triumf · Legenda: Przyspieszenie · Ostateczny Cios · Smak Krwi · Łowca Skarbów | 46,5% | 40,0% | 20 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 86,0% | 35,1% | 37 |
| Błysk + Duch | 4,7% | 50,0% | 2 |
Więcej o bohaterze Pantheon: Pantheon build · Pantheon counter · Skórki bohatera Pantheon
Pantheon: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Pantheon: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Pantheon nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Pantheon w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Pantheon ma w ARAM-ie tier D w patchu 26.20: miejsce 146 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Pantheon: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Pantheon budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Rozdarte Niebo | 60% | 17% |
| Taniec Śmierci | 42% | 9% |
| Zaćmienie | 67% | 35% |
| Kolekcjoner | 33% | poniżej 7% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Woltaiczny Cyklomiecz | 7% | 33% |
| Łamacz Bastionów | poniżej 5% | 26% |
| Czarny Tasak | 28% | 47% |
| Wężowy Kieł | 5% | 15% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Pantheon
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Pantheon zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Pantheon ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Pantheon w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Pantheon ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Pantheon w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Pantheon w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Pantheon z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Pantheon będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Pantheon w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Pantheon kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.