Quinn ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Quinn ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Quinn i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Quinn ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Quinn ARAM build w patchu 26.20 to Ostrze Nieskończoności, Ostrze Zniszczonego Króla i Kolekcjoner, z runą Do Ataku i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 50,0% z 4 gier. Większość graczy bohatera Quinn zaczyna od: Buty i Ząbkowany Sztylet i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 36), Quinn wygrywa 41,7%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ostrze Nieskończoności + Ostrze Zniszczonego Króla + Kolekcjoner | 11,1% | 50,0% | 4 |
| Pozdrowienia Lorda Dominika + Kosa Statikka + Kolekcjoner | 5,6% | 50,0% | 2 |
| Ostrze Nieskończoności + Kolekcjoner + Woltaiczny Cyklomiecz | 5,6% | 0,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Kolekcjoner | 69,4% | 36,0% | 25 |
| Ostrze Nieskończoności | 63,9% | 43,5% | 23 |
| Ostrze Zniszczonego Króla | 36,1% | 38,5% | 13 |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 27,8% | 50,0% | 10 |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | 25,0% | 44,4% | 9 |
| Kosa Statikka | 22,2% | 25,0% | 8 |
| Woltaiczny Cyklomiecz | 13,9% | 0,0% | 5 |
| Ognista Armata | 11,1% | 50,0% | 4 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nagolenniki Berserkera | 72,2% | 42,3% | 26 |
| Obuwie Merkurego | 11,1% | 0,0% | 4 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 8,3% | 33,3% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Buty + Ząbkowany Sztylet | 50,0% | 44,4% | 18 |
| K. W. Miecz | 22,2% | 50,0% | 8 |
| Proca Zwiadowcy + Sterówka | 5,6% | 0,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 69,4% | 36,0% | 25 |
| Q > W > E | 13,9% | 40,0% | 5 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Do Ataku | 72,2% | 34,6% | 26 |
| Zwinne Nogi | 11,1% | 25,0% | 4 |
| Zabójcze Tempo | 8,3% | 100,0% | 3 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Do Ataku · Triumf · Legenda: Żwawość · Ostateczny Cios · Smak Krwi · Łowca Skarbów | 38,9% | 28,6% | 14 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 36,1% | 38,5% | 13 |
| Błysk + Uzdrowienie | 30,6% | 36,4% | 11 |
Więcej o bohaterze Quinn: Quinn build · Quinn counter · Skórki bohatera Quinn
Quinn: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Quinn: +10% zadawanych obrażeń, -10% otrzymywanych obrażeń i +20% nieustępliwości. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | +10% |
| Otrzymywane obrażenia | -10% |
| Nieustępliwość | +20% |
Quinn w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Quinn ma w ARAM-ie tier C w patchu 26.20: miejsce 131 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Quinn: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Quinn budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ostrze Nieskończoności | 64% | 29% |
| Ostrze Zniszczonego Króla | 36% | poniżej 6% |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | 25% | poniżej 6% |
| Kosa Statikka | 22% | poniżej 6% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Pycha | poniżej 8% | 74% |
| Ostrze Nocy | 8% | 53% |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 28% | 56% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Quinn
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Quinn zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Quinn ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Quinn w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Quinn ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Quinn w ARAM-ie: +10% zadawanych obrażeń, -10% otrzymywanych obrażeń i +20% nieustępliwości. Działają tylko na Howling Abyss.
Quinn w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Quinn z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Quinn będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Quinn w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Quinn kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.