Renata Glasc ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Renata Glasc ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Renata Glasc i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Renata Glasc ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Renata Glasc ARAM build w patchu 26.20 to Pieśń Bitewna Shurelyi, Złowrogość i Imperialny Mandat, z runą Przywołanie Aery i czarami Wyczerpanie i Błysk: wygrywa 20,0% z 5 gier. Większość graczy bohatera Renata Glasc zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności E > W > Q. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 41), Renata Glasc wygrywa 53,7%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Pieśń Bitewna Shurelyi + Złowrogość + Imperialny Mandat | 12,2% | 20,0% | 5 |
| Pieśń Bitewna Shurelyi + Złowrogość + Naszyjnik Żelaznych Solari | 4,9% | 100,0% | 2 |
| Złowrogość + Ognisty Trybularz + Imperialny Mandat | 4,9% | 0,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Imperialny Mandat | 63,4% | 53,8% | 26 |
| Złowrogość | 61,0% | 36,0% | 25 |
| Odnowienie Kamienia Księżycowego | 34,1% | 64,3% | 14 |
| Pieśń Bitewna Shurelyi | 26,8% | 45,5% | 11 |
| Ognisty Trybularz | 24,4% | 70,0% | 10 |
| Naszyjnik Żelaznych Solari | 19,5% | 62,5% | 8 |
| Odkupienie | 14,6% | 83,3% | 6 |
| Morellonomicon | 14,6% | 66,7% | 6 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 68,3% | 53,6% | 28 |
| Obuwie Merkurego | 19,5% | 25,0% | 8 |
| Pancerniaki | 4,9% | 100,0% | 2 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 43,9% | 33,3% | 18 |
| Łza Bogini + Lustro ze Szkła Bandle | 34,1% | 64,3% | 14 |
| Wzmacniająca Księga + Lustro ze Szkła Bandle | 7,3% | 66,7% | 3 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| E > W > Q | 53,7% | 68,2% | 22 |
| E > Q > W | 26,8% | 27,3% | 11 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Przywołanie Aery | 75,6% | 51,6% | 31 |
| Mroczne Żniwa | 17,1% | 42,9% | 7 |
| Pierwsze Uderzenie | 2,4% | 100,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Przywołanie Aery · Opaska Przepływu Many · Transcendencja · Nadchodząca Burza · Cios Poniżej Pasa · Superłowca | 53,7% | 50,0% | 22 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Wyczerpanie + Błysk | 48,8% | 65,0% | 20 |
| Błysk + Naznaczenie | 24,4% | 40,0% | 10 |
Więcej o bohaterze Renata Glasc: Renata Glasc build · Renata Glasc counter · Skórki bohatera Renata Glasc
Renata Glasc: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Renata Glasc: -5% zadawanych obrażeń i +5% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | -5% |
| Otrzymywane obrażenia | +5% |
Renata Glasc w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Renata Glasc ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 37 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Renata Glasc: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Renata Glasc budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Złowrogość | 61% | poniżej 1% |
| Imperialny Mandat | 63% | 21% |
| Odnowienie Kamienia Księżycowego | 34% | poniżej 1% |
| Ognisty Trybularz | 24% | 4% |
| Morellonomicon | 15% | poniżej 1% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Naszyjnik Żelaznych Solari | 20% | 72% |
| Przysięga Rycerska | 7% | 45% |
| Błogosławieństwo Mikaela | poniżej 7% | 27% |
| Dudy Bandle | poniżej 7% | 19% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Renata Glasc
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Renata Glasc zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Renata Glasc ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Renata Glasc w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Renata Glasc ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Renata Glasc w ARAM-ie: -5% zadawanych obrażeń i +5% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Renata Glasc w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Renata Glasc z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Renata Glasc będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Renata Glasc w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Renata Glasc kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.