Renekton ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Renekton ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Renekton i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Renekton ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Renekton ARAM build w patchu 26.20 to Taniec Śmierci, Rozdarte Niebo i Zaćmienie, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 50,0% z 2 gier. Większość graczy bohatera Renekton zaczyna od: Tunelowiec i Lśniąca Cząstka i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 26), Renekton wygrywa 61,5%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Taniec Śmierci + Rozdarte Niebo + Zaćmienie | 7,7% | 50,0% | 2 |
| Oblicze Ducha + Taniec Śmierci + Rozdarte Niebo | 7,7% | 50,0% | 2 |
| Paszcza Malmortiusa + Rozdarte Niebo + Zaćmienie | 3,8% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Rozdarte Niebo | 65,4% | 58,8% | 17 |
| Taniec Śmierci | 50,0% | 76,9% | 13 |
| Zaćmienie | 46,2% | 50,0% | 12 |
| Oblicze Ducha | 23,1% | 50,0% | 6 |
| Czarny Tasak | 19,2% | 40,0% | 5 |
| Kolczasta Kolczuga | 15,4% | 75,0% | 4 |
| Paszcza Malmortiusa | 15,4% | 75,0% | 4 |
| Gruboskórność Steraka | 15,4% | 75,0% | 4 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 65,4% | 64,7% | 17 |
| Pancerniaki | 34,6% | 55,6% | 9 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Tunelowiec + Lśniąca Cząstka | 30,8% | 37,5% | 8 |
| Długi Miecz + Młot Bojowy Caulfielda | 15,4% | 50,0% | 4 |
| Buty + Młot Bojowy Caulfielda | 11,5% | 66,7% | 3 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 61,5% | 75,0% | 16 |
| Q > W > E | 30,8% | 50,0% | 8 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 96,2% | 60,0% | 25 |
| Do Ataku | 3,8% | 100,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca · Triumf · Legenda: Przyspieszenie · Ostatni Bastion · Smak Krwi · Łowca Skarbów | 34,6% | 77,8% | 9 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 88,5% | 56,5% | 23 |
| Wyczerpanie + Błysk | 3,8% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Renekton: Renekton build · Renekton counter · Skórki bohatera Renekton
Renekton: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Renekton: +10% leczenia. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Leczenie | +10% |
Renekton w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Renekton ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 69 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Renekton: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Renekton budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Rozdarte Niebo | 65% | poniżej 4% |
| Oblicze Ducha | 23% | 4% |
| Taniec Śmierci | 50% | 33% |
| Kolczasta Kolczuga | 15% | poniżej 4% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Czarny Tasak | 19% | 56% |
| Zaćmienie | 46% | 65% |
| Włócznia Shojin | poniżej 8% | 23% |
| Gruboskórność Steraka | 15% | 26% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Renekton
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Renekton zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Renekton ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Renekton w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Renekton ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Renekton w ARAM-ie: +10% leczenia. Działają tylko na Howling Abyss.
Renekton w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Renekton z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Renekton będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Renekton w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Renekton kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.