Samira ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Samira ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Samira i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Samira ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Samira ARAM build w patchu 26.20 to Ostrze Nieskończoności, Nieśmiertelny Łuklerz i Kolekcjoner, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 71,4% z 7 gier. Większość graczy bohatera Samira zaczyna od: Buty i Ząbkowany Sztylet i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 28), Samira wygrywa 46,4%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ostrze Nieskończoności + Nieśmiertelny Łuklerz + Kolekcjoner | 25,0% | 71,4% | 7 |
| Ostrze Nieskończoności + Krwiopijec + Kolekcjoner | 10,7% | 33,3% | 3 |
| Ostrze Nieskończoności + Pozdrowienia Lorda Dominika + Nieśmiertelny Łuklerz | 7,1% | 100,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Kolekcjoner | 89,3% | 52,0% | 25 |
| Nieśmiertelny Łuklerz | 82,1% | 56,5% | 23 |
| Ostrze Nieskończoności | 75,0% | 52,4% | 21 |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 39,3% | 72,7% | 11 |
| Krwiopijec | 39,3% | 36,4% | 11 |
| Taniec Śmierci | 17,9% | 60,0% | 5 |
| Śmiertelne Przypomnienie | 7,1% | 0,0% | 2 |
| Złodziej Esencji | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 42,9% | 41,7% | 12 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 28,6% | 62,5% | 8 |
| Nagolenniki Berserkera | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Buty + Ząbkowany Sztylet | 60,7% | 52,9% | 17 |
| Długi Miecz + Kilof | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Długi Miecz + Ząbkowany Sztylet | 7,1% | 0,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 96,4% | 48,1% | 27 |
| E > Q > W | 3,6% | 0,0% | 1 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 78,6% | 36,4% | 22 |
| Mroczne Żniwa | 17,9% | 80,0% | 5 |
| Zabójcze Tempo | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca · Triumf · Legenda: Rodowód · Ostateczny Cios · Smak Krwi · Łowca Skarbów | 42,9% | 25,0% | 12 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 89,3% | 44,0% | 25 |
| Duch + Podpalenie | 3,6% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Samira: Samira build · Samira counter · Skórki bohatera Samira
Samira: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Samira: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Samira nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Samira w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Samira ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 85 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Samira: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Samira budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Nieśmiertelny Łuklerz | 82% | 39% |
| Krwiopijec | 39% | 11% |
| Taniec Śmierci | 18% | poniżej 3% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ostrze Nieskończoności | 75% | 86% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Samira
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Samira zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Samira ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Samira w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Samira ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Samira w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Samira w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Samira z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Samira będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Samira w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Samira kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.