Sejuani ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Sejuani ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Sejuani i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Sejuani ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Sejuani ARAM build w patchu 26.20 to Nieskończona Rozpacz, Kaeniczna Powłoka i Stalowe Serce, z runą Uścisk Nieumarłego i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 100,0% z 2 gier. Większość graczy bohatera Sejuani zaczyna od: Pas Giganta i Łza Bogini i maksuje umiejętności w kolejności W > Q > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 24), Sejuani wygrywa 50,0%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nieskończona Rozpacz + Kaeniczna Powłoka + Stalowe Serce | 8,3% | 100,0% | 2 |
| Nieskończona Rozpacz + Stalowe Serce + Jak'Sho Zmienny | 4,2% | 100,0% | 1 |
| Nieskończona Rozpacz + Oblicze Ducha + Stalowe Serce | 4,2% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Stalowe Serce | 75,0% | 44,4% | 18 |
| Nieskończona Rozpacz | 45,8% | 63,6% | 11 |
| Plemienna Zbroja | 41,7% | 60,0% | 10 |
| Kaeniczna Powłoka | 29,2% | 71,4% | 7 |
| Kolczasta Kolczuga | 25,0% | 50,0% | 6 |
| Siła Natury | 20,8% | 40,0% | 5 |
| Mroźne Serce | 16,7% | 25,0% | 4 |
| Jak'Sho Zmienny | 12,5% | 100,0% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 70,8% | 52,9% | 17 |
| Pancerniaki | 12,5% | 33,3% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Pas Giganta + Łza Bogini | 33,3% | 50,0% | 8 |
| Pas Giganta + Rubinowy Kryształ | 33,3% | 37,5% | 8 |
| Rubinowy Kryształ + Kryształowy Karwasz | 4,2% | 100,0% | 1 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| W > Q > E | 62,5% | 60,0% | 15 |
| Q > W > E | 29,2% | 28,6% | 7 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego | 45,8% | 54,5% | 11 |
| Reperkusje | 45,8% | 45,5% | 11 |
| Opiekun | 4,2% | 100,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego · Przypływ Życia · Szkolenie Sprawnościowe · Przerost · Legenda: Przyspieszenie · Triumf | 20,8% | 40,0% | 5 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 79,2% | 47,4% | 19 |
| Błysk + Podpalenie | 8,3% | 100,0% | 2 |
Więcej o bohaterze Sejuani: Sejuani build · Sejuani counter · Skórki bohatera Sejuani
Sejuani: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Sejuani: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Sejuani nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Sejuani w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Sejuani ma w ARAM-ie tier C w patchu 26.20: miejsce 139 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Sejuani: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Sejuani budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Plemienna Zbroja | 42% | poniżej 7% |
| Siła Natury | 21% | poniżej 7% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Uprząż Protoplazmowa | 8% | 21% |
| Konwergencja Zeke'a | poniżej 8% | 19% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Sejuani
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Sejuani zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Sejuani ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Sejuani w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Sejuani ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Sejuani w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Sejuani w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Sejuani z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Sejuani będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Sejuani w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Sejuani kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.