Seraphine ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Seraphine ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Seraphine i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Seraphine ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Seraphine ARAM build w patchu 26.20 to Kryształowy Kostur Rylai, Udręka Liandry'ego i Echo Luden, z runą Mroczne Żniwa i czarami Wyczerpanie i Błysk: wygrywa 42,9% z 7 gier. Większość graczy bohatera Seraphine zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 60), Seraphine wygrywa 50,0%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Kryształowy Kostur Rylai + Udręka Liandry'ego + Echo Luden | 11,7% | 42,9% | 7 |
| Płomień Cienia + Udręka Liandry'ego + Echo Luden | 5,0% | 66,7% | 3 |
| Złowrogość + Płomień Cienia + Echo Luden | 5,0% | 33,3% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Kryształowy Kostur Rylai | 56,7% | 52,9% | 34 |
| Echo Luden | 56,7% | 50,0% | 34 |
| Udręka Liandry'ego | 45,0% | 40,7% | 27 |
| Płomień Cienia | 41,7% | 44,0% | 25 |
| Złowrogość | 40,0% | 41,7% | 24 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 28,3% | 41,2% | 17 |
| Pochodnia Mrocznego Ognia | 18,3% | 54,5% | 11 |
| Przepływ Burzy | 8,3% | 40,0% | 5 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Maga | 66,7% | 55,0% | 40 |
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 25,0% | 40,0% | 15 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 78,3% | 48,9% | 47 |
| Łza Bogini + Lustro ze Szkła Bandle | 5,0% | 66,7% | 3 |
| Wzmacniająca Księga + Wzmacniająca Księga + Łza Bogini | 3,3% | 100,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 66,7% | 60,0% | 40 |
| Q > W > E | 20,0% | 33,3% | 12 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa | 45,0% | 40,7% | 27 |
| Ezoteryczna Kometa | 35,0% | 66,7% | 21 |
| Przywołanie Aery | 15,0% | 44,4% | 9 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa · Cios Poniżej Pasa · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Ostateczny Cios · Rozwój Myśli | 33,3% | 25,0% | 20 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Wyczerpanie + Błysk | 48,3% | 51,7% | 29 |
| Błysk + 13 | 13,3% | 50,0% | 8 |
Więcej o bohaterze Seraphine: Seraphine build · Seraphine counter · Skórki bohatera Seraphine
Seraphine: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Seraphine: +20% otrzymywanych obrażeń, -20% leczenia i -20% siły tarcz. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Otrzymywane obrażenia | +20% |
| Leczenie | -20% |
| Tarcze | -20% |
Seraphine w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Seraphine ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 48 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Seraphine: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Seraphine budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Echo Luden | 57% | poniżej 2% |
| Udręka Liandry'ego | 45% | poniżej 2% |
| Płomień Cienia | 42% | poniżej 2% |
| Złowrogość | 40% | poniżej 2% |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 28% | poniżej 2% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Echa Helii | poniżej 7% | 63% |
| Imperialny Mandat | poniżej 7% | 25% |
| Odnowienie Kamienia Księżycowego | 8% | 19% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Seraphine
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Seraphine zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Seraphine ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Seraphine w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Seraphine ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Seraphine w ARAM-ie: +20% otrzymywanych obrażeń, -20% leczenia i -20% siły tarcz. Działają tylko na Howling Abyss.
Seraphine w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Seraphine z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Seraphine będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Seraphine w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Seraphine kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.