Skarner ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Skarner ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Skarner i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Skarner ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Skarner ARAM build w patchu 26.20 to Nieskończona Rozpacz, Kolczasta Kolczuga i Stalowe Serce, z runą Uścisk Nieumarłego i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 66,7% z 3 gier. Większość graczy bohatera Skarner zaczyna od: Pas Giganta i Łza Bogini i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 17), Skarner wygrywa 58,8%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nieskończona Rozpacz + Kolczasta Kolczuga + Stalowe Serce | 17,6% | 66,7% | 3 |
| Plemienna Zbroja + Stalowe Serce + Lodowa Rękawica | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Kolczasta Kolczuga + Stalowe Serce + Omen Randuina | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Stalowe Serce | 70,6% | 66,7% | 12 |
| Nieskończona Rozpacz | 47,1% | 62,5% | 8 |
| Kolczasta Kolczuga | 35,3% | 66,7% | 6 |
| Plemienna Zbroja | 29,4% | 60,0% | 5 |
| Przysięga Rycerska | 11,8% | 100,0% | 2 |
| Omen Randuina | 11,8% | 100,0% | 2 |
| Kaeniczna Powłoka | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Lodowa Rękawica | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 35,3% | 83,3% | 6 |
| Pancerniaki | 35,3% | 50,0% | 6 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Pas Giganta + Łza Bogini | 35,3% | 66,7% | 6 |
| Pas Giganta + Rubinowy Kryształ | 23,5% | 75,0% | 4 |
| Róg Strażnika + Łza Bogini | 17,6% | 33,3% | 3 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 64,7% | 63,6% | 11 |
| Q > E > W | 17,6% | 66,7% | 3 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego | 58,8% | 70,0% | 10 |
| Reperkusje | 23,5% | 50,0% | 4 |
| Przypływ Jeźdźca Fal | 11,8% | 0,0% | 2 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego · Grzmotnięcie Tarczą · Szkolenie Sprawnościowe · Przerost · Legenda: Przyspieszenie · Triumf | 35,3% | 83,3% | 6 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 82,4% | 57,1% | 14 |
| Duch + Naznaczenie | 5,9% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Skarner: Skarner build · Skarner counter · Skórki bohatera Skarner
Skarner: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Skarner: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Skarner nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Skarner w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Skarner ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 63 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Skarner: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Skarner budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Plemienna Zbroja | 29% | poniżej 5% |
| Kolczasta Kolczuga | 35% | 18% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Oblicze Ducha | poniżej 6% | 30% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Skarner
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Skarner zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Skarner ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Skarner w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Skarner ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Skarner w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Skarner w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Skarner z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Skarner będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Skarner w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Skarner kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.