Trundle ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Trundle ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Trundle i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Trundle ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Trundle ARAM build w patchu 26.20 to Oblicze Ducha, Ostrze Zniszczonego Króla i Rozdarte Niebo, z runą Uścisk Nieumarłego i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 50,0% z 2 gier. Większość graczy bohatera Trundle zaczyna od: Pas Giganta i Rubinowy Kryształ i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 28), Trundle wygrywa 46,4%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Oblicze Ducha + Ostrze Zniszczonego Króla + Rozdarte Niebo | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Kolczasta Kolczuga + Moc Trójcy + Ostrze Zniszczonego Króla | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Kolczasta Kolczuga + Plemienna Zbroja + Stalowe Serce | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ostrze Zniszczonego Króla | 50,0% | 35,7% | 14 |
| Kolczasta Kolczuga | 46,4% | 46,2% | 13 |
| Rozdarte Niebo | 42,9% | 66,7% | 12 |
| Oblicze Ducha | 42,9% | 50,0% | 12 |
| Stalowe Serce | 42,9% | 41,7% | 12 |
| Moc Trójcy | 25,0% | 71,4% | 7 |
| Kolosalna Hydra | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Omen Randuina | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 42,9% | 41,7% | 12 |
| Pancerniaki | 39,3% | 63,6% | 11 |
| Nagolenniki Berserkera | 7,1% | 0,0% | 2 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Pas Giganta + Rubinowy Kryształ | 25,0% | 57,1% | 7 |
| Tunelowiec + Lśniąca Cząstka | 14,3% | 50,0% | 4 |
| Róg Strażnika + Łza Bogini | 10,7% | 100,0% | 3 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 75,0% | 42,9% | 21 |
| Q > E > W | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego | 35,7% | 30,0% | 10 |
| Do Ataku | 28,6% | 62,5% | 8 |
| Zabójcze Tempo | 14,3% | 50,0% | 4 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego · Przypływ Życia · Szkolenie Sprawnościowe · Przerost · Legenda: Przyspieszenie · Triumf | 28,6% | 25,0% | 8 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 60,7% | 52,9% | 17 |
| Błysk + Duch | 17,9% | 20,0% | 5 |
Więcej o bohaterze Trundle: Trundle build · Trundle counter · Skórki bohatera Trundle
Trundle: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Trundle: +5% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Otrzymywane obrażenia | +5% |
Trundle w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Trundle ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 58 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Trundle: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Trundle budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Kolczasta Kolczuga | 46% | poniżej 5% |
| Rozdarte Niebo | 43% | poniżej 5% |
| Stalowe Serce | 43% | poniżej 5% |
| Oblicze Ducha | 43% | 12% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Krwiożercza Hydra | poniżej 7% | 76% |
| Moc Trójcy | 25% | 57% |
| Kadłubołamacz | poniżej 7% | 24% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Trundle
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Trundle zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Trundle ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Trundle w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Trundle ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Trundle w ARAM-ie: +5% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Trundle w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Trundle z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Trundle będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Trundle w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Trundle kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.