Tryndamere ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Tryndamere ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Tryndamere i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Tryndamere ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Tryndamere ARAM build w patchu 26.20 to Widmowy Tancerz, Stalowe Serce i Omen Randuina, z runą Do Ataku i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 100,0% z 1 gier. Większość graczy bohatera Tryndamere zaczyna od: Sztylet i Nagolenniki Berserkera i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 17), Tryndamere wygrywa 52,9%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Widmowy Tancerz + Stalowe Serce + Omen Randuina | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Ostrze Nieskończoności + Ostrze Zniszczonego Króla + Łamacz Falangi | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Ostrze Nieskończoności + Pozdrowienia Lorda Dominika + Krwiożercza Hydra | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ostrze Zniszczonego Króla | 58,8% | 50,0% | 10 |
| Widmowy Tancerz | 52,9% | 66,7% | 9 |
| Ostrze Nieskończoności | 52,9% | 66,7% | 9 |
| Pogromca Krakenów | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Stalowe Serce | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Migoczące Ostrze Navori | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 17,6% | 66,7% | 3 |
| Kolekcjoner | 17,6% | 33,3% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nagolenniki Berserkera | 58,8% | 60,0% | 10 |
| Obuwie Merkurego | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Pancerniaki | 11,8% | 0,0% | 2 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Sztylet + Nagolenniki Berserkera | 29,4% | 60,0% | 5 |
| Pas Giganta + Rubinowy Kryształ | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Sztylet + Sztylet + Wampiryczny Kostur | 11,8% | 100,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 64,7% | 72,7% | 11 |
| E > Q > W | 29,4% | 20,0% | 5 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Do Ataku | 58,8% | 60,0% | 10 |
| Zabójcze Tempo | 17,6% | 66,7% | 3 |
| Nawałnica Mieczy | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Do Ataku · Triumf · Legenda: Żwawość · Ostatni Bastion · Niespodziewane Uderzenie · Superłowca | 47,1% | 50,0% | 8 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 70,6% | 50,0% | 12 |
| Błysk + Duch | 11,8% | 50,0% | 2 |
Więcej o bohaterze Tryndamere: Tryndamere build · Tryndamere counter · Skórki bohatera Tryndamere
Tryndamere: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Tryndamere: +10% zadawanych obrażeń, -10% otrzymywanych obrażeń i +20% leczenia. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | +10% |
| Otrzymywane obrażenia | -10% |
| Leczenie | +20% |
Tryndamere w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Tryndamere ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 93 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Tryndamere: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Tryndamere budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ostrze Zniszczonego Króla | 59% | 9% |
| Widmowy Tancerz | 53% | 18% |
| Ostrze Nieskończoności | 53% | 26% |
| Pogromca Krakenów | 24% | poniżej 9% |
| Stalowe Serce | 24% | poniżej 9% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Krwiożercza Hydra | 12% | 58% |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | poniżej 12% | 53% |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 18% | 36% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Tryndamere
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Tryndamere zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Tryndamere ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Tryndamere w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Tryndamere ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Tryndamere w ARAM-ie: +10% zadawanych obrażeń, -10% otrzymywanych obrażeń i +20% leczenia. Działają tylko na Howling Abyss.
Tryndamere w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Tryndamere z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Tryndamere będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Tryndamere w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Tryndamere kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.