Udyr ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Udyr ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Udyr i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Udyr ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Udyr ARAM build w patchu 26.20 to Kryształowy Kostur Rylai, Złowrogość i Udręka Liandry'ego, z runą Uścisk Nieumarłego i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 75,0% z 4 gier. Większość graczy bohatera Udyr zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności W > E > Q. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 22), Udyr wygrywa 59,1%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Kryształowy Kostur Rylai + Złowrogość + Udręka Liandry'ego | 18,2% | 75,0% | 4 |
| Złowrogość + Płomień Cienia + Udręka Liandry'ego | 9,1% | 50,0% | 2 |
| Złowrogość + Przepływ Burzy + Udręka Liandry'ego | 4,5% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Udręka Liandry'ego | 54,5% | 66,7% | 12 |
| Złowrogość | 40,9% | 77,8% | 9 |
| Kryształowy Kostur Rylai | 36,4% | 87,5% | 8 |
| Płomień Cienia | 18,2% | 75,0% | 4 |
| Jak'Sho Zmienny | 18,2% | 50,0% | 4 |
| Stalowe Serce | 18,2% | 25,0% | 4 |
| Oblicze Ducha | 18,2% | 25,0% | 4 |
| Przepływ Burzy | 13,6% | 66,7% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 50,0% | 45,5% | 11 |
| Pancerniaki | 13,6% | 66,7% | 3 |
| Obuwie Maga | 13,6% | 66,7% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 45,5% | 70,0% | 10 |
| Róg Strażnika + Łza Bogini | 18,2% | 75,0% | 4 |
| Rubinowy Kryształ + Róg Strażnika | 4,5% | 100,0% | 1 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| W > E > Q | 54,5% | 75,0% | 12 |
| E > W > Q | 18,2% | 25,0% | 4 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego | 31,8% | 71,4% | 7 |
| Mroczne Żniwa | 31,8% | 71,4% | 7 |
| Zdobywca | 22,7% | 60,0% | 5 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa · Cios Poniżej Pasa · Makabryczne Pamiątki · Łowca Skarbów · Aksjomatyczny Adept Arkanów · Nadchodząca Burza | 31,8% | 71,4% | 7 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 81,8% | 66,7% | 18 |
| Błysk + Duch | 9,1% | 0,0% | 2 |
Więcej o bohaterze Udyr: Udyr build · Udyr counter · Skórki bohatera Udyr
Udyr: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Udyr: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Udyr nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Udyr w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Udyr ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 60 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Udyr: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Udyr budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Złowrogość | 41% | poniżej 11% |
| Kryształowy Kostur Rylai | 36% | poniżej 11% |
| Udręka Liandry'ego | 55% | 30% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Włócznia Shojin | poniżej 9% | 49% |
| Taniec Śmierci | poniżej 9% | 38% |
| Pancerz Umrzyka | poniżej 9% | 25% |
| Eksperymentalny Hexpierśnik | poniżej 9% | 21% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Udyr
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Udyr zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Udyr ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Udyr w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Udyr ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Udyr w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Udyr w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Udyr z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Udyr będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Udyr w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Udyr kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.