Veigar ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Veigar ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Veigar i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Veigar ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Veigar ARAM build w patchu 26.20 to Płomień Cienia, Przepływ Burzy i Echo Luden, z runą Mroczne Żniwa i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 44,4% z 9 gier. Większość graczy bohatera Veigar zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 77), Veigar wygrywa 41,6%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Płomień Cienia + Przepływ Burzy + Echo Luden | 11,7% | 44,4% | 9 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona + Kostur Pustki + Echo Luden | 11,7% | 22,2% | 9 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona + Płomień Cienia + Echo Luden | 9,1% | 42,9% | 7 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Echo Luden | 77,9% | 45,0% | 60 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 57,1% | 36,4% | 44 |
| Płomień Cienia | 55,8% | 51,2% | 43 |
| Przepływ Burzy | 37,7% | 48,3% | 29 |
| Kostur Pustki | 37,7% | 37,9% | 29 |
| Różdżka Wieków | 24,7% | 42,1% | 19 |
| Klepsydra Zhonyi | 15,6% | 33,3% | 12 |
| Plemienna Zbroja | 10,4% | 62,5% | 8 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Maga | 75,3% | 37,9% | 58 |
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 14,3% | 54,5% | 11 |
| Obuwie Merkurego | 3,9% | 0,0% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 62,3% | 41,7% | 48 |
| Różdżka Zniszczenia + Łza Bogini | 18,2% | 50,0% | 14 |
| Katalizator Eonów | 7,8% | 33,3% | 6 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 72,7% | 46,4% | 56 |
| Q > E > W | 13,0% | 30,0% | 10 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa | 63,6% | 42,9% | 49 |
| Ezoteryczna Kometa | 29,9% | 43,5% | 23 |
| Przypływ Jeźdźca Fal | 2,6% | 50,0% | 2 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa · Cios Poniżej Pasa · Makabryczne Pamiątki · Superłowca · Opaska Przepływu Many · Transcendencja | 28,6% | 50,0% | 22 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 37,7% | 41,4% | 29 |
| Błysk + 13 | 14,3% | 36,4% | 11 |
Więcej o bohaterze Veigar: Veigar build · Veigar counter · Skórki bohatera Veigar
Veigar: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Veigar: -7% zadawanych obrażeń i +10% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | -7% |
| Otrzymywane obrażenia | +10% |
Veigar w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Veigar ma w ARAM-ie tier C w patchu 26.20: miejsce 121 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Veigar: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Veigar budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Echo Luden | 78% | 28% |
| Płomień Cienia | 56% | 18% |
| Kostur Pustki | 38% | 12% |
| Przepływ Burzy | 38% | 19% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Różdżka Wieków | 25% | 57% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Veigar
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Veigar zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Veigar ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Veigar w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Veigar ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Veigar w ARAM-ie: -7% zadawanych obrażeń i +10% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Veigar w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Veigar z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Veigar będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Veigar w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Veigar kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.