Xin Zhao ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Xin Zhao ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Xin Zhao i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Xin Zhao ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Xin Zhao ARAM build w patchu 26.20 to Taniec Śmierci, Rozdarte Niebo i Zaćmienie, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 100,0% z 4 gier. Większość graczy bohatera Xin Zhao zaczyna od: Tunelowiec i Lśniąca Cząstka i maksuje umiejętności w kolejności W > E > Q. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 33), Xin Zhao wygrywa 54,5%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Taniec Śmierci + Rozdarte Niebo + Zaćmienie | 12,1% | 100,0% | 4 |
| Ostrze Zniszczonego Króla + Rozdarte Niebo + Zaćmienie | 9,1% | 100,0% | 3 |
| Zmierzch i Brzask + Oblicze Ducha + Kosa Statikka | 3,0% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Rozdarte Niebo | 72,7% | 58,3% | 24 |
| Zaćmienie | 51,5% | 58,8% | 17 |
| Ostrze Zniszczonego Króla | 39,4% | 69,2% | 13 |
| Taniec Śmierci | 39,4% | 61,5% | 13 |
| Zmierzch i Brzask | 27,3% | 55,6% | 9 |
| Oblicze Ducha | 18,2% | 66,7% | 6 |
| Kosa Statikka | 12,1% | 50,0% | 4 |
| Kolosalna Hydra | 9,1% | 66,7% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 66,7% | 59,1% | 22 |
| Pancerniaki | 15,2% | 40,0% | 5 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 6,1% | 50,0% | 2 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Tunelowiec + Lśniąca Cząstka | 36,4% | 66,7% | 12 |
| Długi Miecz + Młot Bojowy Caulfielda | 12,1% | 75,0% | 4 |
| Tunelowiec | 6,1% | 0,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| W > E > Q | 60,6% | 60,0% | 20 |
| Q > E > W | 12,1% | 50,0% | 4 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 66,7% | 54,5% | 22 |
| Nawałnica Mieczy | 27,3% | 66,7% | 9 |
| Reperkusje | 3,0% | 0,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca · Triumf · Legenda: Żwawość · Ostateczny Cios · Niespodziewane Uderzenie · Łowca Skarbów | 42,4% | 64,3% | 14 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 90,9% | 53,3% | 30 |
| Błysk + Podpalenie | 3,0% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Xin Zhao: Xin Zhao build · Xin Zhao counter · Skórki bohatera Xin Zhao
Xin Zhao: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Xin Zhao: -5% zadawanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | -5% |
Xin Zhao w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Xin Zhao ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 39 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Xin Zhao: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Xin Zhao budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Zaćmienie | 52% | poniżej 6% |
| Rozdarte Niebo | 73% | 32% |
| Ostrze Zniszczonego Króla | 39% | poniżej 6% |
| Zmierzch i Brzask | 27% | 6% |
| Oblicze Ducha | 18% | 8% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Czarny Tasak | poniżej 3% | 64% |
| Kolosalna Hydra | 9% | 70% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Xin Zhao
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Xin Zhao zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Xin Zhao ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Xin Zhao w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Xin Zhao ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Xin Zhao w ARAM-ie: -5% zadawanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Xin Zhao w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Xin Zhao z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Xin Zhao będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Xin Zhao w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Xin Zhao kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.