Yuumi ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Yuumi ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Yuumi i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Yuumi ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Yuumi ARAM build w patchu 26.20 to Zabójczy Kapelusz Rabadona, Skupienie Horyzontalne i Echo Luden, z runą Ezoteryczna Kometa i czarami Wyczerpanie i 13: wygrywa 0,0% z 2 gier. Większość graczy bohatera Yuumi zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 18), Yuumi wygrywa 50,0%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zabójczy Kapelusz Rabadona + Skupienie Horyzontalne + Echo Luden | 11,1% | 0,0% | 2 |
| Błogosławieństwo Mikaela + Ognisty Trybularz + Odnowienie Kamienia Księżycowego | 5,6% | 100,0% | 1 |
| Pieśń Bitewna Shurelyi + Błogosławieństwo Mikaela + Odnowienie Kamienia Księżycowego | 5,6% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Echo Luden | 61,1% | 45,5% | 11 |
| Odnowienie Kamienia Księżycowego | 55,6% | 50,0% | 10 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 38,9% | 28,6% | 7 |
| Błogosławieństwo Mikaela | 27,8% | 80,0% | 5 |
| Płomień Cienia | 22,2% | 75,0% | 4 |
| Skupienie Horyzontalne | 22,2% | 25,0% | 4 |
| Ognisty Trybularz | 16,7% | 66,7% | 3 |
| Przepływ Burzy | 16,7% | 66,7% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 5,6% | 0,0% | 1 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 55,6% | 60,0% | 10 |
| Łza Bogini + Lustro ze Szkła Bandle | 33,3% | 33,3% | 6 |
| Rubinowy Kryształ + Łza Bogini + Bluźnierczy Bożek | 5,6% | 100,0% | 1 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 77,8% | 57,1% | 14 |
| E > Q > W | 16,7% | 33,3% | 3 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ezoteryczna Kometa | 38,9% | 57,1% | 7 |
| Mroczne Żniwa | 33,3% | 33,3% | 6 |
| Przywołanie Aery | 27,8% | 60,0% | 5 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ezoteryczna Kometa · Opaska Przepływu Many · Transcendencja · Poparzenie · Odcięcie · Rozwój Myśli | 33,3% | 50,0% | 6 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Wyczerpanie + 13 | 33,3% | 50,0% | 6 |
| Wyczerpanie + Uzdrowienie | 27,8% | 40,0% | 5 |
Więcej o bohaterze Yuumi: Yuumi build · Yuumi counter · Skórki bohatera Yuumi
Yuumi: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Yuumi: brak zmian balansu. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
Yuumi nie ma zmian balansu ARAM: w ARAM-ie gra dokładnie tak samo jak na Summoner's Rift.
Yuumi w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Yuumi ma w ARAM-ie tier C w patchu 26.20: miejsce 128 z 170 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Yuumi: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Yuumi budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Echo Luden | 61% | 2% |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 39% | poniżej 2% |
| Płomień Cienia | 22% | poniżej 2% |
| Skupienie Horyzontalne | 22% | poniżej 2% |
| Przepływ Burzy | 17% | poniżej 2% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ognisty Trybularz | 17% | 54% |
| Błogosławieństwo Mikaela | 28% | 52% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Yuumi
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Yuumi zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Yuumi ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Yuumi w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Yuumi ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Yuumi w ARAM-ie: brak zmian balansu. Działają tylko na Howling Abyss.
Yuumi w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Yuumi z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Yuumi będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Yuumi w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Yuumi kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.