Zeri ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Zeri ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Zeri i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Zeri ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Zeri ARAM build w patchu 26.20 to Ostrze Nieskończoności, Nieokiełznane Strzały Yun Tal i Huragan Runaana, z runą Zabójcze Tempo i czarami Błysk i Duch: wygrywa 55,6% z 9 gier. Większość graczy bohatera Zeri zaczyna od: K. W. Miecz i maksuje umiejętności w kolejności E > Q > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 30), Zeri wygrywa 43,3%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ostrze Nieskończoności + Nieokiełznane Strzały Yun Tal + Huragan Runaana | 30,0% | 55,6% | 9 |
| Bełty Łowcy Diabłów + Ostrze Nieskończoności + Kosa Statikka | 6,7% | 50,0% | 2 |
| Bełty Łowcy Diabłów + Nieokiełznane Strzały Yun Tal + Huragan Runaana | 6,7% | 0,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Huragan Runaana | 86,7% | 38,5% | 26 |
| Ostrze Nieskończoności | 63,3% | 47,4% | 19 |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | 53,3% | 43,8% | 16 |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 33,3% | 50,0% | 10 |
| Kosa Statikka | 26,7% | 25,0% | 8 |
| Krwiopijec | 16,7% | 40,0% | 5 |
| Bełty Łowcy Diabłów | 16,7% | 20,0% | 5 |
| Pogromca Krakenów | 16,7% | 0,0% | 5 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nagolenniki Berserkera | 76,7% | 34,8% | 23 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 13,3% | 75,0% | 4 |
| Obuwie Maga | 6,7% | 100,0% | 2 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| K. W. Miecz | 53,3% | 50,0% | 16 |
| Zaginiony Rozdział | 6,7% | 100,0% | 2 |
| Kilof + Sztylet + Sztylet | 6,7% | 50,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| E > Q > W | 30,0% | 55,6% | 9 |
| E > W > Q | 30,0% | 33,3% | 9 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zabójcze Tempo | 76,7% | 43,5% | 23 |
| Do Ataku | 13,3% | 25,0% | 4 |
| Mroczne Żniwa | 6,7% | 50,0% | 2 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zabójcze Tempo · Rozwój Myśli · Legenda: Rodowód · Ostateczny Cios · Smak Krwi · Łowca Skarbów | 50,0% | 53,3% | 15 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Duch | 63,3% | 47,4% | 19 |
| Błysk + Naznaczenie | 16,7% | 40,0% | 5 |
Więcej o bohaterze Zeri: Zeri build · Zeri counter · Skórki bohatera Zeri
Zeri: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Zeri: +10% zadawanych obrażeń i -5% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | +10% |
| Otrzymywane obrażenia | -5% |
Zeri w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Zeri ma w ARAM-ie tier D w patchu 26.20: miejsce 147 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Zeri: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Zeri budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Kosa Statikka | 27% | poniżej 7% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Klinga Burzy | poniżej 7% | 27% |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | 53% | 66% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Zeri
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Zeri zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Zeri ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Zeri w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Zeri ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Zeri w ARAM-ie: +10% zadawanych obrażeń i -5% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Zeri w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Zeri z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Zeri będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Zeri w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Zeri kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.