Zoe ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Zoe ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Zoe i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Zoe ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Zoe ARAM build w patchu 26.20 to Płomień Cienia, Przepływ Burzy i Echo Luden, z runą Mroczne Żniwa i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 41,7% z 12 gier. Większość graczy bohatera Zoe zaczyna od: Zaginiony Rozdział i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 59), Zoe wygrywa 52,5%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Płomień Cienia + Przepływ Burzy + Echo Luden | 20,3% | 41,7% | 12 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona + Płomień Cienia + Echo Luden | 11,9% | 28,6% | 7 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona + Przepływ Burzy + Echo Luden | 10,2% | 50,0% | 6 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Echo Luden | 98,3% | 51,7% | 58 |
| Przepływ Burzy | 54,2% | 53,1% | 32 |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 54,2% | 53,1% | 32 |
| Płomień Cienia | 52,5% | 48,4% | 31 |
| Skupienie Horyzontalne | 33,9% | 55,0% | 20 |
| Kostur Pustki | 27,1% | 56,3% | 16 |
| Morellonomicon | 10,2% | 66,7% | 6 |
| Klepsydra Zhonyi | 8,5% | 40,0% | 5 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Maga | 84,7% | 52,0% | 50 |
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 5,1% | 33,3% | 3 |
| Obuwie Merkurego | 3,4% | 50,0% | 2 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zaginiony Rozdział | 76,3% | 51,1% | 45 |
| Buty + Alternator Hextech | 8,5% | 60,0% | 5 |
| Wzmacniająca Księga + Zaginiony Rozdział | 3,4% | 50,0% | 2 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 93,2% | 52,7% | 55 |
| E > Q > W | 5,1% | 33,3% | 3 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa | 79,7% | 59,6% | 47 |
| Ezoteryczna Kometa | 13,6% | 37,5% | 8 |
| Elektryzacja | 5,1% | 0,0% | 3 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Mroczne Żniwa · Smak Krwi · Makabryczne Pamiątki · Łowca Skarbów · Ostateczny Cios · Rozwój Myśli | 33,9% | 50,0% | 20 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 44,1% | 53,8% | 26 |
| Błysk + Podpalenie | 30,5% | 44,4% | 18 |
Więcej o bohaterze Zoe: Zoe build · Zoe counter · Skórki bohatera Zoe
Zoe: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Zoe: +10% zadawanych obrażeń i -5% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | +10% |
| Otrzymywane obrażenia | -5% |
Zoe w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Zoe ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 78 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Zoe: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Zoe budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Przepływ Burzy | 54% | 13% |
| Zabójczy Kapelusz Rabadona | 54% | 14% |
| Skupienie Horyzontalne | 34% | 9% |
| Kostur Pustki | 27% | 6% |
| Echo Luden | 98% | 82% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Zmora Licza | 7% | 52% |
| Klepsydra Zhonyi | 8% | 20% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Zoe
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Zoe zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Zoe ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Zoe w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Zoe ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Zoe w ARAM-ie: +10% zadawanych obrażeń i -5% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Zoe w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Zoe z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Zoe będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Zoe w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Zoe kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.