Camille build i statystyki
Buildy z gier Mistrz+ i statystyki na każdym poziomie, patch 26.20. Camille w tym patchu: co budują gracze z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta, statystyki postaci Camille na każdym poziomie i kalkulator, w którym sprawdzisz dowolny build, zanim nim zagrasz.
Tabele buildów pochodzą z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w bieżącym patchu. Kalkulator otwiera się z bohaterem Camille: jednym kliknięciem wczytasz do niego najczęściej budowane przedmioty, a potem zmienisz dowolny przedmiot, poziom albo odłamki statystyk.
Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Camille: najczęściej budowane przedmioty, runy i czary
Camille build: Góra
Gry rankingowe solo/duet z bohaterem Camille na pozycji Góra w lobby Mistrz+ w patchu 26.20: 21, współczynnik zwycięstw: 42,9%.
| Przedmioty | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Krwiożercza Hydra + Moc Trójcy + Taniec Śmierci | 19% | 50,0% | 4 |
| Krwiożercza Hydra + Moc Trójcy + Włócznia Shojin | 10% | 50,0% | 2 |
| Krwiożercza Hydra + Moc Trójcy + Paszcza Malmortiusa | 10% | 0,0% | 2 |
| Przedmiot | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Moc Trójcy | 95% | 45,0% | 20 |
| Krwiożercza Hydra | 71% | 33,3% | 15 |
| Taniec Śmierci | 29% | 66,7% | 6 |
| Włócznia Shojin | 14% | 33,3% | 3 |
| Paszcza Malmortiusa | 14% | 33,3% | 3 |
| Bluźniercza Hydra | 5% | 100,0% | 1 |
| Gruboskórność Steraka | 5% | 100,0% | 1 |
| Anioł Stróż | 5% | 0,0% | 1 |
| Przedmiot | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Pancerniaki | 52% | 72,7% | 11 |
| Obuwie Merkurego | 19% | 0,0% | 4 |
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 5% | 0,0% | 1 |
| Runa kluczowa | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego | 95% | 45,0% | 20 |
| Do Ataku | 5% | 0,0% | 1 |
| Runy | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Uścisk Nieumarłego · Grzmotnięcie Tarczą · Drugi Oddech · Niezachwiany · Magiczne Obuwie · Dostawa Ciastek · Odłamki: Prędkość ataku, Siła Adaptacyjna, Skalowanie zdrowia | 10% | 100,0% | 2 |
| Czary | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Podpalenie | 57% | 33,3% | 12 |
| Błysk + Teleportacja | 29% | 50,0% | 6 |
To liczby, a nie porady: wybór, który robi wielu graczy, to bezpieczny punkt wyjścia, a współczynnik zwycięstw pokazuje, jak kończyły się te gry. Przedmioty i runy, które pasują tylko do niektórych matchupów, mają niższą częstość wyboru, więc oceniaj je pod kątem gry, którą masz przed sobą.
Camille: statystyki bazowe i przyrost
Camille zaczyna z 650 pkt. zdrowia, 68 pkt. obrażeń od ataku, 35 pkt. pancerza i 32 pkt. odporności na magię, a na 18. poziomie bez przedmiotów ma 2333 pkt. zdrowia i 133 pkt. obrażeń od ataku. Zdrowie na 18. poziomie daje postaci Camille miejsce 118 na 173 bohaterów, obrażenia od ataku miejsce 20, a pancerz miejsce 57. Zasięg ataku wynosi 125 (miejsce 129), a prędkość ruchu 340 (miejsce 37).
| Statystyka | Poziom 1 | Poziom 18 | Na poziom | Miejsce na 18. poziomie |
|---|---|---|---|---|
| Zdrowie | 650 | 2333 | 99 | 118 z 173 |
| Mana | 375 | 1259 | 52 | |
| Obrażenia od ataku | 68 | 133 | 3,8 | 20 z 173 |
| Pancerz | 35 | 112 | 4,5 | 57 z 173 |
| Odporność na magię | 32 | 67 | 2,05 | 5 z 173 |
| Prędkość ataku | 0,644 | 0,918 | 2,5% | |
| Regeneracja zdrowia / 5 s | 8,5 | 22,1 | 0,8 | |
| Zasięg ataku | 125 | 125 | 0 | 129 z 173 |
| Prędkość ruchu | 340 | 340 | 0 | 37 z 173 |
Camille: statystyki na każdym poziomie (od 1 do 18)
Statystyki nie rosną liniowo: każdy poziom dodaje trochę więcej niż poprzedni, zgodnie ze wzorem Riotu baza + przyrost × (poziom - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (poziom - 1)). Tabela pokazuje statystyki postaci Camille na każdym poziomie, bez przedmiotów, run i umiejętności.
| Poziom | Zdrowie | Mana | Obrażenia od ataku | Pancerz | Odporność na magię | Prędkość ataku | Regeneracja zdrowia / 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 650 | 375 | 68 | 35 | 32 | 0,644 | 8,5 |
| 2 | 721 | 412 | 71 | 38 | 33 | 0,656 | 9,1 |
| 3 | 796 | 452 | 74 | 42 | 35 | 0,668 | 9,7 |
| 4 | 874 | 493 | 77 | 45 | 37 | 0,680 | 10,3 |
| 5 | 956 | 536 | 80 | 49 | 38 | 0,694 | 11,0 |
| 6 | 1041 | 580 | 83 | 53 | 40 | 0,708 | 11,7 |
| 7 | 1130 | 627 | 86 | 57 | 42 | 0,722 | 12,4 |
| 8 | 1222 | 675 | 90 | 61 | 44 | 0,737 | 13,1 |
| 9 | 1317 | 725 | 94 | 65 | 46 | 0,753 | 13,9 |
| 10 | 1416 | 777 | 97 | 70 | 48 | 0,769 | 14,7 |
| 11 | 1519 | 831 | 101 | 74 | 50 | 0,785 | 15,5 |
| 12 | 1625 | 887 | 105 | 79 | 52 | 0,803 | 16,4 |
| 13 | 1734 | 944 | 110 | 84 | 54 | 0,820 | 17,3 |
| 14 | 1847 | 1004 | 114 | 89 | 57 | 0,839 | 18,2 |
| 15 | 1963 | 1065 | 118 | 95 | 59 | 0,858 | 19,1 |
| 16 | 2083 | 1128 | 123 | 100 | 62 | 0,877 | 20,1 |
| 17 | 2206 | 1192 | 128 | 106 | 64 | 0,897 | 21,1 |
| 18 | 2333 | 1259 | 133 | 112 | 67 | 0,918 | 22,1 |
Camille: prędkość ataku i efektywne zdrowie
Camille wykonuje 0,644 ataku na sekundę na 1. poziomie i 0,918 na 18. poziomie bez przedmiotów, zyskując 2,5% dodatkowej prędkości ataku na poziom. Dodatkowa prędkość ataku jest mnożona przez współczynnik prędkości ataku postaci Camille, który wynosi 0,644, więc na 18. poziomie Camille potrzebuje około 324% dodatkowej prędkości ataku z przedmiotów i run, żeby osiągnąć limit 3,003 ataku na sekundę.
Z 2333 pkt. zdrowia i 112 pkt. pancerza na 18. poziomie Camille przyjmuje 4934 obrażeń fizycznych, zanim zginie (efektywne zdrowie), a przy 67 pkt. odporności na magię 3893 obrażeń magicznych. Każdy przedmiot, który dodaje zdrowie, pancerz albo odporność na magię, podnosi te liczby w kalkulatorze powyżej.
Jak korzystać z kalkulatora buildu dla postaci Camille
- Kliknij „Wczytaj ten build do kalkulatora” pod tabelami danej pozycji, żeby zacząć od najczęściej budowanych przedmiotów, albo sam wypełnij sześć miejsc.
- Przesuń suwak poziomu, żeby zobaczyć postać Camille na dowolnym poziomie od 1 do 18.
- Wybierz jeden odłamek statystyk w każdym rzędzie; siła adaptacyjna zamienia się w obrażenia od ataku albo moc umiejętności, zależnie od twoich przedmiotów.
- Przełącz na Build B, żeby porównać dwa buildy; tabela pokazuje oba i różnicę między nimi.
- Skopiuj link, żeby udostępnić build: otworzy tę stronę z tymi samymi przedmiotami, poziomem i odłamkami.
Kalkulator sumuje statystyki, które dają przedmioty i odłamki. Efekty bierne przedmiotów, ładunki i umiejętności postaci Camille nie są liczone, więc liczby w grze mogą być wyższe. Poradnik LoL Item Buildera wyjaśnia pancerz, przebicie, przyspieszenie umiejętności i opłacalność przedmiotów.
Skąd pochodzą dane o buildach postaci Camille
Co minutę odczytujemy przez API Riot Games historię gier rankingowych solo/duet losowego gracza z kręgu Mistrza, Arcymistrza lub Pretendenta, po kolei z każdego z 15 serwerów, i zapisujemy, z czym każdy z dziesięciu graczy skończył grę: końcowe przedmioty, buty, runy, czary przywoływacza, pozycję i wynik. Remake'ów i wczesnych poddań nie liczymy.
- Ukończone przedmioty liczymy raz na grę; rdzeń z trzech przedmiotów to pierwsze trzy ukończone przedmioty w ekwipunku gracza.
- Częstość wyboru to odsetek gier postaci Camille na danej pozycji z danym wyborem; współczynnik zwycięstw to odsetek tych gier zakończonych wygraną.
- Gry są grupowane według patcha: nowy patch zaczyna nowe liczenie, a starsze patche usuwamy po czterech tygodniach.
- To lobby graczy Mistrz+, więc większość pozostałych dziewięciu graczy ma wysoki Diament lub wyższą rangę.
Najczęstsze pytania
Camille: jaki build jest budowany najczęściej?
W grach Mistrz+ na pozycji Góra w patchu 26.20 najczęstszy rdzeń buildu bohatera Camille to Krwiożercza Hydra, Moc Trójcy i Taniec Śmierci (19% gier). Do tego: Pancerniaki, runa kluczowa Uścisk Nieumarłego i czary przywoływacza Błysk i Podpalenie.
Jakie są statystyki bazowe postaci Camille?
Na 1. poziomie Camille ma 650 pkt. zdrowia, 68 pkt. obrażeń od ataku, 35 pkt. pancerza, 32 pkt. odporności na magię, 0,644 prędkości ataku, 125 zasięgu ataku i 340 prędkości ruchu.
Ile zdrowia ma Camille na 18. poziomie?
2333 pkt. zdrowia na 18. poziomie bez przedmiotów, średnio o 99 więcej na każdy poziom, miejsce 118 na 173 bohaterów.
Ile prędkości ataku potrzebuje Camille, żeby osiągnąć limit?
Około 324% dodatkowej prędkości ataku na 18. poziomie. Współczynnik prędkości ataku postaci Camille wynosi 0,644, a limit to 3,003 ataku na sekundę.
Camille: czy ten build jest aktualny w bieżącym patchu?
Tak. Tabele buildów liczą tylko gry z bieżącego patcha, a statystyki pochodzą z danych gry z patcha 26.20.
Kalkulator buildów dla każdego bohatera · Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · Skórki bohatera Camille i ich ceny · LoL Randomizer: losowanie postaci
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games; statystyki bohaterów pochodzą z plików danych gry, a dane przedmiotów z Data Dragon Riotu.