Gnar build i statystyki
Buildy z gier Mistrz+ i statystyki na każdym poziomie, patch 26.20. Gnar w tym patchu: co budują gracze z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta, statystyki postaci Gnar na każdym poziomie i kalkulator, w którym sprawdzisz dowolny build, zanim nim zagrasz.
Tabele buildów pochodzą z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w bieżącym patchu. Kalkulator otwiera się z bohaterem Gnar: jednym kliknięciem wczytasz do niego najczęściej budowane przedmioty, a potem zmienisz dowolny przedmiot, poziom albo odłamki statystyk.
Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Gnar: najczęściej budowane przedmioty, runy i czary
Wciąż zbieramy gry bohatera Gnar w patchu 26.20. Tabele buildów pojawią się, gdy odczytamy 20 gier z bohaterem Gnar na jednej pozycji; do tego czasu statystyki poniżej i kalkulator działają normalnie.
To liczby, a nie porady: wybór, który robi wielu graczy, to bezpieczny punkt wyjścia, a współczynnik zwycięstw pokazuje, jak kończyły się te gry. Przedmioty i runy, które pasują tylko do niektórych matchupów, mają niższą częstość wyboru, więc oceniaj je pod kątem gry, którą masz przed sobą.
Gnar: statystyki bazowe i przyrost
Gnar zaczyna z 540 pkt. zdrowia, 60 pkt. obrażeń od ataku, 32 pkt. pancerza i 30 pkt. odporności na magię, a na 18. poziomie bez przedmiotów ma 1883 pkt. zdrowia i 114 pkt. obrażeń od ataku. Zdrowie na 18. poziomie daje postaci Gnar miejsce 171 na 173 bohaterów, obrażenia od ataku miejsce 73, a pancerz miejsce 158. Zasięg ataku wynosi 175 (miejsce 87), a prędkość ruchu 335 (miejsce 74).
| Statystyka | Poziom 1 | Poziom 18 | Na poziom | Miejsce na 18. poziomie |
|---|---|---|---|---|
| Zdrowie | 540 | 1883 | 79 | 171 z 173 |
| Obrażenia od ataku | 60 | 114 | 3,2 | 73 z 173 |
| Pancerz | 32 | 95 | 3,7 | 158 z 173 |
| Odporność na magię | 30 | 52 | 1,3 | 97 z 173 |
| Prędkość ataku | 0,625 | 1,263 | 6% | |
| Regeneracja zdrowia / 5 s | 4,5 | 25,7 | 1,25 | |
| Zasięg ataku | 175 | 175 | 0 | 87 z 173 |
| Prędkość ruchu | 335 | 335 | 0 | 74 z 173 |
Gnar: statystyki na każdym poziomie (od 1 do 18)
Statystyki nie rosną liniowo: każdy poziom dodaje trochę więcej niż poprzedni, zgodnie ze wzorem Riotu baza + przyrost × (poziom - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (poziom - 1)). Tabela pokazuje statystyki postaci Gnar na każdym poziomie, bez przedmiotów, run i umiejętności.
| Poziom | Zdrowie | Obrażenia od ataku | Pancerz | Odporność na magię | Prędkość ataku | Regeneracja zdrowia / 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 540 | 60 | 32 | 30 | 0,625 | 4,5 |
| 2 | 597 | 62 | 35 | 31 | 0,652 | 5,4 |
| 3 | 657 | 65 | 37 | 32 | 0,680 | 6,3 |
| 4 | 719 | 67 | 40 | 33 | 0,710 | 7,3 |
| 5 | 784 | 70 | 43 | 34 | 0,741 | 8,4 |
| 6 | 852 | 73 | 47 | 35 | 0,773 | 9,4 |
| 7 | 923 | 76 | 50 | 36 | 0,807 | 10,6 |
| 8 | 996 | 78 | 53 | 38 | 0,842 | 11,7 |
| 9 | 1072 | 82 | 57 | 39 | 0,878 | 12,9 |
| 10 | 1151 | 85 | 61 | 40 | 0,915 | 14,2 |
| 11 | 1233 | 88 | 64 | 41 | 0,954 | 15,5 |
| 12 | 1318 | 92 | 68 | 43 | 0,994 | 16,8 |
| 13 | 1405 | 95 | 73 | 44 | 1,036 | 18,2 |
| 14 | 1495 | 99 | 77 | 46 | 1,078 | 19,6 |
| 15 | 1588 | 102 | 81 | 47 | 1,122 | 21,1 |
| 16 | 1684 | 106 | 86 | 49 | 1,168 | 22,6 |
| 17 | 1782 | 110 | 90 | 50 | 1,215 | 24,1 |
| 18 | 1883 | 114 | 95 | 52 | 1,263 | 25,7 |
Gnar: prędkość ataku i efektywne zdrowie
Gnar wykonuje 0,625 ataku na sekundę na 1. poziomie i 1,263 na 18. poziomie bez przedmiotów, zyskując 6% dodatkowej prędkości ataku na poziom. Dodatkowa prędkość ataku jest mnożona przez współczynnik prędkości ataku postaci Gnar, który wynosi 0,625, więc na 18. poziomie Gnar potrzebuje około 278% dodatkowej prędkości ataku z przedmiotów i run, żeby osiągnąć limit 3,003 ataku na sekundę.
Z 1883 pkt. zdrowia i 95 pkt. pancerza na 18. poziomie Gnar przyjmuje 3670 obrażeń fizycznych, zanim zginie (efektywne zdrowie), a przy 52 pkt. odporności na magię 2864 obrażeń magicznych. Każdy przedmiot, który dodaje zdrowie, pancerz albo odporność na magię, podnosi te liczby w kalkulatorze powyżej.
Jak korzystać z kalkulatora buildu dla postaci Gnar
- Kliknij „Wczytaj ten build do kalkulatora” pod tabelami danej pozycji, żeby zacząć od najczęściej budowanych przedmiotów, albo sam wypełnij sześć miejsc.
- Przesuń suwak poziomu, żeby zobaczyć postać Gnar na dowolnym poziomie od 1 do 18.
- Wybierz jeden odłamek statystyk w każdym rzędzie; siła adaptacyjna zamienia się w obrażenia od ataku albo moc umiejętności, zależnie od twoich przedmiotów.
- Przełącz na Build B, żeby porównać dwa buildy; tabela pokazuje oba i różnicę między nimi.
- Skopiuj link, żeby udostępnić build: otworzy tę stronę z tymi samymi przedmiotami, poziomem i odłamkami.
Kalkulator sumuje statystyki, które dają przedmioty i odłamki. Efekty bierne przedmiotów, ładunki i umiejętności postaci Gnar nie są liczone, więc liczby w grze mogą być wyższe. Poradnik LoL Item Buildera wyjaśnia pancerz, przebicie, przyspieszenie umiejętności i opłacalność przedmiotów.
Skąd pochodzą dane o buildach postaci Gnar
Co minutę odczytujemy przez API Riot Games historię gier rankingowych solo/duet losowego gracza z kręgu Mistrza, Arcymistrza lub Pretendenta, po kolei z każdego z 15 serwerów, i zapisujemy, z czym każdy z dziesięciu graczy skończył grę: końcowe przedmioty, buty, runy, czary przywoływacza, pozycję i wynik. Remake'ów i wczesnych poddań nie liczymy.
- Ukończone przedmioty liczymy raz na grę; rdzeń z trzech przedmiotów to pierwsze trzy ukończone przedmioty w ekwipunku gracza.
- Częstość wyboru to odsetek gier postaci Gnar na danej pozycji z danym wyborem; współczynnik zwycięstw to odsetek tych gier zakończonych wygraną.
- Gry są grupowane według patcha: nowy patch zaczyna nowe liczenie, a starsze patche usuwamy po czterech tygodniach.
- To lobby graczy Mistrz+, więc większość pozostałych dziewięciu graczy ma wysoki Diament lub wyższą rangę.
Najczęstsze pytania
Gnar: jaki build jest budowany najczęściej?
Dane buildów bohatera Gnar w patchu 26.20 wciąż są zbierane. Dopóki nie pojawią się tabele buildów, kalkulator na tej stronie pokazuje statystyki postaci Gnar z dowolnymi wybranymi przedmiotami.
Jakie są statystyki bazowe postaci Gnar?
Na 1. poziomie Gnar ma 540 pkt. zdrowia, 60 pkt. obrażeń od ataku, 32 pkt. pancerza, 30 pkt. odporności na magię, 0,625 prędkości ataku, 175 zasięgu ataku i 335 prędkości ruchu.
Ile zdrowia ma Gnar na 18. poziomie?
1883 pkt. zdrowia na 18. poziomie bez przedmiotów, średnio o 79 więcej na każdy poziom, miejsce 171 na 173 bohaterów.
Ile prędkości ataku potrzebuje Gnar, żeby osiągnąć limit?
Około 278% dodatkowej prędkości ataku na 18. poziomie. Współczynnik prędkości ataku postaci Gnar wynosi 0,625, a limit to 3,003 ataku na sekundę.
Gnar: czy ten build jest aktualny w bieżącym patchu?
Tak. Tabele buildów liczą tylko gry z bieżącego patcha, a statystyki pochodzą z danych gry z patcha 26.20.
Kalkulator buildów dla każdego bohatera · Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · Skórki bohatera Gnar i ich ceny · LoL Randomizer: losowanie postaci
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games; statystyki bohaterów pochodzą z plików danych gry, a dane przedmiotów z Data Dragon Riotu.