Jarvan IV build i statystyki

Buildy z gier Mistrz+ i statystyki na każdym poziomie, patch 26.20. Jarvan IV w tym patchu: co budują gracze z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta, statystyki postaci Jarvan IV na każdym poziomie i kalkulator, w którym sprawdzisz dowolny build, zanim nim zagrasz.

Tabele buildów pochodzą z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w bieżącym patchu. Kalkulator otwiera się z bohaterem Jarvan IV: jednym kliknięciem wczytasz do niego najczęściej budowane przedmioty, a potem zmienisz dowolny przedmiot, poziom albo odłamki statystyk.

Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Jarvan IV: najczęściej budowane przedmioty, runy i czary

Jarvan IV build: Dżungla

Gry rankingowe solo/duet z bohaterem Jarvan IV na pozycji Dżungla w lobby Mistrz+ w patchu 26.20: 24, współczynnik zwycięstw: 58,3%.

Najczęstszy rdzeń z trzech przedmiotów
PrzedmiotyCzęstość wyboruWspółczynnik zwycięstwGry
Ostrze Nocy + Bluźniercza Hydra + Woltaiczny Cyklomiecz17%75,0%4
Czarny Tasak + Paszcza Malmortiusa + Rozdarte Niebo4%100,0%1
Czarny Tasak + Taniec Śmierci + Bluźniercza Hydra4%100,0%1
Najczęściej budowane ukończone przedmioty
PrzedmiotCzęstość wyboruWspółczynnik zwycięstwGry
Bluźniercza Hydra75%61,1%18
Woltaiczny Cyklomiecz46%36,4%11
Aksjomatyczny Łuk33%62,5%8
Taniec Śmierci29%85,7%7
Czarny Tasak25%66,7%6
Ostrze Nocy21%80,0%5
Paszcza Malmortiusa13%100,0%3
Łamacz Bastionów13%100,0%3
Buty
PrzedmiotCzęstość wyboruWspółczynnik zwycięstwGry
Pancerniaki33%50,0%8
Obuwie Merkurego29%85,7%7
Ioniańskie Buty Jasności Umysłu13%66,7%3
Runy kluczowe
Runa kluczowaCzęstość wyboruWspółczynnik zwycięstwGry
Zdobywca92%59,1%22
Elektryzacja8%50,0%2
Najczęstsza strona z runami
RunyCzęstość wyboruWspółczynnik zwycięstwGry
Zdobywca · Triumf · Legenda: Żwawość · Ostateczny Cios · Kosmiczna Przenikliwość · Magiczne Obuwie · Odłamki: Prędkość ataku, Siła Adaptacyjna, Skalowanie zdrowia46%54,5%11
Czary przywoływacza
CzaryCzęstość wyboruWspółczynnik zwycięstwGry
Błysk + Porażenie100%58,3%24

To liczby, a nie porady: wybór, który robi wielu graczy, to bezpieczny punkt wyjścia, a współczynnik zwycięstw pokazuje, jak kończyły się te gry. Przedmioty i runy, które pasują tylko do niektórych matchupów, mają niższą częstość wyboru, więc oceniaj je pod kątem gry, którą masz przed sobą.

Jarvan IV: statystyki bazowe i przyrost

Jarvan IV zaczyna z 640 pkt. zdrowia, 64 pkt. obrażeń od ataku, 36 pkt. pancerza i 32 pkt. odporności na magię, a na 18. poziomie bez przedmiotów ma 2408 pkt. zdrowia i 115 pkt. obrażeń od ataku. Zdrowie na 18. poziomie daje postaci Jarvan IV miejsce 79 na 173 bohaterów, obrażenia od ataku miejsce 69, a pancerz miejsce 39. Zasięg ataku wynosi 175 (miejsce 87), a prędkość ruchu 340 (miejsce 37).

Jarvan IV: statystyki bazowe i przyrost w patchu 26.20
StatystykaPoziom 1Poziom 18Na poziomMiejsce na 18. poziomie
Zdrowie640240810479 z 173
Mana300123555
Obrażenia od ataku64115369 z 173
Pancerz361144,639 z 173
Odporność na magię32672,055 z 173
Prędkość ataku0,6580,9382,5%
Regeneracja zdrowia / 5 s8,019,90,7
Zasięg ataku175175087 z 173
Prędkość ruchu340340037 z 173

Jarvan IV: statystyki na każdym poziomie (od 1 do 18)

Statystyki nie rosną liniowo: każdy poziom dodaje trochę więcej niż poprzedni, zgodnie ze wzorem Riotu baza + przyrost × (poziom - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (poziom - 1)). Tabela pokazuje statystyki postaci Jarvan IV na każdym poziomie, bez przedmiotów, run i umiejętności.

Jarvan IV: statystyki na każdym poziomie, bez przedmiotów
PoziomZdrowieManaObrażenia od atakuPancerzOdporność na magięPrędkość atakuRegeneracja zdrowia / 5 s
16403006436320,6588,0
27153406639330,6708,5
37933816843350,6829,0
48764257146370,6959,6
59614707350380,70910,2
610515177654400,72310,8
711445667958420,73811,4
812416188163440,75312,0
913416718467460,76912,7
1014457268772480,78513,4
1115537839076500,80214,1
1216648419481520,82014,9
1317799029786540,83815,7
14189796510092570,85716,5
152020103010497590,87617,3
1621451096107103620,89618,1
1722751165111108640,91719,0
1824081235115114670,93819,9

Jarvan IV: prędkość ataku i efektywne zdrowie

Jarvan IV wykonuje 0,658 ataku na sekundę na 1. poziomie i 0,938 na 18. poziomie bez przedmiotów, zyskując 2,5% dodatkowej prędkości ataku na poziom. Dodatkowa prędkość ataku jest mnożona przez współczynnik prędkości ataku postaci Jarvan IV, który wynosi 0,658, więc na 18. poziomie Jarvan IV potrzebuje około 314% dodatkowej prędkości ataku z przedmiotów i run, żeby osiągnąć limit 3,003 ataku na sekundę.

Z 2408 pkt. zdrowia i 114 pkt. pancerza na 18. poziomie Jarvan IV przyjmuje 5158 obrażeń fizycznych, zanim zginie (efektywne zdrowie), a przy 67 pkt. odporności na magię 4018 obrażeń magicznych. Każdy przedmiot, który dodaje zdrowie, pancerz albo odporność na magię, podnosi te liczby w kalkulatorze powyżej.

Jak korzystać z kalkulatora buildu dla postaci Jarvan IV

  1. Kliknij „Wczytaj ten build do kalkulatora” pod tabelami danej pozycji, żeby zacząć od najczęściej budowanych przedmiotów, albo sam wypełnij sześć miejsc.
  2. Przesuń suwak poziomu, żeby zobaczyć postać Jarvan IV na dowolnym poziomie od 1 do 18.
  3. Wybierz jeden odłamek statystyk w każdym rzędzie; siła adaptacyjna zamienia się w obrażenia od ataku albo moc umiejętności, zależnie od twoich przedmiotów.
  4. Przełącz na Build B, żeby porównać dwa buildy; tabela pokazuje oba i różnicę między nimi.
  5. Skopiuj link, żeby udostępnić build: otworzy tę stronę z tymi samymi przedmiotami, poziomem i odłamkami.

Kalkulator sumuje statystyki, które dają przedmioty i odłamki. Efekty bierne przedmiotów, ładunki i umiejętności postaci Jarvan IV nie są liczone, więc liczby w grze mogą być wyższe. Poradnik LoL Item Buildera wyjaśnia pancerz, przebicie, przyspieszenie umiejętności i opłacalność przedmiotów.

Skąd pochodzą dane o buildach postaci Jarvan IV

Co minutę odczytujemy przez API Riot Games historię gier rankingowych solo/duet losowego gracza z kręgu Mistrza, Arcymistrza lub Pretendenta, po kolei z każdego z 15 serwerów, i zapisujemy, z czym każdy z dziesięciu graczy skończył grę: końcowe przedmioty, buty, runy, czary przywoływacza, pozycję i wynik. Remake'ów i wczesnych poddań nie liczymy.

  • Ukończone przedmioty liczymy raz na grę; rdzeń z trzech przedmiotów to pierwsze trzy ukończone przedmioty w ekwipunku gracza.
  • Częstość wyboru to odsetek gier postaci Jarvan IV na danej pozycji z danym wyborem; współczynnik zwycięstw to odsetek tych gier zakończonych wygraną.
  • Gry są grupowane według patcha: nowy patch zaczyna nowe liczenie, a starsze patche usuwamy po czterech tygodniach.
  • To lobby graczy Mistrz+, więc większość pozostałych dziewięciu graczy ma wysoki Diament lub wyższą rangę.

Najczęstsze pytania

Jarvan IV: jaki build jest budowany najczęściej?

W grach Mistrz+ na pozycji Dżungla w patchu 26.20 najczęstszy rdzeń buildu bohatera Jarvan IV to Ostrze Nocy, Bluźniercza Hydra i Woltaiczny Cyklomiecz (17% gier). Do tego: Pancerniaki, runa kluczowa Zdobywca i czary przywoływacza Błysk i Porażenie.

Jakie są statystyki bazowe postaci Jarvan IV?

Na 1. poziomie Jarvan IV ma 640 pkt. zdrowia, 64 pkt. obrażeń od ataku, 36 pkt. pancerza, 32 pkt. odporności na magię, 0,658 prędkości ataku, 175 zasięgu ataku i 340 prędkości ruchu.

Ile zdrowia ma Jarvan IV na 18. poziomie?

2408 pkt. zdrowia na 18. poziomie bez przedmiotów, średnio o 104 więcej na każdy poziom, miejsce 79 na 173 bohaterów.

Ile prędkości ataku potrzebuje Jarvan IV, żeby osiągnąć limit?

Około 314% dodatkowej prędkości ataku na 18. poziomie. Współczynnik prędkości ataku postaci Jarvan IV wynosi 0,658, a limit to 3,003 ataku na sekundę.

Jarvan IV: czy ten build jest aktualny w bieżącym patchu?

Tak. Tabele buildów liczą tylko gry z bieżącego patcha, a statystyki pochodzą z danych gry z patcha 26.20.

Kalkulator buildów dla każdego bohatera · Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · Skórki bohatera Jarvan IV i ich ceny · LoL Randomizer: losowanie postaci

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games; statystyki bohaterów pochodzą z plików danych gry, a dane przedmiotów z Data Dragon Riotu.