Jinx build i statystyki
Buildy z gier Mistrz+ i statystyki na każdym poziomie, patch 26.20. Jinx w tym patchu: co budują gracze z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta, statystyki postaci Jinx na każdym poziomie i kalkulator, w którym sprawdzisz dowolny build, zanim nim zagrasz.
Tabele buildów pochodzą z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w bieżącym patchu. Kalkulator otwiera się z bohaterem Jinx: jednym kliknięciem wczytasz do niego najczęściej budowane przedmioty, a potem zmienisz dowolny przedmiot, poziom albo odłamki statystyk.
Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Jinx: najczęściej budowane przedmioty, runy i czary
Jinx build: Dół
Gry rankingowe solo/duet z bohaterem Jinx na pozycji Dół w lobby Mistrz+ w patchu 26.20: 47, współczynnik zwycięstw: 53,2%.
| Przedmioty | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Hexoptyka C44 + Ostrze Nieskończoności + Huragan Runaana | 28% | 38,5% | 13 |
| Hexoptyka C44 + Pozdrowienia Lorda Dominika + Huragan Runaana | 11% | 60,0% | 5 |
| Hexoptyka C44 + Ostrze Nieskończoności + Widmowy Tancerz | 6% | 33,3% | 3 |
| Przedmiot | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Hexoptyka C44 | 87% | 53,7% | 41 |
| Huragan Runaana | 68% | 46,9% | 32 |
| Ostrze Nieskończoności | 60% | 42,9% | 28 |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 28% | 61,5% | 13 |
| Widmowy Tancerz | 26% | 66,7% | 12 |
| Śmiertelne Przypomnienie | 15% | 28,6% | 7 |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | 9% | 50,0% | 4 |
| Pogromca Krakenów | 6% | 66,7% | 3 |
| Przedmiot | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nagolenniki Berserkera | 2% | 100,0% | 1 |
| Runa kluczowa | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zabójcze Tempo | 100% | 53,2% | 47 |
| Runy | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zabójcze Tempo · Rozwój Myśli · Legenda: Rodowód · Ostateczny Cios · Całkowite Skupienie · Nadchodząca Burza · Odłamki: Prędkość ataku, Siła Adaptacyjna, Zdrowie | 32% | 53,3% | 15 |
| Czary | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Bariera | 77% | 50,0% | 36 |
| Błysk + Duch | 11% | 80,0% | 5 |
To liczby, a nie porady: wybór, który robi wielu graczy, to bezpieczny punkt wyjścia, a współczynnik zwycięstw pokazuje, jak kończyły się te gry. Przedmioty i runy, które pasują tylko do niektórych matchupów, mają niższą częstość wyboru, więc oceniaj je pod kątem gry, którą masz przed sobą.
Jinx: statystyki bazowe i przyrost
Jinx zaczyna z 630 pkt. zdrowia, 59 pkt. obrażeń od ataku, 26 pkt. pancerza i 33 pkt. odporności na magię, a na 18. poziomie bez przedmiotów ma 2415 pkt. zdrowia i 114 pkt. obrażeń od ataku. Zdrowie na 18. poziomie daje postaci Jinx miejsce 76 na 173 bohaterów, obrażenia od ataku miejsce 74, a pancerz miejsce 145. Zasięg ataku wynosi 525 (miejsce 46), a prędkość ruchu 325 (miejsce 154).
| Statystyka | Poziom 1 | Poziom 18 | Na poziom | Miejsce na 18. poziomie |
|---|---|---|---|---|
| Zdrowie | 630 | 2415 | 105 | 76 z 173 |
| Mana | 260 | 1110 | 50 | |
| Obrażenia od ataku | 59 | 114 | 3,25 | 74 z 173 |
| Pancerz | 26 | 97 | 4,2 | 145 z 173 |
| Odporność na magię | 33 | 52 | 1,1 | 141 z 173 |
| Prędkość ataku | 0,625 | 0,731 | 1% | |
| Regeneracja zdrowia / 5 s | 3,8 | 12,3 | 0,5 | |
| Zasięg ataku | 525 | 525 | 0 | 46 z 173 |
| Prędkość ruchu | 325 | 325 | 0 | 154 z 173 |
Jinx: statystyki na każdym poziomie (od 1 do 18)
Statystyki nie rosną liniowo: każdy poziom dodaje trochę więcej niż poprzedni, zgodnie ze wzorem Riotu baza + przyrost × (poziom - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (poziom - 1)). Tabela pokazuje statystyki postaci Jinx na każdym poziomie, bez przedmiotów, run i umiejętności.
| Poziom | Zdrowie | Mana | Obrażenia od ataku | Pancerz | Odporność na magię | Prędkość ataku | Regeneracja zdrowia / 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 630 | 260 | 59 | 26 | 33 | 0,625 | 3,8 |
| 2 | 706 | 296 | 61 | 29 | 34 | 0,630 | 4,1 |
| 3 | 785 | 334 | 64 | 32 | 35 | 0,634 | 4,5 |
| 4 | 868 | 373 | 66 | 36 | 35 | 0,639 | 4,9 |
| 5 | 954 | 415 | 69 | 39 | 36 | 0,644 | 5,3 |
| 6 | 1045 | 458 | 72 | 43 | 37 | 0,650 | 5,7 |
| 7 | 1139 | 502 | 75 | 46 | 38 | 0,655 | 6,2 |
| 8 | 1236 | 549 | 78 | 50 | 39 | 0,661 | 6,6 |
| 9 | 1338 | 597 | 81 | 54 | 40 | 0,667 | 7,1 |
| 10 | 1443 | 647 | 84 | 59 | 42 | 0,673 | 7,6 |
| 11 | 1551 | 699 | 88 | 63 | 43 | 0,680 | 8,1 |
| 12 | 1664 | 752 | 91 | 67 | 44 | 0,687 | 8,7 |
| 13 | 1780 | 808 | 95 | 72 | 45 | 0,693 | 9,2 |
| 14 | 1899 | 865 | 98 | 77 | 46 | 0,701 | 9,8 |
| 15 | 2023 | 923 | 102 | 82 | 48 | 0,708 | 10,4 |
| 16 | 2150 | 984 | 106 | 87 | 49 | 0,715 | 11,0 |
| 17 | 2281 | 1046 | 110 | 92 | 50 | 0,723 | 11,6 |
| 18 | 2415 | 1110 | 114 | 97 | 52 | 0,731 | 12,3 |
Jinx: prędkość ataku i efektywne zdrowie
Jinx wykonuje 0,625 ataku na sekundę na 1. poziomie i 0,731 na 18. poziomie bez przedmiotów, zyskując 1% dodatkowej prędkości ataku na poziom. Dodatkowa prędkość ataku jest mnożona przez współczynnik prędkości ataku postaci Jinx, który wynosi 0,625, więc na 18. poziomie Jinx potrzebuje około 363% dodatkowej prędkości ataku z przedmiotów i run, żeby osiągnąć limit 3,003 ataku na sekundę.
Z 2415 pkt. zdrowia i 97 pkt. pancerza na 18. poziomie Jinx przyjmuje 4767 obrażeń fizycznych, zanim zginie (efektywne zdrowie), a przy 52 pkt. odporności na magię 3664 obrażeń magicznych. Każdy przedmiot, który dodaje zdrowie, pancerz albo odporność na magię, podnosi te liczby w kalkulatorze powyżej.
Jak korzystać z kalkulatora buildu dla postaci Jinx
- Kliknij „Wczytaj ten build do kalkulatora” pod tabelami danej pozycji, żeby zacząć od najczęściej budowanych przedmiotów, albo sam wypełnij sześć miejsc.
- Przesuń suwak poziomu, żeby zobaczyć postać Jinx na dowolnym poziomie od 1 do 18.
- Wybierz jeden odłamek statystyk w każdym rzędzie; siła adaptacyjna zamienia się w obrażenia od ataku albo moc umiejętności, zależnie od twoich przedmiotów.
- Przełącz na Build B, żeby porównać dwa buildy; tabela pokazuje oba i różnicę między nimi.
- Skopiuj link, żeby udostępnić build: otworzy tę stronę z tymi samymi przedmiotami, poziomem i odłamkami.
Kalkulator sumuje statystyki, które dają przedmioty i odłamki. Efekty bierne przedmiotów, ładunki i umiejętności postaci Jinx nie są liczone, więc liczby w grze mogą być wyższe. Poradnik LoL Item Buildera wyjaśnia pancerz, przebicie, przyspieszenie umiejętności i opłacalność przedmiotów.
Skąd pochodzą dane o buildach postaci Jinx
Co minutę odczytujemy przez API Riot Games historię gier rankingowych solo/duet losowego gracza z kręgu Mistrza, Arcymistrza lub Pretendenta, po kolei z każdego z 15 serwerów, i zapisujemy, z czym każdy z dziesięciu graczy skończył grę: końcowe przedmioty, buty, runy, czary przywoływacza, pozycję i wynik. Remake'ów i wczesnych poddań nie liczymy.
- Ukończone przedmioty liczymy raz na grę; rdzeń z trzech przedmiotów to pierwsze trzy ukończone przedmioty w ekwipunku gracza.
- Częstość wyboru to odsetek gier postaci Jinx na danej pozycji z danym wyborem; współczynnik zwycięstw to odsetek tych gier zakończonych wygraną.
- Gry są grupowane według patcha: nowy patch zaczyna nowe liczenie, a starsze patche usuwamy po czterech tygodniach.
- To lobby graczy Mistrz+, więc większość pozostałych dziewięciu graczy ma wysoki Diament lub wyższą rangę.
Najczęstsze pytania
Jinx: jaki build jest budowany najczęściej?
W grach Mistrz+ na pozycji Dół w patchu 26.20 najczęstszy rdzeń buildu bohatera Jinx to Hexoptyka C44, Ostrze Nieskończoności i Huragan Runaana (28% gier). Do tego: Nagolenniki Berserkera, runa kluczowa Zabójcze Tempo i czary przywoływacza Błysk i Bariera.
Jakie są statystyki bazowe postaci Jinx?
Na 1. poziomie Jinx ma 630 pkt. zdrowia, 59 pkt. obrażeń od ataku, 26 pkt. pancerza, 33 pkt. odporności na magię, 0,625 prędkości ataku, 525 zasięgu ataku i 325 prędkości ruchu.
Ile zdrowia ma Jinx na 18. poziomie?
2415 pkt. zdrowia na 18. poziomie bez przedmiotów, średnio o 105 więcej na każdy poziom, miejsce 76 na 173 bohaterów.
Ile prędkości ataku potrzebuje Jinx, żeby osiągnąć limit?
Około 363% dodatkowej prędkości ataku na 18. poziomie. Współczynnik prędkości ataku postaci Jinx wynosi 0,625, a limit to 3,003 ataku na sekundę.
Jinx: czy ten build jest aktualny w bieżącym patchu?
Tak. Tabele buildów liczą tylko gry z bieżącego patcha, a statystyki pochodzą z danych gry z patcha 26.20.
Kalkulator buildów dla każdego bohatera · Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · Skórki bohatera Jinx i ich ceny · LoL Randomizer: losowanie postaci
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games; statystyki bohaterów pochodzą z plików danych gry, a dane przedmiotów z Data Dragon Riotu.