Thresh build i statystyki
Buildy z gier Mistrz+ i statystyki na każdym poziomie, patch 26.20. Thresh w tym patchu: co budują gracze z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta, statystyki postaci Thresh na każdym poziomie i kalkulator, w którym sprawdzisz dowolny build, zanim nim zagrasz.
Tabele buildów pochodzą z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w bieżącym patchu. Kalkulator otwiera się z bohaterem Thresh: jednym kliknięciem wczytasz do niego najczęściej budowane przedmioty, a potem zmienisz dowolny przedmiot, poziom albo odłamki statystyk.
Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Thresh: najczęściej budowane przedmioty, runy i czary
Thresh build: Wsparcie
Gry rankingowe solo/duet z bohaterem Thresh na pozycji Wsparcie w lobby Mistrz+ w patchu 26.20: 70, współczynnik zwycięstw: 64,3%.
| Przedmioty | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Konwergencja Zeke'a + Przysięga Rycerska + Naszyjnik Żelaznych Solari | 11% | 62,5% | 8 |
| Dudy Bandle + Przysięga Rycerska + Naszyjnik Żelaznych Solari | 4% | 100,0% | 3 |
| Konwergencja Zeke'a + Mroźne Serce + Naszyjnik Żelaznych Solari | 3% | 100,0% | 2 |
| Przedmiot | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Naszyjnik Żelaznych Solari | 91% | 65,6% | 64 |
| Przysięga Rycerska | 50% | 68,6% | 35 |
| Konwergencja Zeke'a | 30% | 76,2% | 21 |
| Błogosławieństwo Mikaela | 11% | 50,0% | 8 |
| Mroźne Serce | 10% | 57,1% | 7 |
| Dudy Bandle | 10% | 57,1% | 7 |
| Odkupienie | 3% | 100,0% | 2 |
| Maska Otchłani | 3% | 50,0% | 2 |
| Przedmiot | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Buty Prędkości | 54% | 68,4% | 38 |
| Ioniańskie Buty Jasności Umysłu | 24% | 70,6% | 17 |
| Pancerniaki | 11% | 37,5% | 8 |
| Runa kluczowa | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Reperkusje | 51% | 63,9% | 36 |
| Opiekun | 24% | 58,8% | 17 |
| Lodowcowe Ulepszenie | 20% | 71,4% | 14 |
| Runy | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Reperkusje · Przypływ Życia · Kościana Zbroja · Niezachwiany · Dostawa Ciastek · Kosmiczna Przenikliwość · Odłamki: Przyspieszenie umiejętności, Prędkość ruchu, Zdrowie | 24% | 58,8% | 17 |
| Czary | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Podpalenie | 56% | 61,5% | 39 |
| Błysk + Uzdrowienie | 33% | 69,6% | 23 |
To liczby, a nie porady: wybór, który robi wielu graczy, to bezpieczny punkt wyjścia, a współczynnik zwycięstw pokazuje, jak kończyły się te gry. Przedmioty i runy, które pasują tylko do niektórych matchupów, mają niższą częstość wyboru, więc oceniaj je pod kątem gry, którą masz przed sobą.
Thresh: statystyki bazowe i przyrost
Thresh zaczyna z 620 pkt. zdrowia, 56 pkt. obrażeń od ataku, 33 pkt. pancerza i 30 pkt. odporności na magię, a na 18. poziomie bez przedmiotów ma 2660 pkt. zdrowia i 93 pkt. obrażeń od ataku. Zdrowie na 18. poziomie daje postaci Thresh miejsce 7 na 173 bohaterów, obrażenia od ataku miejsce 162, a pancerz miejsce 173. Zasięg ataku wynosi 450 (miejsce 75), a prędkość ruchu 330 (miejsce 117).
| Statystyka | Poziom 1 | Poziom 18 | Na poziom | Miejsce na 18. poziomie |
|---|---|---|---|---|
| Zdrowie | 620 | 2660 | 120 | 7 z 173 |
| Mana | 274 | 1022 | 44 | |
| Obrażenia od ataku | 56 | 93 | 2,2 | 162 z 173 |
| Pancerz | 33 | 33 | 0 | 173 z 173 |
| Odporność na magię | 30 | 56 | 1,55 | 90 z 173 |
| Prędkość ataku | 0,625 | 0,997 | 3,5% | |
| Regeneracja zdrowia / 5 s | 7,0 | 16,3 | 0,55 | |
| Zasięg ataku | 450 | 450 | 0 | 75 z 173 |
| Prędkość ruchu | 330 | 330 | 0 | 117 z 173 |
Thresh: statystyki na każdym poziomie (od 1 do 18)
Statystyki nie rosną liniowo: każdy poziom dodaje trochę więcej niż poprzedni, zgodnie ze wzorem Riotu baza + przyrost × (poziom - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (poziom - 1)). Tabela pokazuje statystyki postaci Thresh na każdym poziomie, bez przedmiotów, run i umiejętności.
| Poziom | Zdrowie | Mana | Obrażenia od ataku | Pancerz | Odporność na magię | Prędkość ataku | Regeneracja zdrowia / 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 620 | 274 | 56 | 33 | 30 | 0,625 | 7,0 |
| 2 | 706 | 306 | 58 | 33 | 31 | 0,641 | 7,4 |
| 3 | 797 | 339 | 59 | 33 | 32 | 0,657 | 7,8 |
| 4 | 892 | 374 | 61 | 33 | 34 | 0,675 | 8,2 |
| 5 | 991 | 410 | 63 | 33 | 35 | 0,693 | 8,7 |
| 6 | 1094 | 448 | 65 | 33 | 36 | 0,711 | 9,2 |
| 7 | 1201 | 487 | 67 | 33 | 38 | 0,731 | 9,7 |
| 8 | 1313 | 528 | 69 | 33 | 39 | 0,751 | 10,2 |
| 9 | 1429 | 571 | 71 | 33 | 40 | 0,772 | 10,7 |
| 10 | 1549 | 615 | 73 | 33 | 42 | 0,794 | 11,3 |
| 11 | 1673 | 660 | 75 | 33 | 44 | 0,817 | 11,8 |
| 12 | 1801 | 707 | 78 | 33 | 45 | 0,840 | 12,4 |
| 13 | 1934 | 756 | 80 | 33 | 47 | 0,865 | 13,0 |
| 14 | 2071 | 806 | 83 | 33 | 49 | 0,889 | 13,6 |
| 15 | 2212 | 858 | 85 | 33 | 51 | 0,915 | 14,3 |
| 16 | 2357 | 911 | 88 | 33 | 52 | 0,942 | 15,0 |
| 17 | 2506 | 966 | 91 | 33 | 54 | 0,969 | 15,6 |
| 18 | 2660 | 1022 | 93 | 33 | 56 | 0,997 | 16,3 |
Thresh: prędkość ataku i efektywne zdrowie
Thresh wykonuje 0,625 ataku na sekundę na 1. poziomie i 0,997 na 18. poziomie bez przedmiotów, zyskując 3,5% dodatkowej prędkości ataku na poziom. Dodatkowa prędkość ataku jest mnożona przez współczynnik prędkości ataku postaci Thresh, który wynosi 0,625, więc na 18. poziomie Thresh potrzebuje około 321% dodatkowej prędkości ataku z przedmiotów i run, żeby osiągnąć limit 3,003 ataku na sekundę.
Z 2660 pkt. zdrowia i 33 pkt. pancerza na 18. poziomie Thresh przyjmuje 3538 obrażeń fizycznych, zanim zginie (efektywne zdrowie), a przy 56 pkt. odporności na magię 4159 obrażeń magicznych. Każdy przedmiot, który dodaje zdrowie, pancerz albo odporność na magię, podnosi te liczby w kalkulatorze powyżej.
Jak korzystać z kalkulatora buildu dla postaci Thresh
- Kliknij „Wczytaj ten build do kalkulatora” pod tabelami danej pozycji, żeby zacząć od najczęściej budowanych przedmiotów, albo sam wypełnij sześć miejsc.
- Przesuń suwak poziomu, żeby zobaczyć postać Thresh na dowolnym poziomie od 1 do 18.
- Wybierz jeden odłamek statystyk w każdym rzędzie; siła adaptacyjna zamienia się w obrażenia od ataku albo moc umiejętności, zależnie od twoich przedmiotów.
- Przełącz na Build B, żeby porównać dwa buildy; tabela pokazuje oba i różnicę między nimi.
- Skopiuj link, żeby udostępnić build: otworzy tę stronę z tymi samymi przedmiotami, poziomem i odłamkami.
Kalkulator sumuje statystyki, które dają przedmioty i odłamki. Efekty bierne przedmiotów, ładunki i umiejętności postaci Thresh nie są liczone, więc liczby w grze mogą być wyższe. Poradnik LoL Item Buildera wyjaśnia pancerz, przebicie, przyspieszenie umiejętności i opłacalność przedmiotów.
Skąd pochodzą dane o buildach postaci Thresh
Co minutę odczytujemy przez API Riot Games historię gier rankingowych solo/duet losowego gracza z kręgu Mistrza, Arcymistrza lub Pretendenta, po kolei z każdego z 15 serwerów, i zapisujemy, z czym każdy z dziesięciu graczy skończył grę: końcowe przedmioty, buty, runy, czary przywoływacza, pozycję i wynik. Remake'ów i wczesnych poddań nie liczymy.
- Ukończone przedmioty liczymy raz na grę; rdzeń z trzech przedmiotów to pierwsze trzy ukończone przedmioty w ekwipunku gracza.
- Częstość wyboru to odsetek gier postaci Thresh na danej pozycji z danym wyborem; współczynnik zwycięstw to odsetek tych gier zakończonych wygraną.
- Gry są grupowane według patcha: nowy patch zaczyna nowe liczenie, a starsze patche usuwamy po czterech tygodniach.
- To lobby graczy Mistrz+, więc większość pozostałych dziewięciu graczy ma wysoki Diament lub wyższą rangę.
Najczęstsze pytania
Thresh: jaki build jest budowany najczęściej?
W grach Mistrz+ na pozycji Wsparcie w patchu 26.20 najczęstszy rdzeń buildu bohatera Thresh to Konwergencja Zeke'a, Przysięga Rycerska i Naszyjnik Żelaznych Solari (11% gier). Do tego: Buty Prędkości, runa kluczowa Reperkusje i czary przywoływacza Błysk i Podpalenie.
Jakie są statystyki bazowe postaci Thresh?
Na 1. poziomie Thresh ma 620 pkt. zdrowia, 56 pkt. obrażeń od ataku, 33 pkt. pancerza, 30 pkt. odporności na magię, 0,625 prędkości ataku, 450 zasięgu ataku i 330 prędkości ruchu.
Ile zdrowia ma Thresh na 18. poziomie?
2660 pkt. zdrowia na 18. poziomie bez przedmiotów, średnio o 120 więcej na każdy poziom, miejsce 7 na 173 bohaterów.
Ile prędkości ataku potrzebuje Thresh, żeby osiągnąć limit?
Około 321% dodatkowej prędkości ataku na 18. poziomie. Współczynnik prędkości ataku postaci Thresh wynosi 0,625, a limit to 3,003 ataku na sekundę.
Thresh: czy ten build jest aktualny w bieżącym patchu?
Tak. Tabele buildów liczą tylko gry z bieżącego patcha, a statystyki pochodzą z danych gry z patcha 26.20.
Kalkulator buildów dla każdego bohatera · Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · Skórki bohatera Thresh i ich ceny · LoL Randomizer: losowanie postaci
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games; statystyki bohaterów pochodzą z plików danych gry, a dane przedmiotów z Data Dragon Riotu.