Yunara build i statystyki
Buildy z gier Mistrz+ i statystyki na każdym poziomie, patch 26.20. Yunara w tym patchu: co budują gracze z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta, statystyki postaci Yunara na każdym poziomie i kalkulator, w którym sprawdzisz dowolny build, zanim nim zagrasz.
Tabele buildów pochodzą z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w bieżącym patchu. Kalkulator otwiera się z bohaterem Yunara: jednym kliknięciem wczytasz do niego najczęściej budowane przedmioty, a potem zmienisz dowolny przedmiot, poziom albo odłamki statystyk.
Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Yunara: najczęściej budowane przedmioty, runy i czary
Yunara build: Dół
Gry rankingowe solo/duet z bohaterem Yunara na pozycji Dół w lobby Mistrz+ w patchu 26.20: 49, współczynnik zwycięstw: 53,1%.
| Przedmioty | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Ostrze Nieskończoności + Nieokiełznane Strzały Yun Tal + Huragan Runaana | 12% | 100,0% | 6 |
| Ostrze Nieskończoności + Huragan Runaana + Pogromca Krakenów | 8% | 75,0% | 4 |
| Hexoptyka C44 + Huragan Runaana + Pogromca Krakenów | 8% | 25,0% | 4 |
| Przedmiot | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Huragan Runaana | 84% | 58,5% | 41 |
| Ostrze Nieskończoności | 61% | 70,0% | 30 |
| Pogromca Krakenów | 59% | 44,8% | 29 |
| Nieokiełznane Strzały Yun Tal | 35% | 64,7% | 17 |
| Pozdrowienia Lorda Dominika | 33% | 50,0% | 16 |
| Hexoptyka C44 | 22% | 45,5% | 11 |
| Śmiertelne Przypomnienie | 10% | 60,0% | 5 |
| Rtęciowy Bułat | 4% | 100,0% | 2 |
| Runa kluczowa | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zabójcze Tempo | 98% | 54,2% | 48 |
| Do Ataku | 2% | 0,0% | 1 |
| Runy | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zabójcze Tempo · Triumf · Legenda: Rodowód · Odcięcie · Zwrot Gotówki · Potrójny Tonik · Odłamki: Prędkość ataku, Siła Adaptacyjna, Zdrowie | 29% | 28,6% | 14 |
| Czary | Częstość wyboru | Współczynnik zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Bariera | 76% | 54,1% | 37 |
| Wyczerpanie + Błysk | 16% | 50,0% | 8 |
To liczby, a nie porady: wybór, który robi wielu graczy, to bezpieczny punkt wyjścia, a współczynnik zwycięstw pokazuje, jak kończyły się te gry. Przedmioty i runy, które pasują tylko do niektórych matchupów, mają niższą częstość wyboru, więc oceniaj je pod kątem gry, którą masz przed sobą.
Yunara: statystyki bazowe i przyrost
Yunara zaczyna z 590 pkt. zdrowia, 55 pkt. obrażeń od ataku, 25 pkt. pancerza i 33 pkt. odporności na magię, a na 18. poziomie bez przedmiotów ma 2460 pkt. zdrowia i 106 pkt. obrażeń od ataku. Zdrowie na 18. poziomie daje postaci Yunara miejsce 52 na 173 bohaterów, obrażenia od ataku miejsce 116, a pancerz miejsce 129. Zasięg ataku wynosi 575 (miejsce 6), a prędkość ruchu 325 (miejsce 154).
| Statystyka | Poziom 1 | Poziom 18 | Na poziom | Miejsce na 18. poziomie |
|---|---|---|---|---|
| Zdrowie | 590 | 2460 | 110 | 52 z 173 |
| Mana | 275 | 1040 | 45 | |
| Obrażenia od ataku | 55 | 106 | 3 | 116 z 173 |
| Pancerz | 25 | 100 | 4,4 | 129 z 173 |
| Odporność na magię | 33 | 52 | 1,1 | 141 z 173 |
| Prędkość ataku | 0,650 | 0,871 | 2% | |
| Regeneracja zdrowia / 5 s | 4,0 | 13,4 | 0,55 | |
| Zasięg ataku | 575 | 575 | 0 | 6 z 173 |
| Prędkość ruchu | 325 | 325 | 0 | 154 z 173 |
Yunara: statystyki na każdym poziomie (od 1 do 18)
Statystyki nie rosną liniowo: każdy poziom dodaje trochę więcej niż poprzedni, zgodnie ze wzorem Riotu baza + przyrost × (poziom - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (poziom - 1)). Tabela pokazuje statystyki postaci Yunara na każdym poziomie, bez przedmiotów, run i umiejętności.
| Poziom | Zdrowie | Mana | Obrażenia od ataku | Pancerz | Odporność na magię | Prędkość ataku | Regeneracja zdrowia / 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 590 | 275 | 55 | 25 | 33 | 0,650 | 4,0 |
| 2 | 669 | 307 | 57 | 28 | 34 | 0,659 | 4,4 |
| 3 | 752 | 341 | 59 | 31 | 35 | 0,669 | 4,8 |
| 4 | 839 | 377 | 62 | 35 | 35 | 0,679 | 5,2 |
| 5 | 930 | 414 | 64 | 39 | 36 | 0,690 | 5,7 |
| 6 | 1025 | 453 | 67 | 42 | 37 | 0,701 | 6,2 |
| 7 | 1123 | 493 | 70 | 46 | 38 | 0,713 | 6,7 |
| 8 | 1225 | 535 | 72 | 50 | 39 | 0,725 | 7,2 |
| 9 | 1331 | 578 | 75 | 55 | 40 | 0,738 | 7,7 |
| 10 | 1441 | 623 | 78 | 59 | 42 | 0,751 | 8,3 |
| 11 | 1555 | 670 | 81 | 64 | 43 | 0,764 | 8,8 |
| 12 | 1673 | 718 | 85 | 68 | 44 | 0,778 | 9,4 |
| 13 | 1795 | 768 | 88 | 73 | 45 | 0,792 | 10,0 |
| 14 | 1920 | 819 | 91 | 78 | 46 | 0,807 | 10,6 |
| 15 | 2049 | 872 | 95 | 83 | 48 | 0,822 | 11,3 |
| 16 | 2182 | 926 | 98 | 89 | 49 | 0,838 | 12,0 |
| 17 | 2319 | 982 | 102 | 94 | 50 | 0,854 | 12,6 |
| 18 | 2460 | 1040 | 106 | 100 | 52 | 0,871 | 13,4 |
Yunara: prędkość ataku i efektywne zdrowie
Yunara wykonuje 0,650 ataku na sekundę na 1. poziomie i 0,871 na 18. poziomie bez przedmiotów, zyskując 2% dodatkowej prędkości ataku na poziom. Dodatkowa prędkość ataku jest mnożona przez współczynnik prędkości ataku postaci Yunara, który wynosi 0,650, więc na 18. poziomie Yunara potrzebuje około 328% dodatkowej prędkości ataku z przedmiotów i run, żeby osiągnąć limit 3,003 ataku na sekundę.
Z 2460 pkt. zdrowia i 100 pkt. pancerza na 18. poziomie Yunara przyjmuje 4915 obrażeń fizycznych, zanim zginie (efektywne zdrowie), a przy 52 pkt. odporności na magię 3732 obrażeń magicznych. Każdy przedmiot, który dodaje zdrowie, pancerz albo odporność na magię, podnosi te liczby w kalkulatorze powyżej.
Jak korzystać z kalkulatora buildu dla postaci Yunara
- Kliknij „Wczytaj ten build do kalkulatora” pod tabelami danej pozycji, żeby zacząć od najczęściej budowanych przedmiotów, albo sam wypełnij sześć miejsc.
- Przesuń suwak poziomu, żeby zobaczyć postać Yunara na dowolnym poziomie od 1 do 18.
- Wybierz jeden odłamek statystyk w każdym rzędzie; siła adaptacyjna zamienia się w obrażenia od ataku albo moc umiejętności, zależnie od twoich przedmiotów.
- Przełącz na Build B, żeby porównać dwa buildy; tabela pokazuje oba i różnicę między nimi.
- Skopiuj link, żeby udostępnić build: otworzy tę stronę z tymi samymi przedmiotami, poziomem i odłamkami.
Kalkulator sumuje statystyki, które dają przedmioty i odłamki. Efekty bierne przedmiotów, ładunki i umiejętności postaci Yunara nie są liczone, więc liczby w grze mogą być wyższe. Poradnik LoL Item Buildera wyjaśnia pancerz, przebicie, przyspieszenie umiejętności i opłacalność przedmiotów.
Skąd pochodzą dane o buildach postaci Yunara
Co minutę odczytujemy przez API Riot Games historię gier rankingowych solo/duet losowego gracza z kręgu Mistrza, Arcymistrza lub Pretendenta, po kolei z każdego z 15 serwerów, i zapisujemy, z czym każdy z dziesięciu graczy skończył grę: końcowe przedmioty, buty, runy, czary przywoływacza, pozycję i wynik. Remake'ów i wczesnych poddań nie liczymy.
- Ukończone przedmioty liczymy raz na grę; rdzeń z trzech przedmiotów to pierwsze trzy ukończone przedmioty w ekwipunku gracza.
- Częstość wyboru to odsetek gier postaci Yunara na danej pozycji z danym wyborem; współczynnik zwycięstw to odsetek tych gier zakończonych wygraną.
- Gry są grupowane według patcha: nowy patch zaczyna nowe liczenie, a starsze patche usuwamy po czterech tygodniach.
- To lobby graczy Mistrz+, więc większość pozostałych dziewięciu graczy ma wysoki Diament lub wyższą rangę.
Najczęstsze pytania
Yunara: jaki build jest budowany najczęściej?
W grach Mistrz+ na pozycji Dół w patchu 26.20 najczęstszy rdzeń buildu bohatera Yunara to Ostrze Nieskończoności, Nieokiełznane Strzały Yun Tal i Huragan Runaana (12% gier). Do tego: -, runa kluczowa Zabójcze Tempo i czary przywoływacza Błysk i Bariera.
Jakie są statystyki bazowe postaci Yunara?
Na 1. poziomie Yunara ma 590 pkt. zdrowia, 55 pkt. obrażeń od ataku, 25 pkt. pancerza, 33 pkt. odporności na magię, 0,650 prędkości ataku, 575 zasięgu ataku i 325 prędkości ruchu.
Ile zdrowia ma Yunara na 18. poziomie?
2460 pkt. zdrowia na 18. poziomie bez przedmiotów, średnio o 110 więcej na każdy poziom, miejsce 52 na 173 bohaterów.
Ile prędkości ataku potrzebuje Yunara, żeby osiągnąć limit?
Około 328% dodatkowej prędkości ataku na 18. poziomie. Współczynnik prędkości ataku postaci Yunara wynosi 0,650, a limit to 3,003 ataku na sekundę.
Yunara: czy ten build jest aktualny w bieżącym patchu?
Tak. Tabele buildów liczą tylko gry z bieżącego patcha, a statystyki pochodzą z danych gry z patcha 26.20.
Kalkulator buildów dla każdego bohatera · Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · Skórki bohatera Yunara i ich ceny · LoL Randomizer: losowanie postaci
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games; statystyki bohaterów pochodzą z plików danych gry, a dane przedmiotów z Data Dragon Riotu.