Nieśmiertelny Łuklerz (Immortal Shieldbow)

Przedmiot LoL, kategoria: Legendarne, patch 26.20. Nieśmiertelny Łuklerz: cena 3000 szt. złota, statystyki: 55 Obrażenia od ataku i 25% Szansa na trafienie krytyczne. Tutaj sprawdzisz, co daje ten przedmiot, z czego się go składa, jaka jest jego opłacalność i którzy bohaterowie kupują go najczęściej w grach Mistrz+.

Statystyki, ceny, przepis oraz opis efektów biernych i aktywnych pochodzą z Data Dragon Riotu dla bieżącego patcha. Tabela bohaterów liczy końcowe przedmioty z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w tym samym patchu.

Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Nieśmiertelny Łuklerz: statystyki i cena

Nieśmiertelny Łuklerz: cena 3000 szt. złota w patchu 26.20, statystyki: 55 Obrażenia od ataku i 25% Szansa na trafienie krytyczne. Jeśli kupujesz składniki, ostatni krok kosztuje 825 szt. złota, a sprzedaż zwraca 2100 szt. złota. Według cen podstawowych przedmiotów statystyki są warte 2925 szt. złota, więc opłacalność przed efektem biernym wynosi 98%.

Nieśmiertelny Łuklerz: statystyki i cena
StatystykaWartość
Obrażenia od ataku55
Szansa na trafienie krytyczne25%
Pełna cena (złoto)3000
Koszt złożenia (złoto)825
Cena sprzedaży (złoto)2100
Wartość statystyk (złoto)2925
Opłacalność98%
KategoriaLegendarne
MapySummoner's Rift i ARAM
Nazwa angielskaImmortal Shieldbow

Jak działa Nieśmiertelny Łuklerz

  • Linia Życia: Przy otrzymaniu obrażeń, które zmniejszyłyby twoje zdrowie do poziomu mniejszego niż 30%, zyskujesz tarczę na 3 sek.

To opis przedmiotu od Riotu dla bieżącego patcha. Wartości, które zmieniają się z poziomem albo z twoimi statystykami, zobaczysz w grze po najechaniu kursorem na przedmiot.

Nieśmiertelny Łuklerz: ścieżka budowania

Składniki przedmiotu Nieśmiertelny Łuklerz: Kilof i Kołczan Południa. Wchodzi w skład: brak innych przedmiotów. Ceny składników podajemy w nawiasach.

Składniki

Wchodzi w skład

Nieśmiertelny Łuklerz nie wchodzi w skład żadnego innego przedmiotu.

Bohaterowie, którzy najczęściej budują przedmiot Nieśmiertelny Łuklerz

Gry zakończone z przedmiotem Nieśmiertelny Łuklerz: 136 z 3090 graczy Mistrz+ w próbce z patcha 26.20; współczynnik zwycięstw w tych grach: 58,1%.

Bohaterowie, którzy najczęściej budują przedmiot Nieśmiertelny Łuklerz w grach Mistrz+, patch 26.20
BohaterGry z tym przedmiotemUdział w grach bohateraWspółczynnik zwycięstw
Yasuo4675%54,3%
Yone3987%46,2%
Viego1354%84,6%
Graves1031%50,0%
Caitlyn49%75,0%
Zeri419%100,0%

Przez API Riot Games odczytujemy historię gier rankingowych solo/duet graczy z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta i liczymy przedmioty, z którymi każdy z dziesięciu graczy skończył grę. Udział to część gier bohatera zakończonych z przedmiotem Nieśmiertelny Łuklerz; kliknij bohatera, żeby zobaczyć cały jego build.

Nieśmiertelny Łuklerz: czy to opłacalny przedmiot?

Opłacalność porównuje, ile kosztowałyby statystyki przedmiotu kupione w podstawowych przedmiotach (Długi Miecz za obrażenia od ataku, Wzmacniająca Księga za moc umiejętności itd.), z ceną tego przedmiotu. Statystyki przedmiotu Nieśmiertelny Łuklerz są warte 2925 szt. złota przy cenie 3000: 98%. Powyżej 100% same statystyki są warte więcej, niż kosztuje przedmiot; efekty bierne i aktywne dochodzą do tego i nie są wyceniane. Lista przedmiotów LoL szereguje w ten sposób wszystkie przedmioty.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Nieśmiertelny Łuklerz w LoL-u?

3000 szt. złota w patchu 26.20. Ostatni krok po zebraniu składników kosztuje 825 szt. złota, a sprzedaż daje 2100 szt. złota.

Jakie statystyki daje Nieśmiertelny Łuklerz?

55 Obrażenia od ataku i 25% Szansa na trafienie krytyczne.

Nieśmiertelny Łuklerz: czy to opłacalny przedmiot?

Statystyki są warte 2925 szt. złota przy cenie 3000, czyli opłacalność przed efektami biernymi i aktywnymi wynosi 98%.

Z czego składa się Nieśmiertelny Łuklerz?

Składniki przedmiotu Nieśmiertelny Łuklerz: Kilof i Kołczan Południa. Wchodzi w skład: brak innych przedmiotów.

Którzy bohaterowie najczęściej budują przedmiot Nieśmiertelny Łuklerz?

W grach rankingowych Mistrz+ w patchu 26.20 przedmiot Nieśmiertelny Łuklerz najczęściej budują: Yasuo, Yone i Viego.

Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · LoL item builder i kalkulator buildów · LoL Randomizer: losowanie postaci

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Dane przedmiotów pochodzą z Data Dragon Riotu dla bieżącego patcha; dane o tym, kto buduje dany przedmiot, pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games.