Odnowienie Kamienia Księżycowego (Moonstone Renewer)

Przedmiot LoL, kategoria: Legendarne, patch 26.20. Odnowienie Kamienia Księżycowego: cena 2200 szt. złota, statystyki: 25 Moc umiejętności, 200 Zdrowie, 20 Przyspieszenie umiejętności i 125% Podstawowa regeneracja many. Tutaj sprawdzisz, co daje ten przedmiot, z czego się go składa, jaka jest jego opłacalność i którzy bohaterowie kupują go najczęściej w grach Mistrz+.

Statystyki, ceny, przepis oraz opis efektów biernych i aktywnych pochodzą z Data Dragon Riotu dla bieżącego patcha. Tabela bohaterów liczy końcowe przedmioty z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w tym samym patchu.

Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Odnowienie Kamienia Księżycowego: statystyki i cena

Odnowienie Kamienia Księżycowego: cena 2200 szt. złota w patchu 26.20, statystyki: 25 Moc umiejętności, 200 Zdrowie, 20 Przyspieszenie umiejętności i 125% Podstawowa regeneracja many. Jeśli kupujesz składniki, ostatni krok kosztuje 500 szt. złota, a sprzedaż zwraca 1540 szt. złota. Według cen podstawowych przedmiotów statystyki są warte 2533 szt. złota, więc opłacalność przed efektem biernym wynosi 115%.

Odnowienie Kamienia Księżycowego: statystyki i cena
StatystykaWartość
Moc umiejętności25
Zdrowie200
Przyspieszenie umiejętności20
Podstawowa regeneracja many125%
Pełna cena (złoto)2200
Koszt złożenia (złoto)500
Cena sprzedaży (złoto)1540
Wartość statystyk (złoto)2533
Opłacalność115%
KategoriaLegendarne
MapySummoner's Rift i ARAM
Nazwa angielskaMoonstone Renewer

Jak działa Odnowienie Kamienia Księżycowego

  • Łaska Gwiazd: Leczenie lub osłonięcie sojusznika tarczą przenoszą się łańcuchowo na innego sojusznika (z wyjątkiem ciebie), zapewniając mu leczenie w wysokości 30% lub tarczę w wysokości 35% pierwotnej wartości.

To opis przedmiotu od Riotu dla bieżącego patcha. Wartości, które zmieniają się z poziomem albo z twoimi statystykami, zobaczysz w grze po najechaniu kursorem na przedmiot.

Odnowienie Kamienia Księżycowego: ścieżka budowania

Składniki przedmiotu Odnowienie Kamienia Księżycowego: Rozgrzany Klejnot i Lustro ze Szkła Bandle. Wchodzi w skład: brak innych przedmiotów. Ceny składników podajemy w nawiasach.

Składniki

Wchodzi w skład

Odnowienie Kamienia Księżycowego nie wchodzi w skład żadnego innego przedmiotu.

Bohaterowie, którzy najczęściej budują przedmiot Odnowienie Kamienia Księżycowego

Gry zakończone z przedmiotem Odnowienie Kamienia Księżycowego: 122 z 3090 graczy Mistrz+ w próbce z patcha 26.20; współczynnik zwycięstw w tych grach: 49,2%.

Bohaterowie, którzy najczęściej budują przedmiot Odnowienie Kamienia Księżycowego w grach Mistrz+, patch 26.20
BohaterGry z tym przedmiotemUdział w grach bohateraWspółczynnik zwycięstw
Lulu2049%55,0%
Nami1954%68,4%
Soraka1895%38,9%
Janna1579%66,7%
Karma1345%38,5%
Yuumi1257%41,7%
Milio1257%25,0%
Sona945%55,6%

Przez API Riot Games odczytujemy historię gier rankingowych solo/duet graczy z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta i liczymy przedmioty, z którymi każdy z dziesięciu graczy skończył grę. Udział to część gier bohatera zakończonych z przedmiotem Odnowienie Kamienia Księżycowego; kliknij bohatera, żeby zobaczyć cały jego build.

Odnowienie Kamienia Księżycowego: czy to opłacalny przedmiot?

Opłacalność porównuje, ile kosztowałyby statystyki przedmiotu kupione w podstawowych przedmiotach (Długi Miecz za obrażenia od ataku, Wzmacniająca Księga za moc umiejętności itd.), z ceną tego przedmiotu. Statystyki przedmiotu Odnowienie Kamienia Księżycowego są warte 2533 szt. złota przy cenie 2200: 115%. Powyżej 100% same statystyki są warte więcej, niż kosztuje przedmiot; efekty bierne i aktywne dochodzą do tego i nie są wyceniane. Lista przedmiotów LoL szereguje w ten sposób wszystkie przedmioty.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Odnowienie Kamienia Księżycowego w LoL-u?

2200 szt. złota w patchu 26.20. Ostatni krok po zebraniu składników kosztuje 500 szt. złota, a sprzedaż daje 1540 szt. złota.

Jakie statystyki daje Odnowienie Kamienia Księżycowego?

25 Moc umiejętności, 200 Zdrowie, 20 Przyspieszenie umiejętności i 125% Podstawowa regeneracja many.

Odnowienie Kamienia Księżycowego: czy to opłacalny przedmiot?

Statystyki są warte 2533 szt. złota przy cenie 2200, czyli opłacalność przed efektami biernymi i aktywnymi wynosi 115%.

Z czego składa się Odnowienie Kamienia Księżycowego?

Składniki przedmiotu Odnowienie Kamienia Księżycowego: Rozgrzany Klejnot i Lustro ze Szkła Bandle. Wchodzi w skład: brak innych przedmiotów.

Którzy bohaterowie najczęściej budują przedmiot Odnowienie Kamienia Księżycowego?

W grach rankingowych Mistrz+ w patchu 26.20 przedmiot Odnowienie Kamienia Księżycowego najczęściej budują: Lulu, Nami i Soraka.

Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · LoL item builder i kalkulator buildów · LoL Randomizer: losowanie postaci

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Dane przedmiotów pochodzą z Data Dragon Riotu dla bieżącego patcha; dane o tym, kto buduje dany przedmiot, pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games.